14 MART 2015 CUMARTESİ İSTANBUL TAHMİNLERİ ( BY CREED )

Belirtmek isterim ki şuana kadar ki gördüğüm en güzel programlardan biri. Yaz sezonu yaklaştıkça Veliefendi güzelliğini göstermeye başlıyor.

1. Ayak Ara sonrası yarış gören (10) BERFİN favorimdir. Safkanın gerçekten son yarışında ki 5.ciliği bile bu gruba yeter. İlk rakibi çok etkili bir sprinti olan benimde çok beğendiğim (6) ANTIOXIDANT ve son olarak (2) LADY BEAUTY arasında yarış görüyorum.

2. Ayak Son yarışında sprinte çok geç kalmasından dolayı kazanacağı yarışı kaybeden (3) BULDUM BAK favorimdir. Yarış gören (9) MAKTAYMAN , dinçlikle etkili olacağını düşündüğüm (5) FORGET ME NOT, idman pistinde iyi görülen (4) EMPIRE SON ve (1) AĞAEFENDİ, son olarak çok tutmasamda (8) KRAL AMED yazacağım.

3. Ayak Mesafenin kısa olmasından dolayı yarışın sürpriz bir sonuçla sonuçlanacağını düşündüğümden. Mesafeyi kısaltabilirse (7) KAFKASPRENSİ, ekürisiyle birlikte (4) KANLITAY, istikrarlı yarışlar koşan (9) TURBOJET, son yarışlarına göre daha uygun grupta yarışacak olan (5) SIRA DAĞLAR, son yarışını sürpriz bir şekilde kazanan (1) KİM TUTAR BENİ ve son olarak ters bir yarış sergilemesini beklediğim (8) BAKIRCIBEY.

4. Ayak Uygun grup bulduğunu düşündüğüm (2) DARİN SULTAN favorimdir. Tek atmayı çok isterdim ama stilinde rakipleri ve formda olan rakipleri var. Rakip olarak çok formda olan (3) GULL ve 2.5 aylık aranın ardından çalışmalarına gözlerimin bile inanamadığı (8) TÜRÜTCAN yazıp burayı kapıyorum.

5. Ayak 2 yarış öncesinde şuan ki rakiplerinden MY SECRET ve YARAMAZ ÇOCUĞA geçildi lakin o gün temposunu bozan AYDEMİRBEY vardı. Son yarışısında ise NEARLY GREEN‘in presine maruz kaldı. Şuan ki yarışa baktığımda bütün şartlar lehine önde onu yıpratacak herhangi bir safkanda bulunmuyor. Bu nedenlerimden dolayı bu safkanı yıkmak mantıksızlık olur (7) MY DEAR SON BANKOMDUR.

6. Ayak  Son 2 yarıştır çok iyi koşan ve son yarışında tırnağının ucunda olan SPORTING‘e geçilen, bu grupta SPORTING kadar formda bir at görmediğimden son olarak safkanda DB takısı denenip başarılı olduğu için tekrar aynı takıyla koşacak. Tanıdığı aprantisiyle  (5) GET LUCKY BANKOMDUR.

 

ALTILI TAHMİNLERİM :

1. Ayak :10,6,2

2. Ayak : 3,9,5,4,1,8

3. Ayak : 7,4,9,5,1,8

4. Ayak : 2,3,8

5. Ayak : 7 TEK

6. Ayak : 5 TEK

ŞABLON TUTARI : 19,44 TL’dir bol şanslar dilerim.

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: Bycreed

Bycreed
19 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

YARAMAZ ÇOCUK yarın koşmayacakmış. Resmi bilgi değildir, kuponları yatırmadan önce kontrol edin.

Bol şanslar

admin

Koşular kalabalık, dediğin gibi çok favori çıkar.

Ramazan Yılmaz

Admin 5’te kalan kuponuma bak son ayak 12 gelse ne verirdi bu altılı :)
5-9C60-3911-5E72

admin

Ben TJK olsam sadece İHTİYAR’ı tek attığın için ödeme yaparım :) Nereden baksan 3- 4 bin verirdi. Vay be, helal olsun Ramazan.

Ramazan Yılmaz

3 4 bin mi admincim bu haliyle 10 bin lira verdi :D

admin

Yanlış bakmışım, 2 sandım. 12 gelse banka müdürünü gönderirdin :)

Son ayak yokmuş, kafa sütlaç gibi Ramazan. Geçmiş olsun.

can911

Haklısın Bycreed boş koşuda bile 13 at koşacak.Güzel porograma misafirlerim olması nedeniyle tahmin atamıyorum.Ben de senin bilginden kopya çekicem artık.Bol şanslar hepimize

admin

2-3-6-10-11
3
1-7
H
7
1-2-3-4-5-611-14

Rasgele

admin

Bu ya tutarsa kuponu, ne gelirse kısmetimize artık :)

Ramazan Yılmaz

müdür göndereceğimiz günlerde gelecek inşallah :D

admin

İnşallah Ramazan. Bu kuponu yapan çok beklemez :)

Ramazan Yılmaz

Benim günümdü 3.ayakta ekürilerde tekti 5 10 liraya bulacağım altılıymış ama kısmet artık başka zamana

admin

Bol sıfırlı haberlerini bekliyoruz :D

Ramazan Yılmaz

Sezon açılıyor beraber alcaz o bol sıfırları :D

admin

Yuvaya dönüş var ha? Masanı hazırlayayım o zaman :)

Ramazan Yılmaz

Hazırla hazırla bomba gibi dönüş yapacam bankotahminlerde para dağıtacaz inşallah :D

19
0
Tahmin paylaş.x
()
x