Ana Sayfa / Tahminler / 14 KASIM 2017 SALI ADANA AT YARIŞI TAHMİNLERİ (YAVUZHAN)
adana altili tahminleri

14 KASIM 2017 SALI ADANA AT YARIŞI TAHMİNLERİ (YAVUZHAN)

Seyir zevki yüksek bir Adana yarış programı bütün yarış sever arkadaşlarımıza bol şanslar dilerim.

1.AYAK : 3 Yaşlı İngilizlerin Kv-7 koşusu kum pistin etkili isimlerinin bir araya toplandığı bir yarış haline gelmiş, Adana pistinde geçtiğimiz yıl başarılı yarışları bulunan isimlerin tekrar Adana pistine dönmesi güzel ve zevkli mücadeleleri bizlere yaşatacak gibi. Koşuda ilk şansı geçtiğimiz yıllarda bu rakiplerinin çok üzerinde rakipler içerisinde koşup güzel neticeler almış olan ismin tekrar sevdiği Adana pistine çıkak olan 5 MISTER TICKER'a veriyorum. Bu ismin orta mesafeli yarışlarında etkili koşuları olsa da Ankara pistinde yapmış olduğu uzun mesafeli yarışı bu grup için tatminkar niteliğindedir. Adana pistine geldikten sonra farklı bir hal alan ve formunu her yarışında artırarak ilerleyen start sorunu teşkil etmiş olmasına rağmen bu tip mesafeli yarışlarda her zaman söz sahibi olabilecek 2 CREED, Adana pistinde çok farklı koşan ve bu pisti seven idman görüntüsüyle de muntazam durumda olduğunu gözler önüne seren 10 NEW DAY, yarışı süratlendirmesi muhtemel isim olan ve koşunun yükünü çekecek olmasına rağmen inatçı yapısıyla koşuya asılmaya çalışacak olan 7 EREN EFENDİ ve son olarak Adana pistinde etkili koşan isimlerden olan hazır haldeki 4 SEFİR BEY şans verdiğim isimlerdir.

2.AYAK : 4 ve Yukarı Arap atlarının Şartlı 3 Yamak-1 koşusunda ilk şans verdiğim isim aradan sonra Adana pistinde koşmuş olduğu yarışında nefes açan ve kondisyon kazanan isim geçtiğimiz yıl Adana pistinde ki bugün koşacağı rakiplerinin çok üzerinde rakiplerle mücadele etmiş olan 6 ATEŞ KRALLIĞI ufak ve ekonomik kuponlarda risk edilip tek yazılabilir. Yamak statüsünde olduğu için ben kendi kuponumda yanına Ankara da kolay kazandığı yarışından sonra Adana pistinde maidene veda ederken bu piste aşikar olan idman görüntüsündeki formuyla performansını koruduğunu gösteren 5 SANGAM , Neredeyse koşu hayatının tamamına yakınını Adana pistinde koşan ve zaman zaman etkili yarışları bulunan 2 KAMALIÇAŞ ve son işlerinde güzel performans yakalayan 8 TAMER REİS şans verdiğim isimlerdir.

3.AYAK : 2 Yaşlı İngilizlerin Handikap mücadelesinde Ankara pistinde ki başarılı yarışlarının ardından bugün Adana pistinde sahne alacak olan 4 GALLUS ve 6 TAŞKESEN öncelikli şans verdiğim isimler olup, Adana pistinde çok da kolay olmasa da koşuyu kazanma başarısı gösteren ve bu isimler arasında söz sahibi olabilecek 1 ANKA , Çim performansı daha etkili olmasına rağmen grubun uygunluğu ile yazılması gereken bir isim 2 SHARPA, İdman pistinde ki görüntüsü çok iyi olan 3 BABAREŞİT, Eküri atlardan 5 EMİRCANBEYİ ve koşunun süprizine imza atabilecek hazırlıklara sahip 7 ANIL BABA sıralamasıyla bu koşuyu kalabalık tutuyorum.

4.AYAK : 3 ve Yukarı İngilizlerin Kv-7 kupalı koşusunda çok uzun bir aranın ardından Ankara pistinde koşmuş olduğu ilk startında öne düşüp klasına yakışır bir koşu yapıp sonlarda nefes yönünden etkilenip kumun çok etkili rakiplerine o gün için boyun eğen ismin Adana pistinde geçtiğimiz yıllarda yapmış olduğu mükemmel koşuları hafızalarımızda olup bugün koşunun ve agf tablosunun muhtemelen haklı olarak %50 üzerinde olacak 7 GOOD CURYY'nin kaldığı yerden devam ederek Adana pistinde birincilik serisine bugün başlayarak devam edeceğini düşünüyor ve BANKO olarak kuponumda yer veriyorum.

5.AYAK : 2 Yaşlı İngiliz taylarının maiden mücadelesinde artık maidena veda etmesinin zamanı gelen ve son yarışında oldukça etkili koşup beğenimi kazanan kum performansı daha etkili gözüken yapmış olduğu idman görüntüsü ve M.Çelik ile bugün bir kez daha start alacak olması diğer rakiplerinin bazılarıyla koşu koşup rakiplerinin önünde yarışı tamamlayan 5 KARAFIRAT'ın koşuya ağırlığını koyup özlediği birincilikle maidene veda etmesini bekliyor ve günün ikinci BANKOSU olarak kuponumda yer veriyorum.

