14 MART 2015 CUMARTESİ BURSA ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (can911)

Bursa altılı ganyan tahminlerim aşağıda yer almaktadır, yazdığınız gibi gelmesi ve kazançlı olması dileklerimle… can911

1.AYAK: Şimdiye kadar Maidendan çıkmak konusunda geciken 8 (HAŞİMAĞA) önceliğim olacak. Fakat öyle bir tay var ki dilbağı takılınca ve bizzat binicisi tarafından yaptırılan galop performansı ile ilgimi çeken 3 (CANİS LUPUS), son iki tabelasıyla 1 (APALBA) ve kuponlarımızda gereksiz yer işgal eden ama inatla yine yazmak gereken 10 (RAİN OF TEARS) yeterlidir.

 

2.AYAK: Burada koşacağı rakiplerini daha önce geride bırakan kalite tay 1 (RÜZGAR ETO) muhakkak favori olacaktır. Fakat mesafenin kısalması, kendisini iyi tanıyan binicisinin raporlu olması ve binicisiyle ilk defa koşması nedeniyle yanına koşuyu önde forse edecek 3 (BAŞTACIM) ve favoriyi son yarışında çok zor zorlayan 7 (İMPERFECTİONİST) ‘i de ilave ediyorum.

 

3.AYAK: Bu mesafede zaman zaman iyi dereceler yapan eküri destekli 3 (LAST POET), sonlardaki etkili sprinti ile 2 (WATANABE), 2 start almasa da düzgün idmanları ve müsait kilosuyla 7 (SPRİNG BREEZE), sürpriz arayanlara 4 (MEHMET AMCAM) yeterlidir.

 

4.AYAK: Elde ettiği 1. Lik serisini bozmak istemeyecek 1 (ALTINYELİNOĞLU) aksilik olmazsa kazanacaktır – küçük kuponlara tek. Sonlardaki azmini çok beğendiğim 3 (BERTUĞ)  ve pisti  yadırgamazsa çim kum ayırmadan iyi tabelaları olan 2 (GÖKKALE) ve sert grupta uzun mesafede aldığı 3. lüklerle dikkatimi çeken 6 (YOLDAŞ) sürpriz olarak adını yazdırır.

 

5.AYAK: Koştuğu iki yarışı 2. liklerle süsleyen 7 (NURKO) günün bir diğer tek adayı olabilirdi. Fakat yarış tecrübesiyle maidendan çıkmayı geciktiren bir diğer isim  5 (HOKKABAZ) benim kuponumda yer alacak.

 

6.AYAK: Uzun mesafeli tecrübeli araplara ait handikap yarışında sıralamam 6 (ÇAKIRKAYA), 8 (ZULUT HASAN), 10 (GÜNEBAKIŞ), 14 (BÜYÜLÜTAY) ve 3 (BAŞOĞUL) şeklinde olacaktır

 

Şablonum:

1.Ayak: 8-3-1-10
2.Ayak: 1-3-7
3.Ayak: 3-2-7-4
4.Ayak: 1 /// 3-2-6
5.Ayak: 7-5
6.Ayak: 6-8-10-14-3

Kupon Tutarı: 28,80 TL (/// sonrası 4.Ayakta 3-2-6 ilaveleriyle geniş kuponu bütçe takdirinize bırakıyorum.)

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: can911

can911
1975 Almanya doğumluyum.İzmir' de yaşıyorum.Bu oyunu kumar boyutuna getirmeden,iyi yaptığımı düşündüğüm tahminlerim nedeniyle sürdürüyorum.Kazanmanın tamamen oyun kurgusunu iyi oluşturmak ve iyi takip etmekten geçtiğini öğrendiğim bu oyunda seviyeli ve tarzıma uygun yazarların olduğunu gördüğüm bu sitede bulunmaktan çok memnunum.Saygılarımla