kocaeli altili tahminleri bombaci

14 MART 2017 SALI KOCAELİ ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Selamlar herkese Kocaeli altılı tahminlerim şu şekildedir.

1.AYAK: Son yarışında 2100 metrenin son 400 üne kadar oldukça rahat gelen safkan son yarış galobu ile de hata affetmem diyor. Son yarışında oldukça supriz konumda bahsettiğim safkan bu yarışta daha da geri planda kalacaktır. Ancak bende (11) BURCUNUR bu defa ilk sırada. Gelemez ama yine beklediğim performansı gösterir ise bir sonrasında uygun grupta da tek atacağım. Maiden dan hemen sonra şartlı 3 ve şartlı 4 derken 1.05 ganyanlar ile tozu dumana katan safkan bir süre geri plana çekildikten sonra tekrar sahnede. Ben Kocaeli nde bu atı daha fazla tutmazlar diye düşünürken 126 gün ara veren safkan zannedersem bekleneni veremeyecek (9) ZEYTİNBAĞI ikinci safkanım. Son yarışına rağmen siklet dezavantajı olsa da son metrelerdeki diri görüntüsü ile de kendisinden oldukça düşük seviyede gruba hakim olurum mesajı verdi ve yine iyi koşacaktır (1) ALANGU üçüncü şans verdiğim isimdir. Tüm bu safkanlar kötü koşar (3) HALENAY da starttan cıkarsa bombayı patlatır diye düşünüyorum.

2.AYAK: Hergün artan formu ile burada kafada durmasını istiyorum muhtamelen ileride ihtiyacım olacak (10) KEEP ON SHİNİNG ilk safkanım. Yazacağım rakiplerinin hepsine bu yarışta ben eşit mesafedeyim. Şablonumdadır.

3.AYAK: Kocaeli’nde yerinde duramayan safkan İstanbulda bekleneni veremedi. Kendisinden oldukça sert rakipler önünde maalesef sönük kalsa da ölüsü bu gruba yine yeter. Verdiği 3 aylık aradan sonra bir yarış gören safkanın sevdiği pist ve mesafede gelmesi benim için supriz olmaz. Zaten iyi koşması durumunda bir sonra ki yarışta 1 liraya koşar fırsat bu fırsat arızası düzelmiştir kabul ediyorum (1) numaralı YEŞİL MASKE ilk safkanım. Rakipleri şablonumda olacaktır.

4.AYAK: 8 lira ganyanla geldigi zaman kimse inanmamıştı. Nispet yapar gibi H17 yarışta bir defa daha geldi. Bu yarışta da (3) FORDTA TEK ilk safkanım. Rakip olarak düşündüğüm isim ise Adana da ki son yarışında geri planda kalmış olsada bu yarışta farklı koşmasını beklediğim (5) SAVAŞ ATI dır. Bu iki safkan dışına çıkarsam kupon katlayacak o anlamda 2 safkanla geçmeye çalışacağım.

5.AYAK: Maiden dan yeni çıkmış safkanların arasında (1) İLKERBEYLİ oldukça fazla sırıtıyor. Süpriz arayacağım ayakta (4) TOKATCI sevdiği mesafede beyaz bayrak ayna yapar mı bilmiyorum ancak bildiğim tek şey bu (6) MÜTEKAMİL varya son metrelerde bu grubun başına bela olur.

6.AYAK: 10 dakika nasıl geçilir ve kim geçer diye baktım. Çokta farklı bir isim bulamadım (5) HERCULES ün has pilotu yokken yıkılması gerektiğine inandım. Tek geçilir sebebim bu. İnce ayar gerektiren safkan yarışlarında herkesin kantarmasını beğenecek gibi durmuyor. Nevzat Avcı gerekli tüyoları Tolga’ya vermişmidir bilmem. Bildiğim şey çok kısa siprint mesafesi olan safkandan uzak duran bu yarışı kazanır. Kötü koşması durumunda iki safkanın devreye girecektir. Bunlar (2) MEGAS ve (8) PARLAN ben tercihimi (2) MEGAS dan yana kullandım BANKOMDUR. Herkese bol şanslar dilerim.  

