Ana Sayfa / Tahminler / 15 EKİM 2017 PAZAR İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ (BİNBA STAR)
istanbul altili tahminleri

15 EKİM 2017 PAZAR İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ (BİNBA STAR)

1.ayak: Katilmis olduklari son kosulari bugunku binicileri nezaretinde kazanma basarisi gosteren SAHINGOZ-4- ve SERDENGECER-3- ikilisi oncelikle sans verdigim isimler.Kaliteli bir isim olan KAZDAGI -1-son metrelerde sert gelecek olup bu ikilinin en kucuk hatasini affetmez.Etkili jokeyi ile ALEMIN KRALI-5- ihmal edilmemeli olup, bu grup icin yeterli performanslari ile  TRUVA PRENSI-7- ve TEZCANLI-6- daha sonra devreye girebilecek isimler olup potansiyelinin altinda kosmasina ragmen bu kez ters bir kosu cikartabilecek olan OGLUM MELIH-2- ile rahat bir kosu izlenir.

2.ayak: Aslinda teknik olarak uzerinde yorum yapmanin cok da anlamli olmadigi bir kosu.CANKARDESLER-4- kosarsa kazanacak, kosmazsa kazanamayacak.Hepsi demektense BANKO demek daha mantikli gozukuyor.

3.ayak: Performans olarak birbirlerine heran ustunluk kurabilecek dengesiz bir grup, kapatmakta fayda var.HEPSI

4.ayak: Zihnimde tam olarak ikiye boldugum bir kosu siralamada belirttigim safkanlar oncelikli, ikinci grup kazanirsa ise asla sasirmam,tuttugunuz atlara oncelik veriniz ancak kosunun hakki HEPSI

5.ayak: Diliran’in kosudan cikartilmasi ile TALIPHAN-9-  ve SELKUT-8- arasindaki rovans mucadelesine donecek gibi duran yarista grup kosularda kendine devamli tabelada yer bulabilen ALTEPE-3- ve en az kendisi kadar formda ekurisi ile DUSLEM-11- daha sonra.

6.ayak: NORTHERN WEST-8- ileride adini oldukca iyi yerlerde duyuracak.Uzerinde  Karatas var, bize de banko yazmak duser!

Kupon

4-3-1-5-7-6-2

4

H

3-8-6-7-10-4//5-2-1-9-11

9-8//3-11

8

40//147tl

Yazar: binbastar

binbastar
1982 Bursa doğumluyum. Maden Mühendisiyim.Uzun yıllar yurtdışında birçok farklı ülkede ve şehirde çalıştım.Şu anda İstanbul'da yaşıyorum.1993 senesinden beri amatör olarak at yarışları ile ilgilenmekteyim.Koyu bir Beşiktaş taraftarıyım.Ayrıca yine amatör olarak edebiyat, fitness, sinema, yüzme ve satranç ile ilgilenmekteyim.Mümkün olduğunca geniş ve paylaşımcı bir yarışsever kitlesine ulaşarak, at yarışına amatör veya profesyonel bahis anlamında gönül vermiş insanlara bir nebze faydalı olabilmek adına buradayım.