Ana Sayfa / Tahminler / 15 HAZİRAN 2016 ÇARŞAMBA İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (SİLİVRİLİ)
istanbul altili tahminleri

15 HAZİRAN 2016 ÇARŞAMBA İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (SİLİVRİLİ)

Herkese selamlar arkadaşlar bu yazımda ve bundan sonraki yazılarımda sizlere iki şablon üzerinden tahminlerimi vereceğim 1 Geniş altılı şablonu diğeri ise 2 Ekonomik altılı şablonu buradaki amacım ise siz değerli okurlarımızın bütçelerine göre istedikleri kurgudan yararlanmalarını sağlamaktır. Bu küçük detaydan sonra İstanbul tahminlerime geçmek istiyorum.

1. AYAK:  Malum koşu ile karşı karşıyayız burada ki atlar hakkında aslında söylenecek tek söz ayakları düz bassın demek sanırım ama tabi ki öncelikli tercihlerim olacak ilk tercihim çalışmalarında çok güzel görüntü sergileyen Usta jokeyinde tercih etmesi sebebi ile (5) FINESSE Sonrasında tercih ettiğim diğer isim (1) ANDIAMO Burayı sigortalamakta yarar olduğunu düşündüğüm için yanlarına (4) EVANDROS (9) LİON MASTER (10) VANETA yı da ekliyorum. Sıralamam: 5,1,4,9,10

2. AYAK: Son koşusunda 2 boy kadar geç çıkmasına rağmen zor bir grupta 3. olan çokça güvendiğim (3) ŞANSKÜPÜ yine ilk şans verdiğim isim. Bu defa tam mesafesini bulduğunu düşündüğüm ve bu ayağa mutlaka yazılması gereken isim  (5) GEZEGEN 9 yarıştır kazanamayan fakat 5 yarıştır da tabeladan düşmeyen (2) ANADOLUKAN (7) BAKIRCIBEY (8) CEMİLEM ve  (4) HASANABİ Sürpriz. Ek olarak (9) GÜNALHAN eklendi.

Sıralamam: 3,5,2,7,8,4,9

3. AYAK: Harika bir koşu olacağından hiç şüphem yok aslında çok kolay gibi görünüp beni en fazla yoran ayaktı bu şeytan dedi kapat ben dedim biraz daha çalış şeytana uyma sonunda tabiki ben kazandım ve ilk tercihimi kalite mesafe hesaplaması yaptığımda en göze çarpan ve eğer gününde olur ise bana göre yanına rakipleri yaklaşamaz bile bu sebeple (1) FARKİN ATEŞİ Favorim yanına da (2) YARAMAZ ÇOCUK Yazalım korkulu rüya görmeyelim.

4. AYAK: Artık uygun mesafesinde hazır üzerine usta jokeyide binmişken kazanması çok normal sonuç olur benim favorim hatta tek atmayı düşünüyordum (3) RUNNER CAT Yine de ilk tercihim fakat sevgili kardeşim Sheva bana abi bu atı mutlaka yaz dediği için dayanamadım ki acı tecrübelerim oldu bu konuda yazmadan edemediğim Sheva nın atı (4) DRIVE FASTER   ee dedim madem tek atamıyorum o zaman uzun zamandır düşündüğüm (6) MAVİ AY da ekliyeyim tam olsun Sıralamam: 3,4,6

5. AYAK: Artık kazanacağından neredeyse emin olduğum değişik jokeylerin başaramadığına Karataş ın hazır mola da vermişken bu atı kesin getireceğine inanıyorum (2) ARTİC MAN BANKOM Sıralamam: 2 BANKO 

6. AYAK: Altılı ganyanın son ayağında benim ilk tercihlerim eküri ler olacak (1) BAŞAĞIM (5) ÇİZMELİ Yanlarına rakip olarak düşüneceğim tek isim ise (2) KARAKAÇAN Sıralamam: 1,5,2

EKONOMİK ALTILI

1.AYAK : 5,1,4,

2.AYAK: 3,5,2,7

3.AYAK: 1,2

4.AYAK: 3,4

5.AYAK: 2 ARTİC MAN BANKO

6.AYAK: 1,5,2

Kupon bedeli: 8,64 tl

GENİŞ ALTILI

1.AYAK: 5,1,4,9,10

2.AYAK: 3,5,2,7,8,4,9

3.AYAK: 1,2

4.AYAK: 3,4,6

5.AYAK: 2 ARTİC MAN BANKO

6.AYAK: 1,5,2

Kupon bedeli: 37,80 tl

BOL ŞANSLAR

Hakkında silivrili

silivrili
Merhaba 1980 doğumluyum, İstanbul'da yaşıyorum özel bir şirkette müşteri temsilcisi olarak çalışıyorum. At yarışlarını hobi amaçlı oynuyorum. Bu çatı altında bu oyunun keyfe dönüştüğünü düşünüyorum.

96 yorum

 1. Bol sans silivrili farkin atesinde özcan olsaydi gözü kapali tekimdi.yanina mecbur at yazacam.kücük sablonun hosuma gitti.onu tuttugum atlarla büyütúp ortaya karisik biseyler yapacam :))

 2. silivrili

  Bol şanslar ümit.

 3. Savasci

  Bol şanslar Silivrili…
  Ümit ortaya karışık her zaman güzeldir.))

 4. Hos geldin,emegine saglik ustat tşk…..

 5. silivrili

  Teşekkür ederim arkadaşlar hepimize bol şanslar.

 6. sheva_39

  Başarılar bol şansların olsun ? Farkin ateşi konusu karışık aslında özcan sonuçta yaramaz çocugada çok sık binen birisi acaba tercih sebebi hatır yada alveroglu yapılan sözlesmede olabilir bu durumda cemiloğlu ekürisine kusura bakmayın böyle durum varmı dendi yoksa özcanın ekibi menejeri farkinde sıkıntı var tercihimizi yaramaz çocuktan yana kullanalımmı dendi.eğer 1.secenekse ahmet çelik koşuyu kazandı bile
  2.secenekse sorun arıza var diye düşünüp binmediyse ayak hepsi olur :) yarışlar gece ozamana kadar öğreniriz bişi varmı farkinde fiye

 7. Kubi

  Bol sans silivrili..

 8. Bol şanslar diliyorum silivrili.. sheva farkın ateşi için haber alman gerek yok :)) yaramaz çocuk kazanir bana gore ama yinede ilerleyen saatlerde bombalarımı aciklayacagim basın toplantısında 😎

  • Ati el birligi ile getireceksiniz az kaldi :)

  • silivrili

   Teşekkürler Ertan bey bence çok kurcalamaya gerek yok bu pist ve mesafede ki yazımda da yazdım
   Yanına at yaklaştırmaz gibi geliyor bana farkin ateşi

 9. silivrili

  Ne olu be olmaz diye yaramaz çocuğuda yazdım zaten şablonunda küçük riske gerek yok dedim:)

 10. silivrili

  At zaten Bencede sen büyük kupon yaparsın ben çıtırcıyım Admin zaten şablon küçük tek atmama gerek yok.
  Sen sürprizi bul bize haber verirsin :)

 11. silivrili

  Sitenin çıtırcısı diyelim o zaman:)
  Bu arada ben ekonomik şablonuma da çok güveniyorum haberin olsun.

  • Diğer ayaklara pek bakmadım ama ilk ayak at ister gibi. ARTIC MAN tek atsam mı atmasam mı diye düşünüyorum. Kafayı alırsa işi yaş. Sheva’nın dediği gibi Flaying Back kafayı alır ve hızlı tempo yaparsa ARTIC MAN, MUCİT, PAN AMORE, startta çok kalmazsa LAMBOURN hatta FANTASTIC LERO kopacaklar. Fakat ARTIC MAN’in son yarışına önde kaçıp geriledikten sonra tekrar arttırmasıartık hazır olduğunu gösteriyor. 2400m ye önde tavşanlık yaptırmazlar bence. Buna güvenip tek atabilirim.

