ankara altili tahminleri

13 MAYIS 2017 ANKARA ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (Gianluca)

1.Ayak: Dişilerin 1200 çim yarışında katılan atlara şöyle teker teker baktım da (9) HIZ DELİSİ ‘ni önde çok rahatsız edecek bir at bulamadım. Bu nedenle bu kısrak favorimdir. Yarıştaki sprinterler çok kalite isimler olmasa banko bile verebilirdim. Bence bu yarış son 50 de hatta potoda bile çözülebilir. Rakip isimler; ekürilerden (2) I SAW THE SUN , il ve mesafede en iyi dereceye sahip Sadettin’in tercih ettiği (8) HELGALEIN , acı sprintini tutturabilirse (3) LADY KRAKOW , uzun aradan sonra iki yarış görüp nefes açan (5) MISS ELENI ve son olarak verdiği uzun araya rağmen kısa mesafede çok sıkıntı yaşamayacağını düşündüğüm (11) MISAE.

2.Ayak: Yine dişilerin yarışı ama bu kez açık ve kalabalık bir yarış. Bu ayağı detaylı inceledim ama şimdi buraya çok ayrıntılı yazamayacağım. Sonuç olarak bu ayağı hiç bir kısrağı ön plana çıkarmadan dört safkana eşit şans vererek geçeceğim. Bunlar (10) KIRDERE , (9) İREM SU , (17) TARSUS BEYAZI ve (8) GLEN.

3.Ayak: Handikap 16 bu yarışta üst düzey formu ile (5) SHUTKA net favorimdir. Ne kadar çok tutsamda İngilizlerde 60 kg sıklet her zaman bende soru işaretlerine sebep olur. Bu nedenle yanına at yazacağım. İlk rakip gördüğüm isim artık bir patlama beklediğim (6) BLACKOUT ,daha sonra son yarışında shutka’ya geçilen (11) COCHABAMBA , (8) TONY OBELIX ve sevdiği kum piste dönen (10) NEZİRKHAN . Umarım Shutka’yı yıktığımıza pişman olmayız.

4.Ayak: Bu kez erkek 3 yaşlıların açık yarışı var. Bu yarışta risk alıp bir banko vereceğim, o da (4) HEYAMOLA . Son KV 7 1900 çim yarışta önde Sinyor Şamil-Cihan Pehlivanı  mücadelesine gözler çevrilmişken arkalarında bir üçüncülük yaptı ki, gözden kaçmaması gereken rahatlıkta ve eldeydi. Bu safkan o yarışta starttan düzgün çıkmasına rağmen ,çıkınca hafif bir tereddüt yaşadı ve grubun 2 boy gerisinde kaldı. Oradan o kadar rahat öne sarktı ki , direk takibime girdi. Eğer öndeki safkanlar biraz daha yakın olsalar kesin onları yiyecekti ama ara çok olunca rahat bir üçüncülüğe razı oldu. Eminim Sadettin bu atı tekrar ona vermemelerine çok bozulmuştur. Sihirbaz da cin gibi tabi, kaptı atı. Eğer geçen yarışında olduğu gibi bir şanssızlık yaşamaz ve Halis iyi bir yerde giderse güzel bir sonuç alacaktır.

5.Ayak: Bu şartlı 1 de alternatif bankom düzenli galopları ve bu kum için çok uygun orijiniyle (1) ANKA olacak. Tayın rakipleri (2) ATLASBEYİ ve (3) JUST A DREAM olur.

6.Ayak: Son yarışını jokeyinin bir türlü kulvar seçememesinden kaybeden ve bu yarışta Ahmet Çelik’e verilen (2) İDEALİST favorimdir. Rakip olabilecek atlar sırasıyla (1) KOŞANAĞA , startta kalmazsa (3) DESİRE , son beşinciliği fena olmayan (4) MARAZ ALİ ve ekürilerden (10) KEKEÇBEY ‘ dir.

Altılı Şablonu:

1)  9,2,8,3,5,11

2)  10,9,17,8

3)  5//6,11,8,10

4)  4

5)  1//2,3

6)  2//1,3,4,10

Bol Şanslar!

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: gianluca

Avatar
44 yaşında, 26 yıldır kesintisiz at yarışlarını yakınen takip eden bir yarış severim.
8 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

Bol şanslar

Sinyalci

Sihirbaz bu kafayla o atı getiremez her tarafı uyanık olsa ne olur olmasa ne olur yaz oraya bi Cihan padişahı arkana bakma bol şans 🙃

ETC

SON DAKİKA DÜZELTMESİDİR:
Son gözlemlerime göre eklemeler ve çıkarmalar yapılmıştır.

