15 HAZİRAN 2018 CUMA İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ (COMMANDANTE)

1.AYAK: Bu koşuya rakiplerinden daha dinç girecek olan, rakipleri ve yarış gidişatı kendisi için hayli uygun gözüken tek dezavantajı olan kilo farkını da kalitesiyle kapatacağını düşündüğüm 2-FARİLYALI bankom.

2.AYAK: Son yarışı ara sonrası olan, kondisyon eksiğine rağmen sonlarda yaptığı atakları ile dikkatimi çeken ve kendisini geçen isimlerden daha diri fotoyu geçen 10-BEJANOVA favorim olup rakip olarak gördüğüm tek isim ise ara sonrası iki yarış gören ve bu kez kantarmasını sevdiği binicisine kavuşan ağır kilosuna rağmen 5-BENAZİR KIZ.

3.AYAK: Bu yarış ile birlikte artık tekrar eski günlerine döneceğini düşündüğüm tempo uzmanı jokeyi Sadettin Boyraz idaresinde 11-MACADAMIA favorim. Son yarışında artık tamamım sinyalleri veren 3-ERSÖZLÜ ilk rakip. Ağır kilolara alışkın 1-MORTODELA son yarışlarına oranla daha müsait bir grup yakalamış durumda ıskalamamak gerekir diye düşünüyorum. Son olarak son yarışını kazanan ve yetenekli aprantisi ile bu koşuya katılacak 2-TORUN CALLAS.

4.AYAK: Ters bir sonuç çıkabilir diye düşünüyorum tercihim HEPSİ.

5.AYAK: Yüzde yüz kazanacağı son koşusunu Ahmet Çelik’in kronikleşen kapanma ve yol bulamama probleminin nüksetmesinden dolayı kaybeden 6-CAPTAIN CEMO’nun bugün bomboş kilosuyla ve sonlarda yapacağı kuvvetli ataklar ile rakiplerini geride bırakmasını bekliyorum.

6.AYAK: Korku tüneli gibi bir yarış tercihim HEPSİ.

ALTILI ŞABLONUM

1.AYAK: 2

2.AYAK: 10-5

3.AYAK: 11-3-1-2

4.AYAK: HEPSİ

5.AYAK: 6

6.AYAK: HEPSİ

KUPON TUTARI: 94,08 TL

Yazar: COMMANDANTE

COMMANDANTE
Üniversite mezunuyum, evli ve bir çocuk babasıyım, yaklaşık 15 senedir at yarışlarına bahissever olarak katılmaktayım.
admin
Yönetici
admin

Bol şanslar Arda