14 MART 2015 CUMARTESİ BURSA TAHMİNLERİ ( BY CREED )

Tahminlerime başlamadan önce bugün gerçekten çok çok rahat bulabileceğim KOCAELİ programında ki çok güzel ikramiyeyi yanlış kurgumdan kaybettiğim için çok üzgünüm. Bu siteyi takip edenlere önde tuttuğum atları tek atmaya cesaret edebilseydim. 10 tlye çoğu kişiye 12bin tl kazandıracak olacaktım. Umarım bunu telafi edebilirim.

1. Ayak Altılının birince ayağında yarış gören çalışmalarında da çok sağlıklı görünen (3) CANIS LUPUS favorimdir. Öncelikli rakibi daha sert gruplarda mücadele etmiş olan (8) HAŞİM AĞA, son yarışını mükemmel bulduğum (1) APALBA, maiden’a adapte olan (10) RAIN OF TEARS ve son olarak sürprizde (9) MAGNESIA öneririm.

2. Ayak Burada ki bankom bu rakiplerini sürekli geçen ve tekrar geçmesini beklediğim son galobunda 400 24.5 800 49.5 1200 1.02.5 1400 1.16.5 ÇR yapan (1) RÜZGAR ETO kazanmaya çok yakındır.

3. Ayak Önde sert tepmosunu kurmasını beklediğim son düzlüğe bilindik stiliyle 3 4 boy avansla çıkabilecek güçte olan (4) MEHMET AMCAM favorimdir. Sonlarda çok etkili gelebilen (2) WATANABE ve geçen sene ki formunu bulmaya çalışan ekuri desteğiyle (1) KÜLÜNKOĞLU yazıp burayı kapatıyorum.

4. Ayak Son yarışında çok zorlanmasına rağmen sonlarda kolaylayan (1) ALTINYELİNOĞLU favorimdir. İstanbuldan formda gelen (2) GÖKKALE, gerçek gücünün bu olduğuna inanmadığım (4) CENGO, Sprinti iyi ayarlayabilirse etkili olabilecek (3) BERTUĞ ve son yarışı çok sert rakipleri yanında güzel bi 3.lük elde eden (6) YOLDAŞ.

5. Ayak Son 2 yarıştır çok iyi koşan ama son yarışında çok formda olan LİTTLE BİRD‘e direnemeyen (7) NURKO BANKOMDUR. Bu safkanın kazanamaması benim için çok büyük sürpriz olur.

6. Ayak Son yarışına itibar etmedim (5) EFEKAN favorimdir. Son yarışını gösterişli kazanan (8) ZULUT HASAN, Bomboş kilosuyla (10) GÜNEBAKIŞ, son yarışını çok beğendirim (14) BÜYÜLÜTAY, çokta inanmadığım (3) BAŞOĞUL ve son olarak binicisininde çok iyi tanıdığı (6) ÇAKIRKAYA.

ALTILI ŞABLONUM : 

1. Ayak : 3,8,1,10,9

2. Ayak : 1 TEK

3. Ayak : 4,2,1

4. Ayak : 1,2,4,3,6

5. Ayak : 7 TEK

6. Ayak : 5,8,10,14,3,6

ŞABLON TUTARI : 27 TLdir bol şanslar dilerim.

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: Bycreed

Bycreed
9 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

Bol şanslar

serdar

2ci ayak 3 /1

Ilhan

Hayırlısı üstat senin samimiyetin bize yeder inşallah daha nice altılılar bulursun !bu sitenin adını hiç birzaman unutmayın adı üzerinde banko!güvendiğin tekle (6)lı tutar üstat sen herzaman tekine güven bizler herzaman yanındayız !! Tüm ekipe saygılar!!!

Zafer

Cengo kazanacak gibi

soner

Bugün kü kurgunuz güzel umarım başarılı olur…