14 MAYIS 2017 İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNİ (RAMAZAN YILMAZ)

Herkese iyi pazarlar. Bugün tahminim çok geç kaldığından yayımlamayı düşünmüyordum ancak programa çok fazla kafa yormam ve de programı çok beğendiğimden yinede boş geçmek istemedim. Umarım bugün bankotahminler ailesi için kazançlı bir gün olacaktır. Herkese bol şanslar.

HIDDEN JEWELS; İki aylık aranın ardından katıldığı yarışta tabela dışında kalmasına rağmen çok güçlü rakiplerinin yanında sergilediği performansıyla takibime takılan safkan bugünse daha uygun rakiplerini yanında üstelik daha erkili olacağı pistte kazanmasını beklediğim isimdir.

PERSHING; Muazzam performanslarının ardından özellikle son koşusunda yol bulma sıkıntısı yaşamasına rağmen kazanma başarısı gösteren safkan ne denli kaliteli olduğunu ortaya koydu. Bugün başarılarına yenisini ekleyecek tay deneme koşusunun kazananı olabilir.

STORM GIRL; Son koşusunu klas rakibi DENİZİM’in önünde kazanma başarısı gösteren safkan artan formuyla bugünde kazanmasını beklediğim isimdir. Koşu için tek tereddütümse Selim Kayan’nın Kaya ekurisi olan 1numaralı safkan AMANKAYA ile paslaşıp koşunun dengesini bozması ve bu paslaşmadan GÖZYAŞI GECESİ’nin kendisine pay çıkaracak olması.

WANETA; Bu safkan için fazla söz söylemeye gerek yok. Haklı olarak gününün en büyük favorisi konumunda. Belki bu denli başarılara imza atmış bir ismin yanına rakip önermek gereksiz gibi görünsede ben bugün rakip olarak iki isim yazacağım. Bunlardan ilki katıldığı ilk yarış olmasına rağmen sonlardaki muazzam sprintiyle kendisine hayran kaldığım LADY GIRL olacak. Bugün hem uzayan mesafede hemde üstün formuyla WANETA’ya sonlarda saldırıp güzel bir sürprize inza atabilir. Şans vereceğim bir diğer isimde pedigri olarak potansiyeli üst seviyelerde olan ve üçte üç yapıp henüz geçilmeyen LADY DERYA olacak. Henüz geçilmediği ve ilkkez bu piste çıkacağı için ihmal etmemekte fayda var.

ALTILI GANYAN KUPONUM
1.AYAK : HEPSİ
2.AYAK : 5
3.AYAK : HEPSİ
4.AYAK : 2.1.3.6.4.5
5.AYAK : 11
6.AYAK : 8.5.4

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: Ramazan Yılmaz

Avatar
32 yaşında evli bir adamım altılı ganyan oyunlarıyla tanışmam 8-10 yıl gibi bir zamana dayanıyor ve bu süre içinde altılı ganyandan aldığım ikramiyeler hatrı sayılır ikramiyeler oldu. Altılı ganyanın şans ve tesadüften ziyade takip ve dikkat isteyen bir oyun olduğunu düşünenlerdenim. Ben oyunları para hırsıyla değil zevk için anlık heyecanlar için oynarım herkese de böylesini tavsiye ederim. Hırs yaparsan kaybedersin, kaybedersen daha çok hırslanırsın. Agf, favori falan pek fazla dikkat etmediğim hususlar bu yüzden güvendiğim isin sıralamada sonuncu at dahi olsa tek yazmaktan çekinmem pişman olmaktansa o heyecanı yaşamak daha değerli. Paylaşmayı severim ve bu sebeple bankotahminler ailesindeyim.
12 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
volkan

ARKADASŞLAR BU KUPONU DEGERLENDİRMENİZİ TAVSİYE EDERİM 12357
34579
124578
236
6
8

Genç kaptan

Volkan bey 1. Altılı mi bu

volkan

2 Cİ ALTILI GENÇ KAPTAN

can911

Değerli annelerimize de selam ve sevgilerimizi sunarak, herkesin gönlüne göre keyifli pazarlar olmasını dilerim. Ben de Ramazan kardeşimin sayfasından eşlik edeyim bugüne. Yazdığınız gibi gelmesi ve kazançlı olması dileklerimle… can911

14 Mayıs 2017 Pazar İstanbul 1.Altılı Ganyan tahminlerim:
1. AYAK: 3 (Adını Sen Koy)
2. AYAK: 1 (Babaural),8 (Uçan Uçan),2 (Baykoç)
3. AYAK: 3 (Tatvan İncisi),5 (Mi Bombon),1 (Chachkova)
4. AYAK: 5 (Gülenyüz),3 (Erayhan),1 (Karacabeyaslanı),8 (Bakırcıbey),7 (Zal)
5. AYAK: 2 (The World Is Yours),10 (Börteçine),12 (Goldınıadıs),5 (Hıdden Jewels),7 (Lira Lira),6 (Gravesend)
6. AYAK: 5 (Here To Fly),2 (Copperfıeld),10 (Ulan Bator)
Kupon Tutarı: 48,60 TL

admin

Bol şanslar Can bey

ozgun1

Yine paraya oynanmiş bir oyun :) Basarılar Ramazan Bey bol şanslar :)

admin

1-3-5-6-7-8-9 //
1-2-3-5-7-9-11 //
5 //
1-2 //
1-4-6-8-9-10-11 //
8 //

Bu da benden gelsin

admin

Çok fazla şans lazım diyorsun kupon için :)