izmir altili tahminleri

14 MAYIS 2017 İZMİR ALTILI TAHMİNLERİ (ÖZGÜN)

İstanbulda yarış heyecanı devam ederken, GÜZEL İZMİR’i de boş geçemem. Cünkü para vermesini beklediğim ve dolu dolu olan İzmir programında, yazdığımız gibi gelmesi dileği ile;

1.Koşu: Karışık bir maiden ile İzmir’e başlıyoruz. Cimde tek koştuğu yarışta 3.lük çıkartan, kum yarışlarını kendimce ölçü almadığım çok sürpriz konumdaki 12-SOLO GITAR benim ilk atım. Sonrasında 10-SACRET SPRINT, son şartlı4 yarışında bile fena gözükmeyen 8-POWER OF THE WİND, yine sürprizde 2-BALERA ve ara vermesine rağmen 1-AYLAVYUU yazarak burayı geçmeye çalısacagim.

2.Kosu: 4 gün önceki İstanbul pistindeki koşusunda çok iyi gördüğüm, kısa arayla farklı şehirde kosmaktan etkilenmezse 4-ANADOLU HİSARI Alternatif tek olmaya adaydır. Ancak ben etkileneceğini düşünerek, 2-BABAKAYRA, çim pist ve uzun mesafenin aleyhine olduğunu düşünsemde, gruptan üstün olduğunu düşündüğüm için 1-YUNUS GİBİ, ve yine son yarışı ölcü olmayan 3-GÜVEN BEY yeterli gibi gözüksede, sürprizde 17-BABA KEMAL’i kuponumda bulundurarak büyük bomba bekleyeceğim..

3.Kosu: Gruptan üstün güc ve kalitesinin olduğunu düsündügüm 4-BARBARIAN yine Alternatif tek değerlendirilebilir.Ancak yine yanina 1-KAVACIK BEYİ, 7-RED WARRIOR yazarak sürpriz bekleyeceğim.

4.Kosu: Kosmus olduklari yarışlarda pek bir varlık gösterememiş isimlerin bir araya geldiği yarışta, İstanbuldan İzmire gelip bir yarış gören ve 2.likle yetinen 1-DITMAS DRIVE öne çıkan isimdir. Ben burada tek bir rakip vereceğim.. Bu kadar koşupta bi varlık gösterememiş isimler arasında ilk defa kosacak olmasına rağmen rakiplerini sürklase edip kazanabileceğini düşündüğüm 7-LAST ROMAN tek rakibi olacaktir..

5.Koşu: Geldik Bankoma.. Ara sonrası yarış gören, çim pistte bu grupa göre çok fazla olduğunu düşündüğüm, formsuz gibi görünmesine rağmen 4-ALDUT benim Cazip BANKOMDUR..

6.Koşu: Altılının kaderini belirleyecek olan ayak bu koşu oldugunu düşünuyorum. Ayrım yapılmadan sırasıyla 2-1-3-6-8-7-4 yazarak burayi geçebiliriz..

7.Koşu: Koşmuş oldugu iki yarişta olumlu ekuri destekli 12-ZUZUNAZ 2.Altılıda Alternatif Tek olabilir. 10-WHITE ORCHID 11-YILDIRIMKIZ, 6-MY DAUGHTER HEJA rakip yazmak isteyenler tarafından degerlendirmeye alınabilir..

8.Koşu: Cok formda isimler bir arada. 5-CASSOWARY, 2-DYMAXION, 3 NORT VALLEY ayrimsiz yazilmali. Bomba olarak 4-RED EYE yeri olanlara özel tavsiyemdir..

9.Koşu: Cim pistin etkili ismi 7-CANŞEN ilk sirada bulunmali. Takip atım uygun kilolu 16-MITO, 3-FESTINA LANTE ve yine 2-NERUDA yazarak burayi kapatıyorum.

1.ALTILI TAHMINIM

12-10-8-2-1

4-2-1-3-17

4 // 1-7

1-7

4 ALDUT

2-1-3-6-8-7

KUPON BEDELİ: 54 TL

2.ALTILI TAHMINİM

1-7

4 ALDUT

2-1-3-6-8-7-4

12 // 10-11-6

5-2-3-4

7-16-3-2

Izmirden Herkese BOL ŞANSLAR..

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: ozgun1

Avatar
29 yaşında, İzmirde yaşayan bir adamım. 15 yıldır müsterek bahislere katılıyorum. Doğru kurgunun, birazda şansla birleşmesiyle kazanılacak bir oyun olduğunu düşünsemde, bütçeleri sarsmayacak şekilde oynanması taraftarıyım. Saygılarımla..