6.AYAK : 3 Yaşlı Arapların Şartlı 4 mücadelesiyle son koşuya geldik. Burayı biraz kalabalık tutmak gerektiğini düşünüyorum. Birbirine yakın isimlerin mücadelesinde her sonuca açık bir koşu imkanlarınız ve kupon bütçeniz doğrultusunda kalabalık tutabilirsiniz. Koşu içerisinde ilk şansı 8 UZUN BEY'e veriyorum. Önde istediği tempoyu kurması halinde bugün çok farklı bir sonuca imza atabilecek hazırlıklara sahip isim önde tuttuğum at olup, Koşacağı rakiplerine göre daha güçlü rakiplerle mücadele içerisinde olan bugün Adana pistine çıkacak olan 7 MOSKOVA ATEŞİ, hazırlık aşamasında oldukça iyi görünen 1 AKERSAN , 2 ÇIRAK son yarışını kazanarak maidene veda ederken güzel bir birincilik elde edip performansını koruyan 12 SEVİMLİ İKİ , İdman görüntüsü beğenimi kazanan 6 KOMET,Adana pistini seven 5 DURMAZEFE ve M.Çelik ile koşuyu lehine çevirebilecek 9 GÜMÜŞTAN şans verdiğim isimlerdir.

ADANA ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK :5,2,10,7,4

2.AYAK :6,5,2,8

3.AYAK :4,6,1,2,3,5,7

4.AYAK :7

5.AYAK :5

6.AYAK :8,7,1,2,12,6,5,9

TUTAR : 67,20 TL

Hakkında yavuzhan41

yavuzhan41
34 yaşında evli ve bir çocuk babasıyım. Kocaeli'de ikamet ediyorum. Yaklaşık olarak 18 yıldır at yarışlarına karşı bir aşinalığım mevcuttur.Ekip olarak sizlere elimizden geldiğince yardımcı olmak adına çıkardığımız kuponlarımızı sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz...

20 yorum

 1. ETC

  Haydi bakalım Can Yavuzhan Dostum…
  İsabetli tahminlerinle ismini o yukarıdaki güzel bölümde görmek temennisiyle..

  • yavuzhan41

   Teşekkür ederim ETC , Tüm arkadaşlarımın şansı bol ve isabetli olsun .

  • ETC

   Olacak inşallah.. Ben hariç herkes MAIDEN’dan çoktan çıktı.. Sıra bende uamrım başarabilriim

  • yavuzhan41

   Nasip diyelim. En kısa zaman içinde bu isteğiniz heyecanınız doğrultusunda istediğiniz isabetli sonuca ulaşıp şevk ve zevkle paylaşımlarınıza devam edersiniz.

  • ETC

   Bu şevk bitmeyecek dostum…
   Sizler gibi güzel yürekli dostlar kazanmışken ben bu şevki sonu bile olmayan yere kadar sürdürürüm…
   Varolun…

  • yavuzhan41

   Teşekkürler yüreği güzel insanlar her zaman başarılı olur . Hayırlı akşamlar dilerim.

 2. bol şanslar. kalitesi rakiplerine çok fazla 2 at koşuyormuş bakalım ne kadar favori çıkarlar

  • yavuzhan41

   Teşekkür mehmet bakalım bende merak ediyorum. Bursa agf sinden sonra herşey olabilir gerçi :)

  • Good ağır favori çıkmış ama ateş krallığının durumu şaşırtıcı oldu benim için

  • yavuzhan41

   Good’un ağır favori çıkacağı çok bariz belliydi ateş krallığı benim nazarımda çok önde agf tablosunda ikinci isim kalmış.

 3. binbastar

  bol şanslar yavuzhan

 4. ateş kırallığı çıkmış tereddütte kaldım oynamak için ama heyecan kuponu yapayım dedim
  2,4,6,7,10
  2
  4
  7
  2,4,5,78
  1,2,3,6,7,8,9

  • yavuzhan41

   Bol şanslar mehmet ateş krallığının çıkması kötü oldu benim açımdan da. Yerine FIRAT AĞA ekledim ama yarış karışık oldu benim için.

  • Benim için de kötü oldu yerine mecburi tek attım

 5. ETC

  Yavuzhan dostum. kılpayı kaçırmışsın bunun için üzüldüm ama bir şeye çok sevindim, devamında yarın ve sonrası için teminat niteliğinde tahminler hazırlığı içindesin, seziyor ve daim olsun diyorum.

  • yavuzhan41

   Teşekkür ederim kendi adıma sevindirici olan banko tercihlerime oynadığım çifte oldu en azından altılıdan karlı bir gün geçirdim. Bursa ya bakıyorum güzel bir ikramiye vereceğine eminim. Koşular oldukça zevkli ve çekişmeli olacak.

  • ETC

   TJK sitesine de gömüldüm ben bu arada. Perşembeyi bile hazırlıyorum biliyor musun :)))
   Ama her ne kadar gayret göstersem de haticeye değil neticeye bakmak lazım, onun için mümkün mertebe yoruma açık tahmin hazırlamaya çalışıyorum, kapatmıyorum…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir