Ana Sayfa / Sizden Gelenler / 15 KASIM 2017 ÇARŞAMBA BURSA ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (SİZDEN GELENLER)
bursa altili tahminleri

15 KASIM 2017 ÇARŞAMBA BURSA ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (SİZDEN GELENLER)

Bu defa sizlerin huzurunda, şeytanın bacağını kırmak için buradayım. İnce eleyip sık dokuduğum, her anını özellikle incelediğim safkanlarla ilgili tahminlerimi huzurunuza sunmaktan dolayı mutluyum… Eklemeler çıkarmalar yapılmaya müsait bir tahmin şablonu hazırladım. Şans sizinle olsun dostlarım.

1.AYAK: 10 Kasım tarihli BURSA 1300 KUM koşusunda, 8 KUM koşusunun 6’sını tabelada tamamlayan ve bu koşularda 1 birincilik, 2 ikincilik, 1 üçüncülük ve 2 dördüncülük elde eden SERRACEM’in az farkla gerisinde elde ettiği 2.liği takdir ettiğim TEKMUTLU aynı performansın bir benzerini de 27 Ekim tarihli BURSA 1200 KUM pist koşusunda, grubundaki GÜMÜŞKUŞAK’ın az farkla gerisinde elde ettiği 3.lükle göstermiş, tabelanın son sırasındaki safkana da 5 boy fark yapmayı da ihmal etmemişti. Bu atın sözünü ettiğim bu 2 koşusunda elde ettiği bitiriş dereceleri aynı zamanda grubunun bu mesafelerde en iyi bitiriş derecesi olması dikkatlerden kaçmamalıdır. Henüz ilk koşusunda (10 Kasım tarihli koşu) TEKMUTLU ve GÜMÜŞKUŞAK ile yaptığı rekabette, GÜMÜŞKUŞAK’ı ezen, TEKMUTLU’nun da gerisinde 4.lük elde eden MARUF TAY da henüz ilk koşusunda 1300 KUM Pistte elde ettiği 1.33.61’lik bitiriş derecesiyle TEKMUTLU ile birlikte tercihlenmelidir kanaatindeyim.

2.AYAK: BURSA 1400 KUM pistte yakın zamanda (8 Eylül) grubunun en iyi bitiriş derecesini 1.36.57 ile elinde bulunduran GÜLENYÜZ bu defa Mustafa ÇİÇEK ile tabelada kendine yer arayanlardan olacaktır. Bu atın mesafe ve mekan ayırt etmeksizin KUM pist yarışları da ayrıca önemsenmelidir. İstanbul tecrübesiyle adından söz ettirmeye alışık olan KAFTAN, özellikle ama özellikle mesafe ayırt etmeksizin jokeyini bulan ve GÜNDÜZELİ idaresinde 27 Ekim ve 3 Kasım tarihli koşularında 2.lik ve 3.lük elde eden, bu defa hafif sıklette izleyeceğimiz ASARCIKLI ve 5 Kasım tarihli son İSTANBUL 1500 KUM koşusunda grubun dişli rakiplerine diş geçirerek uzak ara farkla liderliği söküp alan KAFKASOĞLU bu koşuda sırasıyla tercihleyeceğim isimlerdir. 1 Kasım tarihli İSTANBUL 1500 KUM koşusunda oldukça kalite rakiplerin önünde liderliği elde etmesini bilen SAVAŞ ATI da beşinci tercihimdir.

3.AYAK: 3 Kasım tarihli son koşusunda 62.5 kg ile grubunun en ağır sıkletinde M.B. SAKALLILAR idaresinde ikincilik elde eden ANTONOV ve aynı koşuda yine 63 kg ile grubunun en ağır sıkletinde ANTONOV’un önünde liderliği ele eçiren AIRTOUCH bu defa grubunda hafif sıkletlerde verecekleri mücadelede zirve için yarışacaklardır. Ben bu koşuda iki rakip arasındaki çekişmede risk alıyor ve AIRTOUCH diyorum. Bu fikre kapılmamın sebebi ise 3 Kasım tarihli koşuda ANTONOV’a karşı elde ettiği tempo ve üstünlüktür. Son düzlükteki performansı dikkate değer olan bu safkanın yanında tabi dileyen ANTONOV’u da kuponlarında tercihleyebilir.

4.AYAK: 29 Ekim tarihli İstanbul 1200 ÇİM koşusunda grubunun asi tayı ve o koşuda Türkiyenin teki RUN AND WIN’i Adem ASLAN idaresinde burun farkıyla geçerek lideriğe oturan DARKHOLM ile ilk BURSA 1200 KUM sınavında Sinan ÖZEN idaresinde elde ettiği 1.17. 25’lik dereceyle adından söz ettiren AS DE COEUR bu koşuda birlikte tercihlenmesi gereken isimlerdir.

