kocaeli altili tahminleri can911

14 MART 2017 SALI KOCAELİ ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (can911)

Aslında bugün sadece çalışma yapıp oyun oynama düşüncem vardı ilk etapta, fakat biraz farklı bir şablon oluşturduğumu görünce sizlerle paylaşayım istedim. Belki sonucu hüsran da olabilir belki klasik ifademde belirttiğim gibi yazdığım da gelebilir. Ben yine de yazdığımız gibi gelmesi ve kazançlı olması dileklerimin eşliğinde Kocaeli tahminlerime geçiyorum… can911

1.Ayak: Günün en dengeli ve kritik ayağı olacağa benziyor. Biraz fazla tercih yaparak sıralamam şöyle olacaktır. 6 (GÜLFEM), 10 (SAPANCALI KIR KIZ), 9 (ZEYTİNBAĞI), 4 (KIZIM İDİL), 1 (ALANGU), 2 (GÖRÜNTÜ) ve 3 (HALENAY)

2.Ayak: Kazandığı yarışla birlikte son üç yarışında ikinci 1.liğini alan 3 (MENİNA) ilk tavsiyem. Son yarışlarını İstanbul’da geçiren fakat daha başarılı sonuçlar elde ettiği Kocaeli’ye tekrar dönen 7 (PENGUEN), bana göre orta mesafede yaptığı istikrarlı derecelerini bugün de tekrarlaması durumunda önde görebileceğimiz 4 (RAZİYE ANA) ve idmanda tatminkar görünümüyle  2 (KOMSHU) bu ayağa yeterli olacaktır.

3.Ayak: Kariyer başlangıcını Kocaeli ve Ankara’da iyi sayılabilecek neticelerle yapan, yaşadığı küçük bir sıkıntısı sonrası 3 ay kadar geriye çekilip fakat çok daha üst bir grup tercihinde bulunması nedeniyle kendini gösteremediğini düşündüğüm 1 (YEŞİLMASKE) bugün yakaladığı uygun grupta kazanacaktır. BANKOM

4.Ayak: Aralarında iyi bir rekabetin sürdüğünü düşündüğüm 3 (FORDTA TEK) ve 2 (BÜYÜKDÜŞÜN) rövanşını bakalım bugün kim alacak?

5.Ayak: Mesafenin kısalmasını avantajına çevirirse 1 (İLKERBEYLİ) oldukça şanslı. Binici uyumunu yakalayan 4 (TOKATÇI) söz sahibi olabilir. Eküri destekli yine kendisini iyi tanıyan binicisiyle start alacak 5 (JETTAY) bu ayaktaki tercihlerim olacaktır.

6.Ayak: Henüz 4 gün önce izlediğimiz ve kuponumda şans verdiğim Haşmet, Balballılı gibi isimlerin arasında kendini gösteremeyen, biraz da kilodan etkilendiğini düşündüğüm 8 (PARLAN)’da yine ısrar edeceğim. Tablada grafiğiyle 5 (HERCULES) tabii ki olmalı, grubun tecrübeli abisi 2 (MEGAS)’ı da es geçemem. Takı değişikliğine giden 6 (KONİGİN) etkisini olumlu görmüş olacak ki idmanda daha iyi dereceler çıkartmaya başlamış. Herkese bol bol şanslar diyorum.

Altılı Ganyan Şablonum:

1.Ayak: 6-10-9-4-1-2-3

2.Ayak: 3-7-4-2

3.Ayak: 1

4.Ayak: 3-2

5.Ayak: 1-4-5

6.Ayak: 8-5-2-6

Kupon Tutarı:  40,32 TL

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: can911

can911
1975 Almanya doğumluyum.İzmir' de yaşıyorum.Bu oyunu kumar boyutuna getirmeden,iyi yaptığımı düşündüğüm tahminlerim nedeniyle sürdürüyorum.Kazanmanın tamamen oyun kurgusunu iyi oluşturmak ve iyi takip etmekten geçtiğini öğrendiğim bu oyunda seviyeli ve tarzıma uygun yazarların olduğunu gördüğüm bu sitede bulunmaktan çok memnunum.Saygılarımla
Barışçı
Üye
Barışçı

bol şans can abi

silivrili
Üye
silivrili

Sonda yollar ayrılmış.
Bol şanslar:)

COMMANDANTE
Üye
COMMANDANTE

Can abi bol şanslar yazdığın ganyan olsun

Ramazan Yılmaz
Üye
Ramazan Yılmaz

bol şanslar

Ismail28
Ziyaretçi
Ismail28

Hosgeldiniz can bey en son sizin sayenizde almistik altiliyi dilegim yazdiginiz gibi gelsin….

silivrili
Üye
silivrili

Abi bu ilk ayakta 5 Güldiken
Acaba gözden kaçırıyor olabilirmiyiz
İkimizde yazmamışız .
Bir bak şuna bakalım:)
İlk ayaktan gümlemeyelim:)

Barışçı
Üye
Barışçı

iyi gidiyorsun abi bol şans tekrar :)

admin
Yönetici
admin

Can bey tebrikler son ayağa ulaştık.

Silivrili
Ziyaretçi
Silivrili

Oldu bu iş 2 gelmesin de para versin bari
Tebrikler :)

admin
Yönetici
admin

2 favori değil di zaten. Can bey tebrikler.

Bycreed
Üye
Bycreed

Tebrik ederim abi.

Bombaci
Üye
Bombaci

Tebrikler Can Bey

COMMANDANTE
Üye
COMMANDANTE

Hoşgeldin tekrardan Can abi :)

Ramazan Yılmaz
Üye
Ramazan Yılmaz

tebrikler can bey :)

Hikmet
Ziyaretçi
Hikmet

Bolşans usta

Adrian
Üye
Adrian

Tebrikler kardeşim 👍