Ana Sayfa / Tahminler / 15 KASIM 2017 ÇARŞAMBA BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİ (BİNBA STAR)
bursa altili tahminleri

15 KASIM 2017 ÇARŞAMBA BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİ (BİNBA STAR)

1.ayak: Son koşusu etkili TEKMUTLU-9- favorim.İdmanlarında etkili gözüken MARUFBEY-7- ve GÜMÜŞKUŞAK-6- ikisili öncelikli rakipleri olurlar. Vermiş olduğu araya rağmen bu koşu dahil takibe alınması gereken BOZDENİZ-3-son koşusunu  beğendiğim TUNÇDEVRİ-10- ihmal edilmemesi  gereken diğer isimler olarak karşımıza çıkarken bu gruba yetebilecek performansı ile ABERAT-1- ve bu kez daha etkili koşmasını beklediğim MİRHAN-8- daha sonra.

2.ayak: YÜCELİR-2—GÜLENYÜZ-3- ikilisini rakiplerinden bir adım önde görüyorum.Bu koşuya etkili hazırlanan BABAMENDUH-6- ve SAYGON-13- ihmal edilmemeli.Etkili koşan KAFKASOĞLU-10-,sonlarda sert gelecek olan KAZDAĞI-8- ve bu gruba herzaman yetebilecek performansı ile BURAKŞAH-4- daha sonra.

3.ayak: Son koşusunu tekrarlarsa AIRTOUCH-5- bir kez daha koşunun galibi olabilir.Kumaş bir isim olan ve bu kez farklı bir yarış çıkartmasını beklediğim SANTINO-3- ihmale gelmez.Bu pist ve mesafedeki etkili koşuları ile CASANOVA-4- ve ANTONOV-7- bu ayağın sigortaları olurlar görüşündeyim.

4.ayak: Bugüne kadar koşmuş olduğu gruplarda genellikle sert  gruplarla harbe girdiğinden dolayı gerçek gücünü  bugün görebileceğimiz HALİLŞAH-2- favorim.Yarış hayatının ilk koşusunu kazanırken her metrede ben yarış atıyım diye haykıran AS DE COEUR-3- bir kez daha ciddi anlamda şans verilmeyi hak ediyor.Bu iki safkanın mücadelesinin koşunun galibini belirleyeceğini düşünüyorum.

5.ayak: Son koşusunda kıpırdayan CHECK OR RAISE-16- favorim. Vermiş olduğu araya rağmen klas isim BAD GIRL-2- düzenli idmanlarla formdan düşmedi, nefessizlikten etkilenmezse mutlaka iyi yerlere gelecektir.Bu pist ve mesafelerin etkili ismi NEHİRCAN-1- ihmal edilmemesi gereken bir diğer isimdir.Sevdiği kantarma ile bir kez daha şans arayacak olan FLASH İS BACK-10-, son koşularında iyi sinyaller veren LATINA GIRL-12- ve performansını bu grup için yeterli bulduğum WEST GROVE-5- daha sonra.

6.ayak: Son koşusunu kensinlikle ölçü almadığım, pist ve mesafenin etkili ism HARPUTLU-4-’nun bu koşu için İstanbul’da yapmış olduğu çalışmaları ciddi anlamda oldukça etkili işler. Bu idmanları mevcut koşullarda yeterli referans olarak görüyor ve  safkanı program üzerinde sığınılabilecek en uygun liman olarak değerlendiriyorum,bankom.

Kupon

9-7-6-3-10//1-8

2-3-6-13-10-8-4

5-3//4-7

2-3

16-2-1-10-12-5

4

50,4//141 tl

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
ETC
Üye

Şans yanında olsun binba dost. Tercihlerinin uguruyla

yavuzhan41
Üye

Bol şanslar.

Adrian
Üye

bol şans diliyorum

admin
Yönetici

Geçmiş olsun, Yavuz’da ilk atmış Çakaçak.

Yazar: binbastar

Avatar