5.AYAK: Ortalama sıkletlerde İZMİR KUM pistinde katıldığı 6 kısa mesafe koşusunun tamamını tabelada tamamlayan (1.2.3.lükleri var 4.lüğü yok) BAD GIRL, bu defa şayet pisti yadırgamazsa TOKAÇOĞLU ile zirveye oynayacaktır. Ve hepsinden önce gelelim Hüseyin ŞİMŞEK idaresinde zaferlerine alıştığımız FLASH IS BACK’e.. Bu atın bu grupta değinmek istediğim bir koşusu var. O da 9 Ekim tarihli BURSA 2000 KUM pist koşusunda elde ettiği liderlik ve buna binaen 2.10.50 bitiriş derecesi, bunu neden belirttim biliyor musunuz? Gayet kalite rakipler önünde elde ettiği bu güzel dereceyi gelin bir de ARAPAHO’nun 24 Temmuz tarihli BURSA 2000 KUM koşusunda elde ettiği bitiriş derecesiyle mukayese edelim. Evet, ARAPAHO’nun o koşuda elde ettiği derece 2.15.95… Şimdi ikisi arasında tercih yap desen ben elbette FLASH IS BACK diyeceğim. Bu kalabalık grupta WEST GROVE’u ihmal etmemek gerek. Çünkü 8 Eylül tarihli BURSA 1400 KUM koşusunda elde ettiği 1.27.59’luk bitiriş derecesi ile içinde bulunduğu grubun da en iyi bitiriş derecesini elinde bulunduruyor. Bir de Halil KAPLAN yerine Onur YILDIZ idaresinde yarışa katılacak olması faktörünü eklersek. Tadından yenmez… Yani sadete gelelim. Diyorum ki, BAD GIRL, FLASH IS BACK ve WEST GROVE… Bu koşuda tercihlemek istediğim üçlüdür.

6.AYAK: Son koşusunu ölçü almadığım, ondan önceki koşularında tabelaya oynayan, özellikle değinmek istediğim 30 Kasım 2016 tarihli koşusunda elde ettiği 2.05.69 bitiriş derecesi yanısıra, daha önemlisi 22 Ağustos 2017 tarihli KOCAELİ 1900 KUM pist sınavında IAN TAPP, CAPTAIN PITT gibi kaliteli isimlerin gerisinde 3.lük elde eden HARPUTLU ile 6 Kasım tarihli BURSA 1800 KUM sınavında BÜYÜKBABA’ya burun farkıyla geçilmesine rağmen elde ettiği 2.likle göz dolduran HERO ADMIRAL, HARPUTLU ile liderlik için çekişeceklerdir.

1.AYAK: 7 – 9
2.AYAK: 3 – 5 – 7 – 10 – 12
3.AYAK: 5
4.AYAK: 1 – 3
5.AYAK: 2 – 5 – 10
6.AYAK: 1 – 4

TUTAR: 7.20 TL

Şansınız bol olsun dostlarım…
Uğur her daim yanıbaşınızda olsun…

YAZAR: ETC

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
gurcan77
Üye
gurcan77

Merhaba, Herkesin şansı bol ,bahtı açık olsun, Emeğine sağlık dostum ETC, Banko Tahminler sitesine renk kattın,Teşekkürler

ETC
Üye

Teşekkür ederim gürcan dostum. sitemizde renk her daim sonsuz heyecanıyla, zevkiyle mevcut zaten. İnan ben birşey katmadım, kendimden tahminler ve yorumlarla hep yanınızda olacağım. Bu vesileyle teşekkürüm bu siteyi ayakta tutan rengi ve heyecanı sitemizden eksik etmeyen yazar ve okuyucu dostlarımızın hepsinedir…

yavuzhan41
Üye

Bol şanslar

ETC
Üye

Yavuzhan dostum çok teşekkür ederim.. Yarınki koşularda hepimizin şansı bol olsun

binbastar
Üye

bol şanslar ETC formundasın yine

ETC
Üye

Ah binba dostum bir de 12den vurabilirsem gör bak form sevk ve mutluluk birarada olur o zaman 😉

Cengo
Ziyaretçi
Cengo

Selamlar Herkese Bolşanslar bana birazdaha fazla 🙂

Bursa..

9 TEK
2.3.5.6.8.12.13
7 TEK
1.2.3
1.2.5
3.4.6

11.34 tl.

ETC
Üye

Cengo dostum bol sans. Uguru seninle olsun. Atılımlar bekliyorum

Cengo
Ziyaretçi
Cengo

Kafadaki Tuncal yavrusunu nasıl görmemisim 🙁

Yine beşte kalacak kupon 🙁

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.