Ana Sayfa / Tahminler / 14 KASIM 2017 SALI ADANA AT YARIŞI TAHMİNLERİ (YAVUZHAN)
adana altili tahminleri

14 KASIM 2017 SALI ADANA AT YARIŞI TAHMİNLERİ (YAVUZHAN)

Seyir zevki yüksek bir Adana yarış programı bütün yarış sever arkadaşlarımıza bol şanslar dilerim.

1.AYAK : 3 Yaşlı İngilizlerin Kv-7 koşusu kum pistin etkili isimlerinin bir araya toplandığı bir yarış haline gelmiş, Adana pistinde geçtiğimiz yıl başarılı yarışları bulunan isimlerin tekrar Adana pistine dönmesi güzel ve zevkli mücadeleleri bizlere yaşatacak gibi. Koşuda ilk şansı geçtiğimiz yıllarda bu rakiplerinin çok üzerinde rakipler içerisinde koşup güzel neticeler almış olan ismin tekrar sevdiği Adana pistine çıkak olan 5 MISTER TICKER'a veriyorum. Bu ismin orta mesafeli yarışlarında etkili koşuları olsa da Ankara pistinde yapmış olduğu uzun mesafeli yarışı bu grup için tatminkar niteliğindedir. Adana pistine geldikten sonra farklı bir hal alan ve formunu her yarışında artırarak ilerleyen start sorunu teşkil etmiş olmasına rağmen bu tip mesafeli yarışlarda her zaman söz sahibi olabilecek 2 CREED, Adana pistinde çok farklı koşan ve bu pisti seven idman görüntüsüyle de muntazam durumda olduğunu gözler önüne seren 10 NEW DAY, yarışı süratlendirmesi muhtemel isim olan ve koşunun yükünü çekecek olmasına rağmen inatçı yapısıyla koşuya asılmaya çalışacak olan 7 EREN EFENDİ ve son olarak Adana pistinde etkili koşan isimlerden olan hazır haldeki 4 SEFİR BEY şans verdiğim isimlerdir.

2.AYAK : 4 ve Yukarı Arap atlarının Şartlı 3 Yamak-1 koşusunda ilk şans verdiğim isim aradan sonra Adana pistinde koşmuş olduğu yarışında nefes açan ve kondisyon kazanan isim geçtiğimiz yıl Adana pistinde ki bugün koşacağı rakiplerinin çok üzerinde rakiplerle mücadele etmiş olan 6 ATEŞ KRALLIĞI ufak ve ekonomik kuponlarda risk edilip tek yazılabilir. Yamak statüsünde olduğu için ben kendi kuponumda yanına Ankara da kolay kazandığı yarışından sonra Adana pistinde maidene veda ederken bu piste aşikar olan idman görüntüsündeki formuyla performansını koruduğunu gösteren 5 SANGAM , Neredeyse koşu hayatının tamamına yakınını Adana pistinde koşan ve zaman zaman etkili yarışları bulunan 2 KAMALIÇAŞ ve son işlerinde güzel performans yakalayan 8 TAMER REİS şans verdiğim isimlerdir.

3.AYAK : 2 Yaşlı İngilizlerin Handikap mücadelesinde Ankara pistinde ki başarılı yarışlarının ardından bugün Adana pistinde sahne alacak olan 4 GALLUS ve 6 TAŞKESEN öncelikli şans verdiğim isimler olup, Adana pistinde çok da kolay olmasa da koşuyu kazanma başarısı gösteren ve bu isimler arasında söz sahibi olabilecek 1 ANKA , Çim performansı daha etkili olmasına rağmen grubun uygunluğu ile yazılması gereken bir isim 2 SHARPA, İdman pistinde ki görüntüsü çok iyi olan 3 BABAREŞİT, Eküri atlardan 5 EMİRCANBEYİ ve koşunun süprizine imza atabilecek hazırlıklara sahip 7 ANIL BABA sıralamasıyla bu koşuyu kalabalık tutuyorum.

4.AYAK : 3 ve Yukarı İngilizlerin Kv-7 kupalı koşusunda çok uzun bir aranın ardından Ankara pistinde koşmuş olduğu ilk startında öne düşüp klasına yakışır bir koşu yapıp sonlarda nefes yönünden etkilenip kumun çok etkili rakiplerine o gün için boyun eğen ismin Adana pistinde geçtiğimiz yıllarda yapmış olduğu mükemmel koşuları hafızalarımızda olup bugün koşunun ve agf tablosunun muhtemelen haklı olarak %50 üzerinde olacak 7 GOOD CURYY'nin kaldığı yerden devam ederek Adana pistinde birincilik serisine bugün başlayarak devam edeceğini düşünüyor ve BANKO olarak kuponumda yer veriyorum.