 12. silivrili

  Artic man tek at bence iki sağlam nedeni var 1- artık hazır gelecek
  2- H. Karataş 1 hafta ara özlemiştir$:)

  • Bir ihtimalde o kadar önde kaçtıktan sonra tekrar arttırması atı geriye atmış mıdır? Öyle bir durum varsa ikiliye girmez. Dediğin gibi Karataş ikiliye girmeyecek ata biner mi?

 13. İstanbul kuponu da tamam.

  1.Ayak : H
  2.Ayak : 5 – GEZEGEN
  3.Ayak : 1 – FARKİN ATEŞİ
  4.Ayak : 2,3,4,6
  5.Ayak : 2 – ARTIC MAN
  6.Ayak : H

  Herkese bol şanlar

  • Gezegen güzel tercih :) bol şanslar diliyorum yoneticim 😎

  • Teşekkürler :)

  • Sheva tarzı bir kontra.

   1.Ayak : 1,3,5,9
   2.Ayak : 3,5,7
   3.Ayak : 1
   4.Ayak : 2,3,4,6
   5.Ayak : 2,7,8
   6.Ayak : 1,7,8

  • sheva_39

   elazığ oynamadım bugun istanbuldan sermaye çalınmasın diye geniş olcak kupon :)
   1.ayak 5///6-4-1-9-10
   2.ayak 1//2-3-5
   3.ayak 1///2-3-4
   4.ayak DRIVE FASTER
   5.ayak 5-8-9-2-3-1
   6.ayak 1-2-5

  • Check :)

   1.Ayak : 1,5,9
   2.Ayak : 1,2,3,5,7
   3.Ayak : 1
   4.Ayak : 4
   5.Ayak : 2,6,7,8
   6.Ayak : 1,2,5,7,8,13

 14. silivrili

  Şöyle bir değerlendirme kuponun için
  Artic man süper
  Gezegen bence zor cesur bir tercih
  Şansküpü benim ilk tercihim
  Son ayak H gerek varmı?:)
  Nacizane.

  • Son ayağa hiç bakmadım vaktim kalmadı. Teşekkürler inceleme için :)

  • sheva_39

   hiç yazmaya yer bulamıycam sanıyodum :D son ayak iyi dinleyin başka yerde yazmam bidaha :))
   başağım için bu grup kolay kazanması en muhtemel safkan dileyen tek atabilir ama gelelim alengirli tarafına öncelikle son 3 sayımına geçen karakaçan var adanadan bu yarışı kazanırız diye kalkıp geldiler.aynı şekilde çizmeli var son 5 sayıyo ateş seni çağırıyo misali mehmet kayayı attılar üstüne bi umut kazanır diye diğer hiç bi safkanın bu konuşuda kazanırı yok bana göre hadi bol şans :)

  • silivrili

   A aa benim atlar:)

 15. silivrili

  Ne yaptık ki Admin ya
  Lütfen yani rica ederim…
  Benim değerlendirmen bu kadar olur :) sana fazla karışamam

  • Karışın tabi ne demek, zehirleyebilirseniz zehirleyin :))

  • silivrili

   Admin bey size uygun zehirlerimiz ekonomik şablondadır dilediğiniz ölçüde alabilirsiniz:))

  • Yahu zaten bir 2. ayaktaki Gezen tek bende onu da sen yazmışsın. Farkin Ateşi zaten geçilmez diğer atların hepsi bende fazlasıyla var. Sen zehirleneceksin böyle giderse :)

  • silivrili

   Onu diyorum işte yav atma şu gezegeni tek atma çok at yazdığın yerleri azalt biraz ekle 2. Ayağa :))