4.KOŞUDA, HAMARAT eklenmiştir.
5.KOŞUDA, AMERICAN BILLION ve MACADAMIA çıkarıldı, KIRDERE eklenmiştir.
7.KOŞUDA, SİNYOR ŞAMİL çıkarılmıştır.
8.KOŞUDA, JUST A DREAM eklenmiştir.
9.KOŞUDA, KEKEÇ BEY çıkarılmıştır.

Böylece oluşan altılı şablonları aşağıdaki gibidir.

1.ALTILI GANYAN:

1.AYAK: 7
2.AYAK: 2 – 5
3.AYAK: 1
4.AYAK: 1 – 3 – 7
5.AYAK: 2 – 8 – 10
6.AYAK: 5 – 11

TUTAR: 2.16 TL

2.ALTILI GANYAN:

1.AYAK: 1 – 3 – 7
2.AYAK: 2 – 8 – 10
3.AYAK: 5 – 11
4.AYAK: 3 – 8
5.AYAK: 1 – 3
6.AYAK: 2

TUTAR: 4.32 TL

ETC

Şansımız bol olsun ey site ahalisi…

Timothy

Bol şanslar dostum. Heyamola için güzel tespit yapmışsın. Gönlüne göre olsun inşallah.

umit

Adana için tahmin ve yorumlariniz varmı

ETC

13 Mayıs 2017 ADANA yorum ve tahminlerimle ve selamlarımla…

1.AYAK:
Henüz ilk startında eküri avantajını da lehine çevirerek elde ettiği dereceli 2.likle SPARTAN EMİR, yine üçlü eküri avantajıyla adından söz ettirecektir. Bu koşudaki rakibi ise aynı koşuda elde ettiği 3.lükle, gerisindeki bıraktığı rakiplere uzak mesafe fark atan KAR SAVURAN bu defa da dış kulvardan start alacak olma avantajını önceki koşusunda olduğu gibi lehine kullanmayı başarabilirse liderliğe erişmemek için sebebi kalmayacaktır.

2.AYAK:
Epey zorlu tercihlerin olacağı bir koşuya geldik. Öncelikle 15 Nisan tarihli ilk startında, (sonraki koşusunda liderlikle buluşan) TURBOCUKARDEŞLER’e karşı ezici bir üstünlükle 1.lik elde eden ÖMÜRÇINARI şüphesiz ki koşunun favorisidir.

3.AYAK:
6 Mayıs tarihli 1300 ÇİM koşusunda KÜBALI’nın 1 boy gerisinde 2.lik elde eden, bu defa uzun mesafede daha hafif sıklette adını duyacağımız SİMYACI koşuda tercihlemesi gereken ilk isimdir. Yakın zamanda 1300 Çimde en iyi kısa mesafe bitiriş derecesini elinde bulunduran AKÇİLDEDE ve son startında az farkla elde ettiği 2.lik dikkat çekici olan ve bu defa daha hafif sıklette izleyeceğimiz INDIANAPOLIS de koşunun sigortalarıdır.

4.AYAK:
5 Mayıs tarihindeki son startında sonuncu olmasına rağmen epey kalite atlarla çetin bir mücadele içinde olması ve şu an içinde bulunduğu grubun kendine uygunluğunu avantajına çevireceğini bildiğim AKYILDIRIM, sıkleti ve uzun mesafelere alışık stiliyle, elde ettiği dereceleri dikkatlerden kaçmayan ve bu defa Mehmet KAYA idaresinde koşuya ağırlığını koyacak olan eküri avantajı bulunan ARDALI, 29 Nisan tarihli startında startta 2 boy kaybetmesine rağmen (aynı koşuda ARDALI da 4 boy kaybetmişti) ARDALININ önünde liderlik elde eden GİRAY KASIRGASI da bu defa yine ARDALI’nın en belirgin rakiplerinden biri olacaktır.

5.AYAK:
Kısa mesafeye alışık stiliyle bilinen ve şeytanın bacağını kırmaya hazır durumda olan KATI SEMİH koşuda söz sahibi olacak safkandır. Bankomdur.

6.AYAK:
Bu koşuda E.SİNCAN ile 28 Şubat ve 9 Nisan tarihinde katıldığı koşularda epey kalite atların gerisinde elde ettiği tatminkar dereceleri dikkate aldığım MY FAST BOY ve starttan geç çıkma alışkanlığını sürdürmezse SATINKA koşuda söz sahibi olacak isimlerdir.

1.AYAK: 2 – 3
2.AYAK: 2
3.AYAK: 7 – 10 – 12
4.AYAK: 1 – 2 – 5
5.AYAK: 4
6.AYAK: 4 – 10

TUTAR: 4.32 TL

Tercihlediğiniz atların ayaklarının uğuruyla diyor, bol şans diliyorum..

8
0
Tahmin paylaş.x
()
x