15 MART 2015 PAZAR İZMİR ALTILI TAHMİNLERİ ( BY CREED )

1. Ayak Takibimde ki son yarışında son düzlüğü çok rahat dönen ve kazandı sandığım ama artıramayan (5) DENİZAY, son yarışını çok beğendiğim (1) ALTIN HÜREM, önde boş bırakılırsa etkili olabilecek (7) ECE BEBEK ve son olarak formda gördüğüm (3) CEFAKAR.

2. Ayak Son yarışını aprantisinin hatasından dolayı kaybettiğini düşündüğüm, bu gruba göre daha farklı yerlerde olması gereken (5) GELANA stilini sevdiğim jokeyiyle BANKOMDUR.

3. Ayak Son yarışını kenter kazanan (6) AĞVA favorimdir. Son yarışlarını önemsemediğim (3) URLA ZAMANI ve son yarışını çok beğendiğim (4) GHIMGHICHE yazıp burayı kapıyorum.

4. Ayak Bu sezon gerçekten çok etkili yarışlar koşan ve beni şaşırtan (1) BARDO favori olmayı hak ediyor. Lakin işler bu sefer farklı CEMCEM yarışın her metresinde ensesinde olacaktır. Safkanın prese maruz kalması rakiplerine avantaj sağlayabilir. Bu yüzden formunu bulan (6) ES ES RUNNER, bu mesafeyi çok seven (4) NORTH VALLEY ve son olarak son düzlükte BARDO‘dan sıyrılabilecek kadar iyi koşarsa (5) CEMCEM.

5. Ayak Gerçekten bu safkanı hep takip ettim ama hiç tek atmadım. İlk defa tek atacağım o da artık kazanmanın vakti geldiğini düşündüğümdendir. Seri 2. liklerinin ardından sevdiği jokeyiyle (10) YÖRÜKGELİN BANKOMDUR.

6. Ayak Çok karışık bulduğum koşuda her atın gelme şansı %80 diye düşünüyorum. Bu tip mesafelerde iyi koşan ve sürekli kendini unutturup sürpriz ganyanlarla kazanan (9) CORDOBA favorimdir. Hep iyi koşan ama kazanamayan (3) ÖZGÜRÜNOĞLU, iyi bir koşu beklediğim (2) DELİCİHAN, son yarışını önemsemediğim (4) ÇETİNKALE, son yarışını beğendiğim ve kilosu düşen (7) GEÇİLMEZ, yarış gören (6) UÇANKARINCA, sürprizde ise (8) KAMBER ve (12) HIZLIBERK yazacağım.

ALTILI ŞABLONUM :

1. Ayak : 5,1,7,3

2. Ayak :  5 TEK

3. Ayak : 6,3,4

4. Ayak : 1,6,4,5

5. Ayak :  10 TEK

6. Ayak : 9,3,2,4,7,6,8,12

ŞABLON TUTARI : 23,04 TLdir bol şanslar dilerim.

 

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: Bycreed

Bycreed
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
by korkmaz

2. Ayakta ağır kilo gelir üstad