 16. COMMANDANTE

  Akşam 19:00 dan itibaren cümbüş var :))

 17. COMMANDANTE

  Bir tanede çıtırdan misli yapiim :)

 18. sheva_39

  İlk ayakta mükemmel orjinler var bence 5 kazanamazsa hepsi kazanır 7lide 5tek 6lıda hepsi geçicem.güvenme sebebim var kendimce ama sevdiğim bi arkadaşım start provasını izlemiş 3.yada 4.oldu o zaman dedi ama at çok iyi ve rahattı diye konusulmuş kim geçti peki burda varmı dedim yok dedi birisinin adı konulmamış daha diyeride henuz yarışa çıkmadı dedi.

  • Galopları seyrettim hepsi çok iyi, Keder Bey en iyisi gibi geldi ama yarış çim. Kum yarışlarına artık.

  • sheva_39

   Bide kısa mesafe ilk yarış olunca illaa kaliteli at kazanıcak diye bişi yok yarış içinde birisi önünü kapatır ısırmaya calışır korkar falan filan hepsi yapıoz kesin agf uzak gelir :))

  • Bana da öyle geliyor, ilk 3 agf den birisi çıkar gelir.

  • Admin bu DISTANT RELATIVE kosularinin son 4 senesine baktigimda 2 disi ve erkek kazanmis,orjin olarak irlanda ve alman karisimi orjinler ya da muhakkak irlanda soyundan olanlar daha da ayrica buyuk surpriz olmamis genelde favori ya da plaseler kazanmis,kucuk bir detay da 5 ve 8.kulvarlarin sansi hic olmamis.

  • Bu tarz istatistiklere karşı değilim ama oyunumu pek etkilemiyorlar. Yarış derecesi, galop ve orijinden şaşmamaya çalışıyorum. Koşudaki Ire soyu Evandros (Busranger) INFERNO, DIREHORSE ve SERSERİ ile baba kardeşi. Bunlar biraz uzuncu sanki.

 19. sheva_39

  zaten DISTANT RELATIVE koşusu 3 defa koşuldu 2si at çok diye bölündü toplam 5 yarış oldu yani. dikkatinden kaçan 5. yarışta angel of mine 15 ganyanla kazandı koşuyu

  • dogrudur bu seneyide kattim niyeyse son 4 diye.evet gozumden kacmis olabilir cunku hizlica bir bakayim dedim ilk geleni gordum asagilara bolunmuse bakmadim sheva.normal artik ne diyelim insaniz gozden kaciyor;)

 20. Olayı belgelerle çözüyorum :)

  1000M mesafede İstanbul çiminde koşulan 2 yaşlı Şartlı 1 yarışlar. 4 kere Distant Relative 3 kere Trapper koşusu adı ile koşulmuş. Kazananlar ve ırkları resimde var, uygulama haricinde görebilirsiniz.

  • Eğer 800m mesafeleri de eklersen toplam 44 kere yapılmış bu koşular. Orada da Distant Relative koşuları var.

  • sonucta 4 kere kosulmus distant relative olarak yine dogru demisim :)

 21. cogunlugunda bir alman irlanda var admin :)

 22. sheva_39

  adminin paylaştığı 1000 metre mesefade olan istanbuldaki şartlı 1 koşular DISTANT RELATIVE bugun 6.kez koşucak. trapper yada baska isimle koşulan koşular bu koşu yerine koşulmuyo sadece isim veriyolar yeni taylara ayrıca trapper 2000m yarışıda olmuştur mesafe sabit değil eskiden iz bırakmış atlar adına yapılan koşular

  • 6 saymıştım bölünen koşuyla 6 oluyormuş. Toplam 5 koşu. Neyi paylaşamıyoruz şimdi biz :)

 23. Bir istatistik paylastim tapeler konusmaya basladi :) ) )

 24. yeminle gozlerimden yas geldi admin sende neyi paylasamiyoruz biz deyince ne güldum siz cok yaşayin.