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK: 11-9-1-3

2.AYAK: 10-3-1-7-2-4

3.AYAK: 1-7-5-3-8

4.AYAK: 3-5

5.AYAK: 1-4-6

6.AYAK: 2 TEK

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.
admin
Yönetici
admin

Bol şanslar Bombacı

Barışçı
Üye
Barışçı

bol şans kardeşim :)

can911
Üye
can911

Bol şanslar kardeşim, yazar kadromuz olarak epey şenlendik ama gözler seni de arıyor.. bol şanslar

COMMANDANTE
Üye
COMMANDANTE

Bol şanslar bombacı abi :)

Ramazan Yılmaz
Üye
Ramazan Yılmaz

bol şanslar bombacı

Azor Ahai
Üye
Azor Ahai

1.ayak dişilere ait koşuda süpriz çıkarsa şaşırmam ama hepsi demek yerine tuttuğum safkanlar ile şansımı deneyeceğim. 8 RABAT GÜZELİ — 1 ALANGU — 3 HALENAY — 6 GÜLFEM sıralaması bence yeterli.

2.ayak 7 PENGUEN benim gözümde kazandı yarışı ama grupta 1 tane rakibi var diye ikisinide yazmam gerekir. 2 KOMSHU diğer tercihim

3.ayak 8 KAFTAN koşunun en şanslı ismi.sağlık sorunlarını halletti ise 1 YEŞİL MASKE koşuya ağırlığını koyabilir.Dinçlik yarışı yapacak olarak 9 TAMER REİS ile ayağı sağlama alırız.

4.ayak YÜCELİR niye fovori çıkmadı anlamadım ama bence koşuyu bi aksilik yaşamaz ise kazanacaktır BANKO

5.ayak Eküri destekli JETTAY kazanır gibi ama bence yine tek rakibi varken risk almayıp ikisini yazacağım 1 İLKERBEYLİ diğer tercihim

6.ayak Özeliikle anne kan hattındaki süper safkanlar bulunan 5 HERCULES daha yeni yeni kendini bulmakta form durumundan favori olmayı hak ediyor. 4 BEAUGAZON – 8 PARLAN – 3 HERO ADMIRAL – 6 HERO ADMIRAL diğer rakipleri olarak gördüm isimler. 2 MEGAS ı sık koşmaktan etkileneceğini düşündüğümden yer ver vermiyorum

şablon
1.ayak 8-1-3-6
2.ayak 7-2
3.ayak 8-1-9
4.ayak 1 TEK
5.ayak 5-1
6.ayak 5-4-8-3-6
HERKESE BOL ŞANSLAR..

Onbasi
Üye
Onbasi

KOCAELİ
1. AYAK: 1
2. AYAK: 1
3. AYAK: 2,8,1
4. AYAK: 5,3,2,1,6
5. AYAK: 6,1,4,3
6. AYAK: 2,5,6,8
****14,40 TL HERKESE BOL ŞANSLAR

Azer
Ziyaretçi
Azer

Kocaeli1ayak)9tek. 2ayak )7tek 3ayak)1_2_3_5_6_7_8 4ayak)5tek 5ayak)1_2_3_4_5_7_8 6ayak)1_2_3_4_5_6_7_8 bo! Sanslar

Aksacli
Üye
Aksacli

Emekleriniz için teşekkür ederim… de.. Yorumlarda,kılıç- Zehir. meydan okuma falan olmayınca az eksik gibi..

Azor Ahai
Üye
Azor Ahai

daha ne diim attığı tek gelmez diyorum kupona yazmadım :)

Azer
Ziyaretçi
Azer

Niye muneccimmisin gelmez))

Onbasi
Üye
Onbasi

beyler pardon ama haftalardır gelemeyen hepimize saç baş yoldurtan 5. ayakda 3 BLACK ADLER istermisiniz bugün gelip tekrar saç baş yoldurtsun :)) günün zehrini ben buraya yazıyorum gerisi size kalmış :))