istanbul altili tahminleri

15 EKİM 2017 PAZAR İSTANBUL ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ

1 – AYAK: 40 günlük aradan sonra 2 koşu gören 5 – ALEMİN KRALI, sert rakiplerinin yanındaki 5.likleri grup için yeterli gözüküyor. Bankom.

2 – AYAK: 4 – CANKARDEŞLER son kazandığı yarış ile sorunlarından arınmış gözükse de rakipleri kuponumda olacak. İstanbul pistinde kazandığı yarışta 5 – FRİKYA’nın ataklarına aynı güçte cevap veren 1 – AŞEMEZ ikilisi favoriye zorlu anlar yaşatabilirler. Uzun aradan sonra kazanan 7 – SERHANTAY ve yıldızı parlamaya başlayan 10 – SAHİPBEY sürpriz.

3 – AYAK: Güçlerini denk gördüğüm 1 – MARVELOUS IRON, 2 – YALPAGAN, 4 – SİNCLAR ve 5 – YAĞIZINOĞLU favorilerim. 3 – MAGFELLOW sürpriz.

4 – AYAK: İstanbul pistinde 3 grup koşudan 2’sini kazanan ve 3 aylık aradan sonra Ankara’da A3 koşuda fotoda veren 8 – MISS HELİN bankom.

5 – AYAK: Diliran geçici problemlerinden dolayı koşmayacakmış. Siz yine de TJK’dan resmi haber bekleyin derim. Gözler Taliphan’a çevrilse de sempati duyduğum at 8 – SELKUT bankom olacak. Diliran’ın kazandığı yarışta Taliphan’ı rahat ekarte etmişti. Karataş ile bu sefer kazanmasını bekliyorum.

6 – AYAK: 7 – HATCHE’den ümidi kesmedim, favorimdir. 2 ay aralıklarla koşsa da bu grup için fazla gözüken 8 – NORTHERN WEST rakibidir. 3 yaşlılığına kazanarak girmesine rağmen devamını getiremeyen 9 – LUXEMBURG, 1 ay aradan sonra koşu gören 4 – BRAVE FEET, son koşuları ile 3 – RAY OF SUNSHINE, tabelada yer bulamasa da yakın dereceleri ile 11 – ÇINARLI, dinçlikle gireceiği koşuda sürpriz şansı olan 5 – CHEAT, favoriler 1 – CAMPS BAY ve 2 – JETTAY kuponumda olacak isimler. Oyun 3 tekli olunca burayı da kapatarak devam ederim.

Herkese bol şanslar

5
4-5-1-7 // 10
1-2-4-5 // 3
8
8
H

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.
silivrili
Üye
silivrili

Bol şanslar sayın admin silivriden selamlar olsun.