 25. Herkese selam.adminim sen gezegenden wazgecme farkin ateşi de banko kuponun guzel tek soru işareti artic man ummarim oda gelir

 26. sheva_39

  hep adminin suçu ben gözden kaçmışsın dedim oda olabilir insanlık hali dedi doğal karşıladık kapatıcaktık çat yeni kanıtlar çıktı :) ayrıca adminin paylaştığı belge daha faydalı ilginç yanı ise m.storm dişi ama en iyi dereceyi o yapmış :))

 27. Son ayak 7 numarali kulutlu y.bilikle bu grubu sirtina alir gider…herkes farkin ve yaramaz cocuk diyor ama yalpagana da bi carpi atin 4 ayak kocakaya gecilmez…bol sanslar

 28. Savasci

  Tebrikler Silivrili…

 29. silivrili

  Ayıptır söylemesi :))
  Teşekkürler.

 30. silivrili

  Allah bunlar Nasıl biliyorsa öyle yapsın başka hiç bir şey demiyorum……….

 31. Savasci

  6 lı yatar beyler .((

 32. Savasci

  Gezegene çok güvendik.)))Ters köşe yaptı…

 33. Savasci

  Admin gezengeni senin tek atman bana cesaret verdi.)))Adminimiz tek atıyorsa vardır bşr bildiği dedim gerçi articmanda bekleneni vermedi…

 34. Savasci

  gelenGerci gezegenin yanına at yazsaydım 11 malazgirt olmazdı.))))yine yatacaktı kupon.))

 35. Savasci

  yarın ki Angara oynayacaklar bu atları mutlaka bulundursunlar…4 tanesi içerdedir.))
  1:3 – METİN ABİ
  2: 2 – EZGİLİ
  3:2 – NURHANBEY
  4:5 – BY RA
  5:5 – ŞAFAK VAKTİ
  6:3 – BAHARŞAH/1 – SENCERHAN

 36. Savasci

  Angarada son ayagı bulamıyorum.))))

 37. Savasci

  BERKEBEY gibi gorunuyor ama emin değilim.((

  • Bindalıngülü’ne bak orada. Son koşu ne oldu bilmiyorum ama bir önceki İstanbul G3 koşuda tabelaya yakın bitirdi.

 38. Savasci

  6.ayak emin değilim daha ama adminim sana bunu önereyim banko gibi duruyor….2 ayak: 2 – EZGİLİ

 39. Savasci

  4.Ayak: By Ra da tek olur diye düşünüyorum..ben tek atacam Ezgili ve Ra yı..

  • Güzel seçimler. By Ra ilk gördüğü koşuda çok güzel geldi viraja ama sonlarda nefesi yetmedi. Son koşusunda kazanır diyordum hiç basmadı. Bakalım nasıl koşacak.

 40. Savasci

  Bana göre tabelaya girmez Bindalıngülü.(( Hem kilo fazla hemde çimde koşamaz.((ben bu yarışlardan ne anladım onuda diyiimde şahsi fikrim kilosu fazla olan atlar kısa mesafede istisnalar hariç çok fazla iş yapamıyorlar.

 41. Savasci

  Duymadıgım çok şeyler var daha yeni stajyerim ben.)))stajımı burda sizlerle yapıyorum…

  • Stajyerleri sevmem ben, hemen paspas varsa bulaşık gibi işleri yapmalılar. Karate Kid misali :)

 42. Yarın ANkara’da bugünkü programa benziyor. Ben yorum yapmaktan kaçınayım biraz. Size kolay gelsin.

 43. Savasci

  Tesekkurler.)))

 44. ingiliz yarışı çok olunca ingiliz kalıyorum ben araplar belli ediyor yarış kolladığını

 45. mesela üçüncü ayak 2200 çim araplar koşsa bu kadar karışmaz hepsinin geliri var gibi ilk bakışta

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir