Loading...
Ana Sayfa / Tahminler / 15 AĞUSTOS 2018 ÇARŞAMBA ELAZIĞ AT YARIŞI TAHMİNLERİ (ETC)

15 AĞUSTOS 2018 ÇARŞAMBA ELAZIĞ AT YARIŞI TAHMİNLERİ (ETC)

1.AYAK:
Bu defa grubun en hafif sıkletinde İsa AKYAVUZ idaresinde izleyeceğimiz, son koşularındaki performansını oldukça tuttuğum HARMANDALI baş tercihim olup, FREESIA ise 6 Haziran tarihli ELAZIĞ 1500 KUM pistte elde ettiği liderliğin yanı sıra 1.37.16 ile dikkat çekici bir performans sergilemiş, binicisi Mustafa IŞIK ile daha iyisini yapacak duruma gelmiştir. Bu ikilinin tercihlerde bir arada düşünülmesi gerekir.

2.AYAK:
İlk tercihim ELAZIĞ’da katıldığı son koşu olan 1500 KUM koşusunda grubunun en iyi bitiriş süresi yanında liderliği elde eden Burak BEKTAŞ idaresindeki EFSANEBALTA’dan yana olup, yarış yaşamının ilk koşusunu uzak ara farkla kazanan ALANKOZ ve en iyi 2. Bitiriş süresine sahip olan ve son koşusunda 7 Ağustos ELAZIĞ 1500 KUM pistte yıldız gibi parlayan UÇURAN da tercihlerde bulundurulmalıdır.

3.AYAK:
24 Temmuz tarihli ELAZIĞ 1500 KUM pistteki liderliğin yanısıra bitiriş derecesini diğerlerine oranla önemsediğim TEKFORDUNGÜLÜ bu defa Ferit YARDIMCI idaresinde ilk ismim olup, DİŞİBUSEFAL ve ALTUNBİR de aynı şekilde ikinci ve üçüncü tercihimdir.

4.AYAK:
Grubunun en nitelikli atı intibasını veren ve 31 Temmuz tarihli ELAZIĞ 1200 KUM koşusunda 1.18.58 bitiriş süresiyle grubunun en iyisini elde eden VODİNA Mehmet DOĞAN idaresinde bankomdur

5.AYAK:
İdarecisi Vedat KIZMAZ’ın stiline alışık olduğunu düşündüğüm ve onunla katıldığı 25 Haziran ve 3 Temmuz tarihli ELAZIĞ - ŞANLIURFA 1200-1300 KUM koşularında 1. ve 2.likleri bulunan DALLICALI’yı bankom olarak göstermek istiyorum.

6.AYAK:
İdarecisi Kemal KURT’a alışkın stiliyle grupta tabelanın üst sıralarını zorlayacağını düşündüğüm ÇELAKIL’ın eli kulağında olup, KOCA OĞUL, RODOLFO, KAÇAR FEVZİ ve KIRIMLI sonraki tercihlerim olacaktır.

1.AYAK: 3 – 8
2.AYAK: 1 – 6 – 12
3.AYAK: 2 – 6– 7
4.AYAK: 8
5.AYAK: 2
6.AYAK: 2 – 3 – 7 – 10 – 12

Loading...
Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
Loading...

Yazar: ETC

ETC