istanbul altili tahminleri

14 MAYIS 2017 İSTANBUL ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (MEHMET28)

İstanbul’da zevkli bir yarış günü olacak. Yarışların düz gitme olasılığı yüksek gibi ama ben tercihimi sürprize dönük kullandım, umarım yanılmam.

1. KOŞU: 4 yaşında başladığı yarış hayatında çok başarılı yarışlar koşan ve her geçen gün formunu artıran (3) ADINI SEN KOY büyük favori çıkacaktır, bunu da hak ediyor. Karaçivi tempoyu oldukça yukarı çekecektir diye düşünüyorum o nedenle sürpriz aramaya karar verdim. (6) KAFTAN ve bu kez startta kalmamasını umarak (4) ERTAŞ’a da şans verdim.

2. KOŞU: İlk startında başlarda yarışa adapte olmakta zorlanmasına rağmen sonlardaki aksiyonunu beğendiğim (8) UÇAN UÇAN’la risk alıp tek atıyorum. Rakip gördüğüm isimler yarışın favorisi (1) BABAURAL ve (2) BAYKOÇ.

3. KOŞU: Verdiği araya rağmen kaliteli kısrak (3) TATVAN İNCİSİ’nin bir sorunu yoksa kazanmaya yakın olduğunu düşünüyorum. Yarış görüp nefes açan (4) MANDARİN en ciddi rakibi olur. (5) Mİ BOMBON daha sonra.

4. KOŞU: Üst gruptaki yarışında sürpriz olarak şans verdiğim ve iyi de koşan (1) KARACABEYASLANI favorim. Uygun kilosuyla (8) BAKIRCIBEY sonlarda yarışı vurabilir. (5) GÜLENYÜZ, (7) ZAL ve (3) ERAYHAN’ı da yazarak bu ayağı geçiyorum.

5. KOŞU: Ara sonrası yarışında ikincilikte kalan (9) WINCHESTER, artan nefesi ve uygunlaşan kilosuyla ilk şans verdiğim isim ve alternatif tekim. Sert rakipler arasında bile iyi koşan (5) HIDDEN JEWELS, uzun zaman sonra kazanan (7) LİRA LİRA ve sürpriz olarak (10) BÖRTEÇİNE yazıyorum.

6. KOŞU: Karışık duygular içine girdim. Son yarışını gösterişli kazanan (5) HERE TO FLY oldukça favori çıkacaktır. Bir yandan Karataş PERSHING’de karar verdiyse bir bildiği vardır diyorum. Bir yandan ise Karataş’tan kurtulan potansiyeli olan (9) SEYYAH bir sürpriz yapar mı diyorum :) Uzunda koşacağı yarışa göre Gazi favorim olabilecek Grey Claud var birde. En iyisi sürpriz arayayım.

7. KOŞU: Çimde daha etkili olmasını beklediğim (7) OLTACI, tay ustası jokeyi ve ekürisiyle birlikte tekim.

8. KOŞU: (11) STORM GIRL’den bahsetmeye gerek yok, kalitesi ve geçtiği atlar ortada. Ama ben yanına form tutmaya başladığını düşündüğüm 3 Kaya atından (1) AMANKAYA’yı da ekliyorum. Daha sürpriz arayanlar (10) KINALI KUZU’yu değerlendirebilir.

9. KOŞU: Bugün alıştım büyük favorilerle uğraşmaya, burada da devam edeyim :) (8) WANETA’nın yanında ilk yarışında beni yanıltmayan ve güzel bir sprintle rahat bir galibiyet alan Tatvan İncisi’yle anneden kardeş (5) LADY GIRL ve potansiyelli bir isim olan (4) LADY DERYA’ya da şans veriyorum.

1. ALTILIM
1.AYAK: 3/6,4
2.AYAK: 8
3.AYAK: 3/4,5
4.AYAK: 1,8,5,7,3
5.AYAK: 9,5,7,10
6.AYAK: 5,7,2,10,4,9,8

2. ALTILIM
1.AYAK: 1,8,5,7,3
2.AYAK: 9,5,7,10
3.AYAK: 5,7,2,10,9,4,8
4.AYAK: 7
5.AYAK: 11,1
6.AYAK: 8/5,4

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: Mehmet28

Avatar
İsmim Mehmet, 37 yaşındayım ve İstanbul'da yaşıyorum. Zaman zaman ara versem de 20 yıldır at yarışı oynuyorum.