15 HAZİRAN 2018 CUMA İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ (COMMANDANTE)

1.AYAK: Bu koşuya rakiplerinden daha dinç girecek olan, rakipleri ve yarış gidişatı kendisi için hayli uygun gözüken tek dezavantajı olan kilo farkını da kalitesiyle kapatacağını düşündüğüm 2-FARİLYALI bankom.

2.AYAK: Son yarışı ara sonrası olan, kondisyon eksiğine rağmen sonlarda yaptığı atakları ile dikkatimi çeken ve kendisini geçen isimlerden daha diri fotoyu geçen 10-BEJANOVA favorim olup rakip olarak gördüğüm tek isim ise ara sonrası iki yarış gören ve bu kez kantarmasını sevdiği binicisine kavuşan ağır kilosuna rağmen 5-BENAZİR KIZ.

3.AYAK: Bu yarış ile birlikte artık tekrar eski günlerine döneceğini düşündüğüm tempo uzmanı jokeyi Sadettin Boyraz idaresinde 11-MACADAMIA favorim. Son yarışında artık tamamım sinyalleri veren 3-ERSÖZLÜ ilk rakip. Ağır kilolara alışkın 1-MORTODELA son yarışlarına oranla daha müsait bir grup yakalamış durumda ıskalamamak gerekir diye düşünüyorum. Son olarak son yarışını kazanan ve yetenekli aprantisi ile bu koşuya katılacak 2-TORUN CALLAS.

4.AYAK: Ters bir sonuç çıkabilir diye düşünüyorum tercihim HEPSİ.

5.AYAK: Yüzde yüz kazanacağı son koşusunu Ahmet Çelik’in kronikleşen kapanma ve yol bulamama probleminin nüksetmesinden dolayı kaybeden 6-CAPTAIN CEMO’nun bugün bomboş kilosuyla ve sonlarda yapacağı kuvvetli ataklar ile rakiplerini geride bırakmasını bekliyorum.

6.AYAK: Korku tüneli gibi bir yarış tercihim HEPSİ.

ALTILI ŞABLONUM

1.AYAK: 2

2.AYAK: 10-5

3.AYAK: 11-3-1-2

4.AYAK: HEPSİ

5.AYAK: 6

6.AYAK: HEPSİ

KUPON TUTARI: 94,08 TL

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: COMMANDANTE

COMMANDANTE
Üniversite mezunuyum, evli ve bir çocuk babasıyım, yaklaşık 15 senedir at yarışlarına bahissever olarak katılmaktayım.
admin
Yönetici
admin

Bol şanslar Arda