15 HAZİRAN 2018 CUMA İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Selamlar herkese İstanbul altılı tahminlerim şu şekildedir;

1.ayak: Görünüş itibari ile grubun çok üzerinde bir havası olan (2) numaralı FARİLYALI ve (1) numaralı ODDJOB arasında ki mücadele yarışın birincisini belirleyecek gibi görünse de ben biraz alt gruba da şans tanıyacağım. Muhtamel yarış temposunun oldukça düşük geçmesini bekliyorum. Esasen düşük geçmesini bekliyorum derken ne olacağını tam kestiremiyorum. Dolayısı ile yarış temposunun düşük geçme ihtimali ile birlikte kilo farkları olan safkanların son düzlüğe rahat döneceğini düşündüğümden bazı safkanların sonlarda söz sahibi olabilme ihtimaline şans vermek istiyorum. (5) numaralı LET ME PASS, (9) numaralı BIGMAN ve (7) numaralı MÜFETTİŞ süprizde şans tanıyacağım safkanlardır.

2.ayak: Süpriz aramak için uygun bir yarış olduğunu düşünsem de (5) numaralı BENAZİR KIZ ve (1) numaralı FAUSTİNO yu ayrı tuttuğumu da belirtmek isterim. Her iki safkan ne kadar tutarsız olsa da ben böylesi sürat yarışların da son düzlük dönüldükten sonra tecrübesini sahaya yansıtmasını bekliyorum. Bugüne kadar üç yarış koşmuş olan ve sonunda Çim ile buluşan safkan pisti yadırgamaz uyum sağlarsa bence seyrine doyum olmaz (10) numaralı BEJONOVA üçüncü şans verdiğim isimdir. Yarın agf de sonlarda yer alacak olsa da ve her ne hikmetse Urfa kumunda adeta canı çıkarılan TURBO yavrusu safkanın bu muameleyi hak etmediğini düşünüyorum. Düzeldiği taktirde kısa sürede Maiden’a veda edeceğini düşündüğüm (12) numaralı AL TURBO dördüncü şans verdiğim isimler olup şans vereceğim diğer isimler şablonumda olacaktır.

3.ayak: Son düzlük dönüldükten sonra müthiş bir heyecana sahne olacağını düşündüğüm mücadele çok zor olacak ve yarın bu mücadele agf  de ilk 2 safkan dışına çıkarsa ikramiye uçar. Zamanında bu mesafede müthiş yarışlar çıkartan ve dört tane birinciliği bulunan ARSEN LUPEN dahil birçok safkanı geride bırakan (3) numaralı ERSÖZLÜ ve son yarışında ki müthiş gelişi ve uzayan mesafe ile bu yarışta daha da şanslı olabileceği izlenimi veren (2) numaralı TORUN CALLAS arasında ki mücadele yarışın birincisini belirleyecektir. Bu işin görünen ve mantıklı kısmı. Mantıksız kısmı ise bu safkanların yanında ikramiyeyi düşünen ben  (4) numaralı HECTOR ve (1) numaralı MORTODELA gibi safkanları yazmak olsa gerek. Ancak bu ayağı da ikramiye anlamında zorlayacağım.

4.ayak: Uzun-kısa, içeri-dışarı demeden mesafe tanımadan yarışın gidişatına göre istediği tempoya girebilen safkanı böylesi bir grupta Mehmet Kaya’nın kaçıracağını düşünmüyorum. Eğer fotoyu önde geçemezse de ciddi anlamda ayıp olur gibi geliyor. Son yarışlarında form patlaması yapan rakipleri de olsa, formda safkanlar olsa da bu mesafede ince ince işleyip birinciliğe ulaşacağını düşündüğüm (2) numaralı MAVRA risklide olsa BANKOMDUR. (Safkanın eksik koşması durumunda ALİŞİR ve ÖZALAK’ın devreye girmesini bekliyorum )

5.ayak: 2000 metrede ki son yarışı ile birlikte artık hazır durumda olduğu belli olan (4) numaralı MC GREGOR’un istediği birinciliğe ulaşmasını bekliyorum programda ki ikinci BANKOMDUR.

6.ayak: (6) numaralı BLACK FEATHER ilk safkanım olup rakipleri şablonumda olacaktır. Herkese Bol şanslar iyi bayramlar dilerim 👋

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.ayak: 2-1-5-9-7

2.ayak: 5-1-10-12-8-2-11-4

3.ayak: 3-2-4-1

4.ayak: 2 tek

5.ayak: 4 tek

6.ayak: 6-20-4-7-9

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.
admin
Yönetici
admin

Bol şanslar Bombacı