Ana Sayfa / Tahminler / 14 HAZİRAN 2016 SALI ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)
ankara altili tahminleri bombaci

14 HAZİRAN 2016 SALI ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Selamlar Ankara altılı tahminlerim şu şekildedir.

1.KOŞU: Hatırlayacağımız gibi son yarışında %50 şansımı plase den yana kullanıp (4) GRİKURT 'u  (2) EYVAH UZUN MEHMET önünde tek olarak vermiştim. Bu defa ikisini beraber yazacağım gibi olayı biraz daha abartmayı düşünüyorum. Son kazandığı yarışında uzak yapan (6) BABA İHSAN, bu mesafede söz sahibi olabileceğini düşündüğüm (5) BORANEFE ve tamamen duygusal olarak (3) HALENAY yazacağım.

2.KOŞU: Son yarışında startta 8-10 boy takılıp çim performansını tam olarak göremediğim (1) DEMİRCİ EFE bu defa sevdiği pistte düzgün bir çıkış yaparsa söz sahibi olur. (6) KATİP HAN ın maiden yarışlar da ne kadarlık bir ikramiye hedeflediğini kestirmek zor ancak yinede bulundurmak zorundayız. (2) FIRATIN ÖFKESİ ve (11) GÖNÜL GUZELİ kızımızla birlikte burası tamam gibi görünse de inceden (4) KAFKAS İMPARATORU'nu da iliştirdim.

3.KOŞU: (3) ANKARALI'nın kazanmaya devam etmesi haliyle doğal sonuç olacaktır. Bende büyük oranda şanslı görsem de mesafenin 200 metre daha kısalmasıyla ve ağır çim de ki müthiş gayreti ile kafayı alması durumunda direnebileceğini düşündüğüm  (2) SAWYER ve (6) SPEDY GUNNER ı beraber yazacağım. Bütün bunları yazarken (4) PERİ BEYİ olmazsa tabiki olmaz.

4.KOŞU: Son yarışında  (1) BABA BERAT a oldukça hakim görünen  (4)SALAMİS ekürisi ile birlikte en şanslı isim olup bankomdur.

5.KOŞU: Birinci altılının son ayağında plase ve suprizde olan iki safkana kafayı taktığım için burayı rahatlıkla 5 safkanla geçeceğim. Bunlar sırası ile şablonum da olacaktır.

6.KOŞU: Gelelim birinci altılının son ayağına. Burayı ilk altılı şablonum da son yarışında performansları ve siklet avantajı ile (9) OĞLUM EGE ve (8) HÜNKAR OĞLU ile riske edeceğim. İkinci altılı kurgumda yanına safkan yazacağım.    

7.KOŞU: Son yarışında 3 cü olmuş olsa da ben beklediğim performansı aldım. Bu yarışta çok daha rahat koşacağını inandığım (3) STAR OF MELİH ilk atımdır. Yine son yarışlarında güzel performans sergileyen (4) KİNG OF TRAKYA ve (2) SHERE KHQN rakipleri.

8.KOŞU: Hatırlarsınız son yarışında site olarak bölük-pörçük olmuş bir tarafta Seferoğulları diğer tarafta Tellioğulları gibiydik. :) Bu defa (1) CEM CEM deplasmanda (5) GOOD CURRY sevdiği pistte. Eğer son ayağı tek atmayacak olsaydım kesinlikle tercihimi (5) GOOD CURRY den yana kullanırdım. Ama buraya kadar gelirde isem rahat seyretmek istiyor ve 3 cü safkan olarak (4) BABA DÖKER ilave ediyorum.

9.KOŞU: Yarışın muhtamel 2 favorisi nin yanına 2 safkanda benden ilave edip bu ayağı geçmeye çalışacağım.

10.KOŞU: Son iki yarışını da çok beğendiğim  (6) SOYBAŞ BANKOMDUR.

1. ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK: 2-4-6-5-3

2.AYAK: 1-6-2-11-4

3.AYAK: 3-4-2-6

4.AYAK: 4 TEK

5.AYAK: 3-1-5-2-8

6.AYAK: 9-8

2. ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK: 3-1-5-2-8

2.AYAK: 9-8-1-2-6

3.AYAK: 3-4-2

4.AYAK: 5-1-4

5.AYAK: 5-7-9-2-1

6.AYAK: 6 TEK

NOT: 2. altının beşinci ayağında (1) numaralı BERRAK kupona ilave olmuştur.  

Hakkında Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.

66 yorum

 1. Savasci

  Bol Şanslar Bombacı..