5.AYAK : 2 Yaşlı İngiliz taylarının maiden mücadelesinde artık maidena veda etmesinin zamanı gelen ve son yarışında oldukça etkili koşup beğenimi kazanan kum performansı daha etkili gözüken yapmış olduğu idman görüntüsü ve M.Çelik ile bugün bir kez daha start alacak olması diğer rakiplerinin bazılarıyla koşu koşup rakiplerinin önünde yarışı tamamlayan 5 KARAFIRAT'ın koşuya ağırlığını koyup özlediği birincilikle maidene veda etmesini bekliyor ve günün ikinci BANKOSU olarak kuponumda yer veriyorum.

6.AYAK : 3 Yaşlı Arapların Şartlı 4 mücadelesiyle son koşuya geldik. Burayı biraz kalabalık tutmak gerektiğini düşünüyorum. Birbirine yakın isimlerin mücadelesinde her sonuca açık bir koşu imkanlarınız ve kupon bütçeniz doğrultusunda kalabalık tutabilirsiniz. Koşu içerisinde ilk şansı 8 UZUN BEY'e veriyorum. Önde istediği tempoyu kurması halinde bugün çok farklı bir sonuca imza atabilecek hazırlıklara sahip isim önde tuttuğum at olup, Koşacağı rakiplerine göre daha güçlü rakiplerle mücadele içerisinde olan bugün Adana pistine çıkacak olan 7 MOSKOVA ATEŞİ, hazırlık aşamasında oldukça iyi görünen 1 AKERSAN , 2 ÇIRAK son yarışını kazanarak maidene veda ederken güzel bir birincilik elde edip performansını koruyan 12 SEVİMLİ İKİ , İdman görüntüsü beğenimi kazanan 6 KOMET,Adana pistini seven 5 DURMAZEFE ve M.Çelik ile koşuyu lehine çevirebilecek 9 GÜMÜŞTAN şans verdiğim isimlerdir.

ADANA ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK :5,2,10,7,4

2.AYAK :6,5,2,8

3.AYAK :4,6,1,2,3,5,7

4.AYAK :7

5.AYAK :5

6.AYAK :8,7,1,2,12,6,5,9

TUTAR : 67,20 TL

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

20
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000
admin
Yönetici

Bol şanslar

ETC
Üye

Haydi bakalım Can Yavuzhan Dostum…
İsabetli tahminlerinle ismini o yukarıdaki güzel bölümde görmek temennisiyle..

ETC
Üye

Olacak inşallah.. Ben hariç herkes MAIDEN’dan çoktan çıktı.. Sıra bende uamrım başarabilriim

ETC
Üye

Bu şevk bitmeyecek dostum…
Sizler gibi güzel yürekli dostlar kazanmışken ben bu şevki sonu bile olmayan yere kadar sürdürürüm…
Varolun…

Mehmet28
Üye

bol şanslar. kalitesi rakiplerine çok fazla 2 at koşuyormuş bakalım ne kadar favori çıkarlar

Mehmet28
Üye

Good ağır favori çıkmış ama ateş krallığının durumu şaşırtıcı oldu benim için

binbastar
Üye

bol şanslar yavuzhan

Mehmet28
Üye

ateş kırallığı çıkmış tereddütte kaldım oynamak için ama heyecan kuponu yapayım dedim
2,4,6,7,10
2
4
7
2,4,5,78
1,2,3,6,7,8,9

Mehmet28
Üye

Benim için de kötü oldu yerine mecburi tek attım

ETC
Üye

Yavuzhan dostum. kılpayı kaçırmışsın bunun için üzüldüm ama bir şeye çok sevindim, devamında yarın ve sonrası için teminat niteliğinde tahminler hazırlığı içindesin, seziyor ve daim olsun diyorum.

ETC
Üye

TJK sitesine de gömüldüm ben bu arada. Perşembeyi bile hazırlıyorum biliyor musun :)))
Ama her ne kadar gayret göstersem de haticeye değil neticeye bakmak lazım, onun için mümkün mertebe yoruma açık tahmin hazırlamaya çalışıyorum, kapatmıyorum…

Yazar: yavuzhan41

yavuzhan41
Evli ve bir çocuk babasıyım. Kocaeli'de ikamet ediyorum. Yaklaşık olarak 18 yıldır at yarışlarına karşı bir aşinalığım mevcuttur.Ekip olarak sizlere elimizden geldiğince yardımcı olmak adına çıkardığımız kuponlarımızı sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz...