istanbul altili tahminleri barisci

15 EKİM 2017 İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (BARIŞÇI)

1.Ayak: Bu grubun üzerinde kaliteye sahip olduğunu düşündüğüm ŞAHİNGÖZ(4) kazanmaya çok yakın. Eksik koşması durumunda birçok isim devreye girebilir. Bu mesafede iyi koşan TEZCANLI(6) ve ALEMİN KRALI(5) her an devreye girebilir. Son galobunu çok beğendiğim OĞLUM EMİR(2)’den iyi bir yarış gelebilir.

2.Ayak: Sağlıklı bir CANKARDEŞLER (4)’in Selim Kaya’ya rağmen bu grubu geçeceğini düşünüyorum, bankom.

3.Ayak: Dünden yağan yağmurun yumuşatacağı pistte etkili koşacağını düşündüğüm YAĞIZINOĞLU (5)’nun 600’ü 33.8 400’ü 22 rahat galobuna bayıldım, favorim. İlk rakibi yine bu pistte iyi koşacak olan SINCLAR (4) olur. Mükemmel form durumuyla MARVELOUS IRON (1)’ı da yazarsak yeterli olur.

4.Ayak: Tempolu gideceğini düşündüğüm koşuda favorim etkili sprintiyle FLASHING GIRL(3). Küçük kuponlara tek bile yazılabilir. Rakipleri LADY DERYA (6) ve MISS HELİN (8) olur.

5.Ayak: Diliran’ın koşmayacağı yarışta bir çok safkanın şansı artmış durumda. Favorim ekürisiyle birlikte SELKUT(8). Grup koşulara farklı bir motivasyonla çıkan Ahmet Çelik ile ALTEPE (3) ciddi rakip olur. Çimde daha farklı koşsa da TALİPHAN (9) kuponlarda bulunmalı.

6.Ayak: Günün en kalabalık koşusunda herkes gibi ben de süpriz arayacağım. Sıralamam şablonda olacak.

Altılı Şablonum

1.ayak:4,6,5,2

2.ayak:4 tek

3.ayak:5,4,1

4.ayak:3//6,8

5.ayak:8,3,9

6.ayak:8,2,4,3,5,7,9,11,12

Herkese bol şans…

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Barışçı

Barışçı
1981 doğumluyum yaklaşık 17 senedir at yarışlarını takip ederim ve bahis yaparım. İzmir'de ikamet etmekteyim. herkese bol kazançlar diliyorum...
admin
Yönetici
admin

Bol şanslar Barış