 2. Bol sans bombaci

 3. Bol bol şanslar olsu Bombacı bugün şansa çok ihtiyacımız olacak gibi görünüyor 😎

 4. COMMANDANTE

  Bol şanslar

 5. Gufre

  bol şans bombacı

 6. Bol sanslar

 7. sheva_39

  Çok güzel kupon üstad araya güzel bombalar serpiştirmişsin ama ben özellikle ankara yarışlarında salamis değilde atıyorum oğlum ege gibi cazip safkanı banko önermeni bekledim.kuponun çok güzel yanlış anlaşılmasın.ama 60 liraya bi kupon yap deseler 100 kişiye 80i buna yakın kupon yapar bence.yine söylüyorum kuponun tutma olasılığı çok fazla ama özellikle senden daha büyük bombalar bekliyorum.beklentim senin kuponun tutmasın gerekirse ama bana öyle at yazdırki kazansın yada potaya girsin bidahaki yarışlarına not alayım yoksa salamis i simitçidende alırım :))

  • 😂😂😂😂😂😂

  • Ben bile yanına at bulamadım Salamis’in sheva en yakın rakibi ekürisi olur ama dediğin aslinda şu; şablonu sınavdan önce son anda serviste ders çalışan çocuklar gibi mi yapmış diyorsun yani 😂😂😂😂 zehir bak zehire 😏😏

  • sheva_39

   Abi adam dalga geçiyo sanıcak yok öle bişi :)) salamis geçilmez büyük ihtimalle agfde 90bile çıkabilir.benim dediğim bombacıya nickine yakışanı :) daha cazip tek önermesi gelmesede canı saolsun 2.tek olarak salamisi yarışsever kendisi ekler zaten :)

  • Ben anladım sheva ne demek istediğini bakma işte espri yaptim :) bugün bombaciyla ters düşmedik düşecek bir at ta bulamadım çareyi böyle sarmakla buluyorum ☺☺

 8. Bombaci

  Selamlar herkese. Bu ramazan ayında düzen alt üst oluyor. Daha yeni gözümü açtım. Ertan gibi Gözlüğümü takar yarışımı seyrederim 😎 bol şanslar..

 9. Başarlar öncelikle aranıza yeni katılan biriyim kabul ederseniz.
  5. Ayakta kurye nin son koşusu sartlı 4 ve ikinci olmus maiden için tek gibi gorunuyor sizin görüşünüz nedir

  • Bombaci

   Selamlar ilk başta bende öyle düşünmüştüm. Ben 4 at geçtiğim gibi son duruma!!! istinaden 1 veya 2 atlık yer açıp değişiklik bile yapabilirim. Ama olmaz değil oluru var bence.

 10. selamlar. angora para vermeyecek gibi duruyor. yine de tahminlerimi paylaşayım 1. altılı:

  1. ayak. yakın atlar var. baba memduh bende ilk sırada. sıralamam:7-2-3-4-5
  2. ayak startta kalmazsa 1-demirciefe kazanmalı. 1-2-6-11
  3. ayak 3 kazanması lazım rakibi 4 olur ama sawyer ihmal edilmemeli 3-4-2
  4. ayak 3-1
  5. ayak kayıkçı kazanmalı 3-5-8
  6. ayak başpehlivan ilk atım sıralamam: 1-6-7-9

  bol şanslar.

 11. Savasci

  Günaydın Millet.)

 12. Savasci

  Ankarada simitçiye mi gidecek.)))

 13. Savasci

  Bombacı tebrikler baba ihsanı sen yazdın bir tek.)))ama ben oynamadım babaya.))) eyvah eyvah oldu benim kupon.

 14. Savasci

  Aslında senin tarzın en güzeli senin kupon tutarsa iyi para verir.Sabırlı olmak lazım.))

 15. Savasci

  hem zaten ara sıra olması doğal olandır.Her kuponun tutarsa .)))milyoner olurdun..

 16. Bombaci

  Ömer kayayı gördünüz mü nasıl verdi yarışı dördüncü defa ikinci safkan. Lanet yemin ederim lanet. Dayanamıyorum abi bu kayalara

 17. Bombaci

  Sheva gör bunları bu işin yasal.olani Erhan a şike yaptı diyen çarpılır. Aleni yapıyorlar

 18. Savasci

  Fırata bak sen süper geldi.))

 19. Bommbaci hatirlarmssn gecen sene bu zamanlardi zam

 20. No küfür :)

  Selamlar herkese

 21. Savasci

  Rütükte hiç uyumuyor mübarek her zaman takipte.)))

  • sheva_39

   Sorma ya sabahtan beri yok sanıyodum meğerse adam takımdan ayrı düz koşu yapan yırtıcı forvetmiş :) hazırda bekliyomuş

 22. Erhan Yavuz a dış geçirmek kolay… Kayalara yap bakalım aynısını…. Yemez tabii. … Göz göre göre kayba koştu adam yaa. Erhan Yavuz a Ceza, Ömer Kaya’a devam. Valla helal olsun hepinize..😈😈😈😈

 23. Misli altılım yattı, ona sessice ağıt yakıyordum :)

 24. Bu yarışın 3-4 olmayacağı belliydi de The Yıldızer’e yüklendik. Dünden beri 1.ciler belli 2.cileri bir yakalayamadım.

