15 HAZİRAN 2018 CUMA İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ ( YAVUZHAN )

Tüm islam aleminin Mübarek Ramazan Bayramını en içten dileklerimle kutlar. Çifte Bayram yaşamak adına güzel bir gün geçirmenizi temenni eder Bol şanslar dilerim.

1.AYAK : Son yarışlarında etkisiz bir performans sergileyen iki ismin koşacağı bugün ki rakiplerine göre bir adım önünde olduğunu düşünüyorum. Son çim yarışını görmezden geldiğim 1 ODDJOB ve sert gruptan etkilenen 2 FARİLYALI öncelikli isimler olup,  Israrcı olup takip isimlerinden olan bu tip uzun mesafeli yarışlarda patlama yapabilecek sprinte sahip 6 BEST STOP, son beşinciliğinde benim için hayal kırıklığı olsa da uzayan mesafe de sonlarda kuvvetli gelebilecek 5 LET ME PASS, Uzayan mesafeli her koşusunda birbirinden güzel yarışları bulunan 4 BUNGALOW, İstanbul idman pistinde ki hazırlıklarında güzel işler ortaya koyan uygun kilosuyla Sürprizleri seven Jokeyiyle ters bir sonuç alabilecek 8 ALHUN koşu içerisinde şans verdiğim isimlerdir.

2.AYAK : Günün sürprize müsait en net koşusu olarak gördüğüm bu koşuda imkanlar doğrultusunda kalabalık tutulmasının faydası olacağını düşünüyorum. Riske girmek istemediğim bu koşuyu HEPSİ tercihimle geçmek en mantıklı sonuç olarak gelsede kupon bedeli olarak 9 isme şans vermek zorunda kalıyorum. Günün ganyanı ile buluşan ikinci ayakta favori ismin gelme şansının da oldukça az olduğunu her zaman için dile getiriyorum. Muhtemelen bugünde aynı senaryo gerçekleşecektir. Ön plana çıkardığım daha az at tercih edecekler için önerim ( 2 ATILIM, 3 HİRA , 4 KARACAGÜZELİ, 6 ALAKIZ,7 HALİME HANIM ve 12 ALTURBO)

3.AYAK : Kalabalık olan zorlu geçmeye aday koşuda tek tercihimin ilk bölümünü bu koşuda yapacağım. Tercih edeceğim ismin muhtemelen agf tablosunun orta sıralarında yer alması ve sürprize yakın bir isim olduğunu tahmin ediyorum. Fakat bu tip mesafelerde özellikle de bu grupla her zaman baş edebilecek ve önlerinde bitirebilecek güce sahip olduğunu düşündüğüm son startında ki sert rakiplerinin önünde fazla varlık gösterememiş olsa da bugün çıkacağı uzun mesafeli koşuda çok fazla kilo kaybıyla birlikte çok etkili bir koşu yapıp koşuyu kazanmasını beklediğim 15 YİĞİTALP’ı günün ilk BANKOSU olarak kuponumda tek olarak yer veriyorum.

4.AYAK : Zorlu geçmeye aday bir koşu son iki startında etkisiz bir görüntü sergileyen verdiği kısa aranın ardından bugün bu rakipleri önünde eski gücüne yakın bir koşu yapmasını beklediğim 1 HERAKLES ilk şans verdiğim isim olup, Urfa pistinden gelip kazandığı sürpriz yarışından sonra etkili formunu koruduğunu son yarışında da gözler önüne seren 7 ÖZALAK, Ankara pistinde ki son yarışında çok etkili mücadele içerisinde olup fotoda kaybettiği yarışından sonra artan formuyla İstanbul pistine hedef yapılan 5 TAŞRALI, olmazsa olmazlardan olarak gördüğüm 2 MAVRA , 3 ALİŞİR, İlk kez çıkacağı İstanbul pistinde çok farklı bir yarış gelebilecek son startını kazanan 6 UZUN BEY, son yaptığı idman görüntüsünde verdiği kısa aranın ardından etkili bir yarış gelebilecek 8 ÖZZAFER koşu içerisinde şans verdiğim isimlerdir.

5.AYAK : Koşuda kağıt üzerinde bakıldığında çok önde gözüken bir isim olmasına rağmen kendisinin kum piste daha etkili olduğunu düşünmüş olsam da uygun rakipler yanında yazılmadan geçilmemesi gereken 1 İSHAKBABA , ara sonrası koşmuş olduğu yarışında oldukça etkili bir koşu sergileyen bugün çok daha üzerine koyarak bir performans sergilemesini beklediğim 5 NİGHT LATERNE, Ankara pistinde ki hazırlıklarını yeterli gördüğüm 6 CAPTAİN CEMO, Son iki startında çıkış içerisinde gördüğüm 8 PAÇİ, uzun mesafeli son iki yarışında etkili yarışlar ortaya koyan 4 MC GREGOR ve henüz maiden bir isim olmasına rağmen hazırlıkları oldukça iyi olan uzayan mesafede çok etkili koşmasını beklediğim 12 SHAHBANDAR sıralaması koşu içerisinde şans verdiğim isimlerdir.

6.AYAK : Kapanış ayağında maiden mücadele ile son buluyor. İkinci banko tercihimi bu koşu üzerinde yapıyorum. Yaklaşık Altı aylık bir aranın ardından çıktığı yarışında oldukça etkili bir yarış koşan ismin orijin olarak uzayan mesafelerde çok daha etkili koşmasını bekliyorum. Kısrak babası Hernonda gibi bir ismin  ileri ki yarışlarında da uzun mesafeli koşularda ismini çok duyacağımızı tahmin ediyorum. Ara sonrası koşarak nefes açan ismin bugün daha çok seveceği uzayan mesafede Ayhan Kurşunun yarış sonrası bir kez daha tercih ettiği ismin kalabalık koşu içerisinde çok net bir birincilik yapmasını bekliyor ve günün BANKOSU olarak 17 LAST HERNANDO diyorum.

İSTANBUL ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK : 1,2,6,5,4,8

2.AYAK : 2,3,4,6,7,9,8,10,12

3.AYAK : 15 YİĞİTALP

4.AYAK : 1,7,5,2,3,6,8

5.AYAK : 1,5,6,8,4,12

6.AYAK : 17 LAST HERNANDO 

 

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: yavuzhan41

yavuzhan41
Evli ve bir çocuk babasıyım. Kocaeli'de ikamet ediyorum. Yaklaşık olarak 18 yıldır at yarışlarına karşı bir aşinalığım mevcuttur.Ekip olarak sizlere elimizden geldiğince yardımcı olmak adına çıkardığımız kuponlarımızı sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz...
guest
12 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Erdal Balcı

Bol sanslar yavuzhan,
Seninde bayramin kutlu olsun

admin

Bol şanslar.

Mehmet28

bol şans yavuz ve şimdiden iyi bayramlar. çok detaylı inceleme şansım olmadı zamansızlıktan yorum da yazamayacağım. gözüme çarpan bazı atlar olmuştu birini tek kullanmışsın. gündüz biraz inceleyebilirsem oyun yapabilirim
gözüme takılanlar bejanova, yiğitalp, night laterne ve pamuk nine

Grand Ekinoks

Herkesin Ramazan Bayramı Mübarek Olsun- Bugün Bir gayli Zor Bir program insallah Bu güzel ikramiyeden bizde Pay alırız. 2’3’4’5’1’6’12=10’11’4’6’5’3’1’2=3’4’2’1’14’15’11=2’1’7’3’5’6=1=17===164.64 TL Herkese Bol Şanş dilerim.Bu’arada Yavuzhan Kardeşim Belki 3 yıldır Bu siteye Girme Şansım olmadı. Geçtiyimiz Hafta uygulamayı indirdim. Sizlerin değerli bilgilerinizi Takip ediyorum Teşekkür ediyorum

Deniz56

İstanbul kuponum
1.ayak= 2 Tek

2.ayak= Hepsi

3.ayak=1-2-3-4-6-11-14-15

4.ayak=3 Banko

5.ayak=4-5-6-7

6.ayak=3-12-17

Bayramınız mübarek olsun hepinize bol şanslar Arkadaşlar.Bu kuponu yatırdım

Deniz56

Teşekür ederim
Hepinize bol şanslar

12
0
Tahmin paylaş.x
()
x