kocaeli altili tahminleri ertanbey

14 MART SALI KOCAELİ AT YARIŞI TAHMİNLERİ (ErtanBEY) Son dakika

 

Eski yeni herkes bir araya gelmişken ayrı kalmak olmazdı o yüzden son dakikada olsa bişeyler karalamak iyi gelecektir.Herkese bol şanslar diliyorum kazançlı günler bizim olsun..

1.AYAK : İstanbulda aralık ayında 2 defa. Maviş hanima yakın aralarla gecilirken aklıma not ettiğim ve uzunda 1 yarış kostuktan sonra Kocaeli pistine gelen ve iyi hazırlıklarla yarışa katılacak olan (8)RABAT GÜZELİ ile üst gruplarda dişe dış yarışlar çıkarırken MARİSSA ve DOLUDİZGİNI gectikten sonra bir haller olup kaybolan fakat buyarışa birincilik hedef yapılarak hazırlanan (3)HALENAY arasında iyi bir yarış olmasını bekliyorum.kazananı foto bile zor ayırabilir.ilk ayaktan riske girecegim ve birkez daha beni yanıltmaması dileğiyle HALENAY bankomdur..ilk ayaktan riske girmeyenler için sıralamam aşağıda olacaktır

SİRALAMAM : 3 / 8 / 9.1.4.2.5.7.611.10

2.AYAK : Yarış koştukça adını daha iyi yerlerde duyacağımızı düşündüğüm son yarışlarında oldukça begenimi kazanan ve iyi çalışmaları ile (10)KEEP ON SHİNİNG ve istanbuldaki son yarışını çok önemsemediğim (7)PENGUEN favorilerim.bu ikiliye en sert rakip olarak ciddi galoplarla hazırlık yapan (2)KOMSHU olacaktır.3te 2 yapan ve yine kazanabilecek hazirliktaki  (3)MENİNA ve bir so lukta bitirmeye çalışacak olan (4)RAZİYEANA yeri olanlara şiddetli tavsiyemdir. Henüz maidenden çıkamayan ama hep iyi görünen (8)UNİVERSE süpriz..

SİRALAMAM : 10.7.2 / 3.4.8

3.AYAK : Kocaelindeki tatminkar yarışları sonrasında istanbula gelen ve aradığını bulamayınca köyüne geri dönen ve bu yarışta kazanıp her horoz kendi çöplüğünde öter diyecek kapasitedeki  (1)YEŞİL MASKE alternatif bankomdur rakip yazmak isteyenlere mesafe avantajıve iyi formu ile startta takılmadan çıkış yapabilirse (6)LİDEREFE’den etkili bir yarış gelebilir dikkat dikkat..

4.AYAK : Bir süredir hep iyi görünen ama bir türlü kazanma becerisini sergileyemeyen  (1)YÜCELİR’İN şeytanın bacağını sonunda kırıp kazanmasını bekliyorum alternatif bankomdur rakip olarak bu kadar önde giden atın bulunduğu yerde iyi bir sprintle rakiplerini geride bırakabilexek kapasitede olan (5)SAVAŞ ATI,son yarışını çok parlak bulduğum (3)FORDTA TEK, sonrasında ise yavaş yavaş formunu yükselten (2)BÜYÜKDÜŞÜN diyorum.suorizi ise BORBORE yapabilir

5.AYAK : Daha once bu pist ve mesafede son dönemlerin başarılı safkanları AD HOC ve MAGLEW’i uzak farkla geride bırakırken sonrasında çok iyi yerlerde duyacağımızı düşündüğüm fakat hayal kırıklığı yaratsada bugün günün süprizini yapabileceğini düşündüğüm iyi idman durumu ve guzel isleriyle (7)ADALSON gizli favorim.rakipleri sırasıyla şablonda olacaktır

SIRALAMAM : 7.1.2.4.5

6.AYAK : Günün son ayağını sağlama almak isteyenler çok at yazabilir fakat be (2)MEGAS ve (8)PARLAN arasına at gireceğini düşünmüyorum. Birincilik hedef yapılarak sabırla hazırlanan (4)BEAUGAZON yeri olanlara tavsiyemdir

SİRALAMAM : 2.8 / 4

Altli kuponum:

3

10.7.2 / 3.4.8

1/6

1/5.3.2.4

7.1.2.4.5

2.8/4

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: ERTANBEY

Avatar
1978 yılında doğup Turkiyede büyüyen at yarışını hobi olarak gören ve eğlenmek için oynayan birisiyim.Özel bir şirkette çalışıyorum.amacım bilgi ve birikimlerimi sizlerle paylaşmak.umarım karşılıklı etkileşim ile bunu sağlarız.
Ramazan Yılmaz
Üye
Ramazan Yılmaz

bol şanslar ertanbey

COMMANDANTE
Üye
COMMANDANTE

kambersiz düğün olmaz bol şanslar abi :))

Barışçı
Üye
Barışçı

bol şans ertanbey :)

Bombaci
Üye
Bombaci

Kesinlikle Ertan BEY 😎 buradan admine sesleniyorum. Sitede kayar yazı şeklinde son dakika haber ve tüyoları n yayınlanmasını istiyoruz. Kaç paraysa verelim :) bol şanslar.

Azor Ahai
Üye
Azor Ahai

https://www.youtube.com/watch?v=fSORl7UiJog

patronda sendikalı heralde :)