Ana Sayfa / Tahminler / 14 KASIM 2017 SALI KOCAELİ ALTILI TAHMİNLERİ (MEHMET28)

14 KASIM 2017 SALI KOCAELİ ALTILI TAHMİNLERİ (MEHMET28)

Altılı için henüz karar vermediğim konu; kuponun büyüklüğü oldu. AGF tablosunu gördükten sonra kararımı verip; ya bir tek kullanacağım ya da teksiz yapacağım.
Önceliğiniz kendi tuttuğunuz atlar olsun. Herkese şimdiden bol şanslar.

2. KOŞU: Ara sonrası form tutmaya başlayan (9)SELAYATLI, uzundaki yarışlarını ölçü almadığım (4) DİLLERE DESTAN ve (10) FATMA GELİN biraz önde tuttuğum isimler. Sürpriz olarak da (8) SARAYCARİYESİ ve startta kalmazsa etkili olabilecek (7) SANEM KIZ'ı yazıyorum.

3. KOŞU: (2) YEŞİLMASKE etkili sprintiyle bir kez daha kazanabilir. Sitili rakiplerine rağmen formunu yükselten (5) KIZILHAN, son yarışını kazanan etkili jokeyiyle (7) AHMİN ve sürekli kolladığım ama şans vermediğim zaman kazanan (8) BERATBEY ile bu ayağı geçmeye çalışacağım. Daha at yazacaklara sürpriz olarak Veliahtım ve Kartalömer.

4. KOŞU: Formda aprantisiyle 5) HILL HEAD favorim. Dinlendirilen (2) BALYECİ SALİH çıkıp bitirmeye çalışacak. Aradan iyi dönen ve ikinci yarışında kazanan (4) JUNIOR ZAPPA üçlüsüyle bu ayağı geçiyorum. Sürprizi Marmaray ve yazmaktan usandığım All Accounted For yapabilir.

5. KOