izmir altili tahminleri

14 MAYIS 2017 İZMİR ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (Gianluca)

1.Ayak: Bu vasat tayların maiden koşusunda (1) DITMAS DRIVE bir adım önde olsa da , yanına (4) KALINKA , (8) LÜBBEY, (7) LAST ROMAN ve ilk yarışından beri iyi koşmasını beklediğim takip atım (11) VERLABANO yazılmalı.

2.Ayak: 4 yaşlı arapların bu şartlı 4 yarışında (6) İREMBEYİ net favorimdir. Bu safkanın bazen yarış içinde yaptığı yaramazlıklar beni yanına at yazmaya itiyor. Bunlardan ilki son yarışlarında çok umut vermemiş olsa da yine takip atlarımdan olan (4) ALDUT  ‘dur. Son çim yarışını çok beğenmemiş olsam da (1) KRONOS , bu aralar yarış beklediğim (10) KUĞU GÜZELİ ve (7) BAHANE de eklenebilir.

3.Ayak: Bu ayakta ön planda dört safkana şans vericem. Bunlar (7) ÖZGÜRÜNOĞLU , (4) VANLIMAHO , (6) KIRTOPRAK ve (1) HORASANGÜNEŞİ. Bu safkanların beklenilen performansı gösterememeleri durumunda devreye girebilecek safkanlar ise sırasıyla (2) İRFAN , (8) YİĞİTSOY ve (3) ÖZDAMAR ‘dır.

4.Ayak: Burada Kaneko yavrusu çimi de yapmasını beklediğim (12) ZUZUNAZ ekürisiyle alternatif bankomdur, bana göre tek rakibi (4) FIRST EXIT olur.

5.Ayak: Son yarışlarında benim gözümde farklı bir yere gelen (1) YOUNG BOND formunu koruyor ve aprantisi hata yapmaz ise bence kazanacaktır ,bankom. Önde yer almasını beklediğim safkanların mücadelesine bulaşmayıp , düzlükte doğru kulvarı seçmesi kazanmasının kritik noktası olacaktır. Yarış temposu beklediğim gibi süratli olmazsa kuponu yırtarız.

6.Ayak: Son yarışında startta oturma olayını 3 boylara indirdiğini gördüğüm (11) WILLISTON uygun sıkletiyle favorimdir. Rakipleri (7) CANŞEN , (2) NERUDA ve yarış gören (10) BLOW THE WIND olacaktır.

Altılı Şablonu:

1)  1,4,8,7,11

2)  6//4,1,10,7

3)  7,4,6,1//2,8,3

4)  12//4

5)  1

6)  11,7,2,10

Tutarı: 84 TL

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: gianluca

Avatar
44 yaşında, 26 yıldır kesintisiz at yarışlarını yakınen takip eden bir yarış severim.