Ana Sayfa / Tahminler / 15 HAZİRAN 2016 ÇARŞAMBA İSTANBUL ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (KUBİ)
istanbul altili tahminleri

15 HAZİRAN 2016 ÇARŞAMBA İSTANBUL ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (KUBİ)

1. AYAK: Altılının ilk ayağına maiden bir yarışla başlarken safkanların hiç koşmamış olmaları bizler için sıkıntı. Orijinden ve çalışmalardan yola çıkarak yabancı bir orijine sahip olan ve 1200m çalışmış tek safkan olan (4) EVANDROS gayet tatminkar çalışmalarıyla ilk şans verdiğim isimdir. İkinci uzun mesafede iyi çalışan safkan (9) LİON MASTER 1000 m de 1.02 yaparak formda olduğunu gösteriyor. Tatminkar çalışmalarıyla diğer şanslı isimler (5) FINESSE, (1) ANDIAMO ve (6) KEDERBEY 'dir.

Sıralamam: 4.9.5.1.6

2.AYAK: h-15 4 ve yukarı yaşlı araplara ait bu koşuda son yarışlarında adeta vites yükselten (5) GEZEGEN dışında bir safkan yazmaya elim gitmiyor. Diğer rakipleri kendine yakın handikaptaki atlarla koşarken Gezegen son 3 yarışında sert rakiplerle koşarak onları geride bırakmış. Açıkcası bugün geçilmeyeceğini düşünüyorum. (5) GEZEGEN banko.

Sıralamam: 5

3. AYAK: Zaten 4 safkan kayıtlı hiç riske atmaya gerek yok. Olurda biri ters bir yarış çıkarır kuponları çöpe atmayalım. HEPSİ diyorum.

Sıralamam: 1.2.3.4

4.AYAK: Daha önce koştukları grupları incelersek (6) MAVİ AY ve (3) RUNNER CAT ön plana çıkan safkanlar gibi görünüyor. Ancak Mavi AY aradan sonra yarış gördü ama formu belirsiz. (2) PROFESSOR son yarışlarında kaliteli bir safkan olduğunu gösterdi. Diğer safkanlarında çalışmaları ve performanslarıyla şanslarının olduğundan bu koşuyuda HEPSİ diyerek geçiyorum.

Sıralamam: 3.6.2.5.4.1

5.AYAK: (2) ARTIC MAN 5 aylık bir aradan sonra 4 yarış gördü ve artık yarış kazanacak forma geldi. Üzerinde Halis KARATAŞ var. Karataş formsuz ata binermi? Kesinlikle binmez. Kalite olarak gruptan üstün olan ARTIC MAN kazanır. (2) ARTIC MAN BANKO

Sıralamam: 2 BANKO

6. AYAK: Günün son ayağında satış koşusuyla karşı karşıyayız. Performansları birbirinden dengesiz safkanların mücadelesi elbette kolay olmayacak. Çalışmaları çok iyi olup 1000m de 1.07 ye kadar inen ancak yarış kazanamakta güçlük çeken (3) LİDER AĞA bu grupta yarış kazanabilecek güçtedir. İlk şansı ona veriyorum. Rakipleri son iki yarışı başarılı olan (2) KARAKAÇAN, eküri avantajı olan (1) BAŞAĞIM ve (4) ÇİZMELİ. Sürprizde ise çim performansı başarılı olan ve iyi safkanlarla mücadele etmiş (8) PADOKGÜLÜ düşünülebilir.

Sıralamam: 3.2.1.4.8

Altılı Kuponum

4.9.5.1.6

5

1.2.3.4

3.6.2.5.4.1

2

3.2.1.4.8

Kupon bedeli: 36TL

Savasci
Üye
Savasci

Bol şanslar KUBİ…

Ümit
Üye
Ümit

Bol sanslar kubi

silivrili
Üye

Bol şanslar

haluk
Ziyaretçi
haluk

Bol şanslar

Yazar: Kubi

Kubi
1984 Ankara dogumluyum. Üniversite mezunuyum. İzmirde ikamet ediyorum.12 yıldır at yarışlarıyla ilgilenmekte olup düzenli olarak analizler yapmaktayım. Atciligi sadece bahis olarak degil ayni zamanda spor dali olarak goruyorum ve at yarislariyla hobi olarak ilgileniyorum.