 25. Bombacı kardeşim Tebrikler. Bunların ciğerini okumuşsun. Maidende ne kadar para hedeflediklerine bağlı kazanıp, kazanmayacakları demiştin yaaa. Haklıymışsın kardeşim. Bu işler Diyarbakır, urfa, Elazığ da var diyorduk, artık ankaraya kadar geldi. Yazık

 26. Admin ya da bombaci bu şike muhabbetinin üzerine aklınıza bir isim geldi mi ?=)=)=)

  • sheva_39

   Aziz yıldırımında atı olsa oda böyle yapavdı :))

  • Ahahahaha yok bizimkisi başka bir eski muhabbet ,özellikle bombacı hatırlamazsa darılırım ona =) muhabbetiniz bol olsun ..bol şans

  • Ben anlıyorum seni, kim olduğunda belli. Bu olaylar çok fazla olmaya başlayınca her yoruma da müdahale etmek olmuyor. Sen yazmadan ismini hatırlamadım ama hakkını yemiş olduğumu düşünmedim değil.

  • Canın Sağolsun ben onun için yazmadım zaten ara sıra takip ediyodum ,son 2 haftadır hep nerdeyse, muhabbeti görünce direk aklıma geldi yazmadan duramadım. =)=) Ama bana haksızlık yaptınız felan demek için değil gerçekten . Yorumlarınızın takipçisiyim sıkıntı yok. Emeğine sağlık her geçen zaman site daha iyi oluyor. Ben de faydalanıyorum tabiki =)

  • O zaman ki konjukturel süreçte şartlar öyleydi diyerek politik bir cevap vermek istemem :) Şimdi de bir kaç yoruma göz yummak gerekiyor ama sıkıntı büyürse önlem almak gerekiyor bu da site içindeki güzel ortamı engellemek demek. Bu işten ekmeğini kazanan adamların işi bunlar. Biz at yarışı basını değiliz, olmak ta istemiyoruz. Bu site kendini döndürdükçe varolabilir yoksa kepengi kapatır. Bu konumdayken yöneticilik zor iş, düğümü çözmek için mutabakat yerine düğümü kesmek en etkin çözüm olabiliyor. Haksızlık oluyorsa bahanelerimiz bunlar, özetle kusurumuza bakmayın :)

  • Bombaci

   Valla başbakan ol oyum sana adminim. 👏👏👏👏👏👏

  • Gözümüz yok oralarda :) Nikine yakışır bir 6 hanelik altılı bekliyoruz :)

 27. ERKAN

  Şunu bile kaçıyoruz işte

 28. Buda benim kuponum
  1.ayak:1.2.3.5.8.11
  2.ayak:1.2.3.6.7.9
  3.ayak:3 tek
  4.ayak:1.2.4.
  5.ayak:5 tek
  6.ayak:1.2.3.5.6.9.10
  Hepimize bol sanslar

 29. Bu katiphan cok mu iyi at arkadan 3 tane daha gelsin tabela disi kalsin ama olmuyor o kadar iyiyse niye pavyona dusmus gibi masa masa dolandiriyolar sadece bir kisinin hesabiyla olmaz bu isler bence hepsi kokusmus

 30. Bu arada 2.koşuda da sıkıntı olduğu düşünmüyorum, yarışın gidişatına göre koştu ve gelen ata karşı yapacak bir şeyi yoktu. At boncuk dizer gibi dizdi önündekileri.

 31. Bombaci

  Valla animsayamadim özür dilerim

  • Canın sağolsun ..Stefan !! =) eski hesabın bilgilerini bulamadım eskiden otomatik açılıyodu ,yeni hesapla test ediyim dedim hatırlıyo musunuz =)=)

  • Bombaci

   Vaayyyy Stef biz artık çok değiştik tabi ki Çelik’te değişti pardon admin 😂😂😂 hoş geldin hoş geldin. O zaman hemen yeni bir nick al. STEFANO olsun bundan sonra senin adın:)))

  • Ahahaha eyvallah hoşbulduk..Ayıpsın alırız.. Dost’dan iyidir =).. yaptık bir ergenlik biz de adminin kabahati yok bizle uğraşmak zor =)=)

 32. Aksilik çıkmazsa üçlü ganyan bekliyorum :)

  1.Ayak : 4
  2.Ayak : 3,7,8,9,11
  3.Ayak : 1,2,4,6,7
  4.Ayak : 2,6,9
  5.Ayak : 5
  6.Ayak : 5
  7.Ayak : 6

 33. ERKAN

  7 arta 7 yok arkadaş ‘ya

 34. ERKAN

  Admin sende varmış devamı gelsin inşallah

 35. ERKAN

  Abi burda 9 nasıl yazmasın yazık oldu

 36. sheva_39

  Bugün bunu tek versen acaba altılıyı alabilirmiydin ? Bugunde kayba koştuk canımız saolsun üstad :))

 37. ERKAN

  Bende 9 tek yazmayı çok düşündüm AmA yorumlara bakınca sonuç bu oldu cesur oynamayı unuttum vallaha

 38. babadökeri uzuna vurunca sütçü beygirine dönüyor resmen niye bekletti o kadar anlamadım hiçbir faydası olmadı ata

 39. Siteye musallat oldu. ip değiştirmek koruyacak sanıyor kendini. Muhatap almayın.

 40. Ayda yılda bi tabela bulacaktık :)

 41. Senden mutlaka ama mutlaka Elazığ kuponu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir