Ana Sayfa / Tahminler / 15 EKİM 2017 PAZAR İSTANBUL ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ
istanbul altili tahminleri

15 EKİM 2017 PAZAR İSTANBUL ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ

1 - AYAK: 40 günlük aradan sonra 2 koşu gören 5 - ALEMİN KRALI, sert rakiplerinin yanındaki 5.likleri grup için yeterli gözüküyor. Bankom.

2 - AYAK: 4 - CANKARDEŞLER son kazandığı yarış ile sorunlarından arınmış gözükse de rakipleri kuponumda olacak. İstanbul pistinde kazandığı yarışta 5 - FRİKYA'nın ataklarına aynı güçte cevap veren 1 - AŞEMEZ ikilisi favoriye zorlu anlar yaşatabilirler. Uzun aradan sonra kazanan 7 - SERHANTAY ve yıldızı parlamaya başlayan 10 - SAHİPBEY sürpriz.

3 - AYAK: Güçlerini denk gördüğüm 1 - MARVELOUS IRON, 2 - YALPAGAN, 4 - SİNCLAR ve 5 - YAĞIZINOĞLU favorilerim. 3 - MAGFELLOW sürpriz.

4 - AYAK: İstanbul pistinde 3 grup koşudan 2'sini kazanan ve 3 aylık aradan sonra Ankara'da A3 koşuda fotoda veren 8 - MISS HELİN bankom.

5 - AYAK: Diliran geçici problemlerinden dolayı koşmayacakmış. Siz yine de TJK'dan resmi haber bekleyin derim. Gözler Taliphan'a çevrilse de sempati duyduğum at 8 - SELKUT bankom olacak. Diliran'ın kazandığı yarışta Taliphan'ı rahat ekarte etmişti. Karataş ile bu sefer kazanmasını bekliyorum.

6 - AYAK: 7 - HATCHE'den ümidi kesmedim, favorimdir. 2 ay aralıklarla koşsa da bu grup için fazla gözüken 8 - NORTHERN WEST rakibidir. 3 yaşlılığına kazanarak girmesine rağmen devamını getiremeyen 9 - LUXEMBURG, 1 ay aradan sonra koşu gören 4 - BRAVE FEET, son koşuları ile 3 - RAY OF SUNSHINE, tabelada yer bulamasa da yakın dereceleri ile 11 - ÇINARLI, dinçlikle gireceiği koşuda sürpriz şansı olan 5 - CHEAT, favoriler 1 - CAMPS BAY ve 2 - JETTAY kuponumda olacak isimler. Oyun 3 tekli olunca burayı da kapatarak devam ederim.

Herkese bol şanslar

5
4-5-1-7 // 10
1-2-4-5 // 3
8
8
H

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

1
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000
silivrili
Üye

Bol şanslar sayın admin silivriden selamlar olsun.

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.