Ana Sayfa / Tahminler / 14 KASIM 2017 SALI KOCAELİ ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)
kocaeli altili tahminleri bombaci

14 KASIM 2017 SALI KOCAELİ ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Selamlar herkese KOCAELİ altılı tahminlerim şu şekildedir;

1.ayak: Zaten bakar bakmaz birçok okur hemen (4) DİLLERE DESTAN diye bağırmıştır herhalde. Yarın agf çıkacaktır öyle tahmin ediyorum çıkmazsa yada yakın ara olursa kesin bu safkan tekli bir oyun olur zaten onda sorun yokta birde başımızda gizli ekürisi (2) SOYUGÜZEL var hadi gel buyur buradan yak. Ben bu iki safkanında önüne İstanbul’dan son derece formda ve birincilik için gelen (3) ATICI KIZ koyacağım. Bu dördünün de önüne -neye tav okduysan bugün tersten gidiyorum- son yarışları kötü olsa da baya bir kulak çınlatacak (10) FATMA GELİN’i koyacağım. (9) SELAYATLI süpriz safkanım.

2.ayak: İstanbul’dan formda gelen (1) ÜNAL AMCA ve (7) AHMİN’e ilk iki sırada yer vereceğim. (2) YEŞİL MASKE ve (4) CEFAKEŞ sonraki ihtimallerim. (8) BERATBEY olmazsa olmazımdır. Kağıt üzerinde gerçekten çok zor ancak ben inatçı karakterini çok seviyorum ve eğer bu safkanla son düzlük dönülmeden uğraşmazlar ise diğerleri photayı geçerken (5) KIZILHAN çoktan ahırın yolunu tutar.

3.ayak: (2) BALYECİ SALİH son dönemde ki en ciddi rakibi ile karşılaşacak. Ara sonrası Bursa’da koştuğu yarışta son 800’ü 52 içinde rahat yapan (4) JUNIOR ZAPPA nın elinde hayli avans var gibiydi. Sonucunu merakla beklediğim yarışı iki safkanla riske edeceğim.

4.ayak: Kumu eksik bir görüntüsü olsada ben safkanın KOCAELİ kumuna uyum sağlayacağını düşünüyorum. Kalite anlamında grubun üzerinde olduğunu düşündüğüm bu dört yaşındaki safkanın son koşularında koştuğu ERSÖZLÜ, ARSEN LUPEN, TAMBORA, SPEDY GUNNER, WINCESTER ... gibi rakiplerinin ne derece iyi isimler olduğunu düşünürsem ve KOCAELİ kumuna uyum sağlamasını varsayarsak  (4) WIN FOR ME nin gelmesi muhtemel. Eksik koşması durumunda ise (1) BLUE POWER ve yavaş yavaş form tutmaya başlayan heran süpriz yapabilecek kapasiteye geldiğine inandığım (2) CHICAGO’nun devreye girmesini bekliyorum.

5.AYAK: Son yarışında startta 2 boy oyalansa da, mesafe 200 metre kısalsa da o hareketler her babayiğidin harcı değil. İmkanı olanların safkanın son yarışını seyredip son düzlüğe nereden dönüp nasıl geldiğini seyretmesini isterim. Kafasına yatan tek atsın çünkü sert iki rakibi var ve muhtemel mesafenin kısalığı ile (8) UÇANKUŞ burada oldukça geri planda kalacaktır. Abartıyor olabilirim ama bu tarz hareketleri zaman zaman yapmak zorundayız. Merakla beklediğim yarışta çok risklide olsa BANKOMdur.

6.koşu: Süpriz arayacağım yarışta tercihin HEPSİ olacak.

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.ayak: 10-3-4-2-9

2.ayak: 1-7-2-4-8-5

3.ayak: 2-4

4.ayak: 4 /// 1-2

5.ayak: 8 tek

6.ayak: HEPSİ

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
Mehmet28
Üye

bol şanslar bombacı

binbastar
Üye

bol şanslar bombacı

ETC
Üye

Bol sanslar dostum. Ismini tutanlar bölümünde de görmek dileğiyle

COMMANDANTE
Üye

YEŞİLMASKE’yi adamım yine atar içeri bombacı abi bol şans 🙂

yavuzhan41
Üye

Bol şanslar bombacı

Sirkale
Üye
Sirkale

Bol sans bombaci
Yine ters bi oyun yaptim paylasmak istiyorum
1.ayak 1KIZIMIDIL

2.AYAK 9.veliahtim 11.kartalomer

Blue pwer golalan
Ucankus zagnos cok tuttuklarim herkese bolsanlar

Yazar: Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.