15 AĞUSTOS 2018 ÇARŞAMBA İSTANBUL ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (ETC)

1.AYAK:
İstanbul’da katıldığı ilk ve tek koşu olan 5 Ağustos tarihli 1400 ÇİM koşusunda Müslüm ÇELİK idaresinde harikalar yaratan EZHARBEY zaten önceki koşularda da eli kulağında sinyaller vermiş göstere göstere geliyorum demişti. 29 Temmuz tarihli yarış yaşamının ilk koşusu olan İSTANBUL 1200 KUM koşusunda EZHARBEY gibi harika bir başlangıç yapan SÜERDEM de performansının devamını ÇİM de de gösterecektir. Çoğunlukla Uğur POLAT idaresinde izlediğimiz, pist ayırt etmeksizin KUM ve ÇİM de gösterişli yarışları bulunan AFACAN da bu defa KARATAŞ idaresinde, Ayhan KURŞUN idaresinde katıldığı koşularda üst seviyede performansı bulunan ŞİMŞEKKRAL da tekrar Ayhan KURŞUN idaresinde ıskalanmamalıdır.

2.AYAK:
Haziran ayından bu yana ADANA, ANKARA ve İSTANBUL üçgeninde sürekli mekan değiştirdiğini, fakat buna rağmen 5 Çim koşusundan sadece 1inde tabela dışı, 8 Temmuz tarihinde katıldığı İSTANBUL 1200 KUM koşusunda GERGİN’in boyun farkıyla gerisinde 2.lik elde eden KARABERK, Ahmet ÇELİK idaresinde tek tercihim olmaya adaydır.

3.AYAK:
1 Temmuz tarihli İSTANBUL 1600 ÇİM koşusunda grubundaki çoğu isme deyim yerindeyse tur bindiren MISS HELİN baş tercihim olup, hafif sıklette Ahmet ÇELİK idaresinde PERİ LİNA ve KARATAŞ idaresindeki VALENCIA göz ardı edilmemelidir.

4.AYAK:
KARATAŞ önceki koşuda istediğini alamazsa şayet, bu koşuda hırslanıp grubunun niteliki tayı ÇALTEPE ile liderliğe ulaşmasına engel bulunmamaktadır. Bankomdur.

5.AYAK:
Son koşusunda istediğini alamayan ve 3.lükle yetinen son günlerin formda ismi YABANKIZ’ın KARATAŞ idaresinde sprintleriyle dikkate değer bir yarış çıkaracağına inanıyorum. Onur YILDIZ idaresinde katıldığı tek ve son koşu olan 1 Ağustos tarihli İSTANBUL 2400 ÇİMde uzak ara farkla elde ettiği liderlikle göz kamaştıran BABA İLHAMİ ıskalanmamalıdır.

6.AYAK:
Grubunun en iyi bitiriş derecesini açık ara, 1.45.05 ile 15 Mayıs tarihli İSTANBUL 1600 ÇİM koşusunda elde eden CABBARREİS ilk tercihim, son koşusunu önemsemediğim, Halil KAPLAN idaresinde tatminkar performansları bulunan GENÇBERK de ikinci tercihimdir. En yakın bitiriş derecesini elde eden ISLAH’ın ise 11 Temmuz tarihli İSTANBUL 1600 ÇİM koşuda ISLAH’ındır. Bilgi amaçlı paylaşmak istedim.

1.AYAK: 1 – 3 – 5 – 6
2.AYAK: 2
3.AYAK: 4 – 6 – 7
4.AYAK: 2
5.AYAK: 3 – 9
6.AYAK: 2 – 3

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: ETC

ETC
guest
5 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

Bol şanslar

Deniz56

Bol Şanslar Etc Kardeş

Deniz56

Istanbul
1. Koşu 6,3
Altili Ganyan
1. Ayak 1,5,2
2. Ayak 1,3,11,2
3. Ayak 7,5,4,6
4. Ayak 2,4/////1
5. Ayak 7,9,6,8
6. Ayak 5 Botan Tek

5
0
Tahmin paylaş.x
()
x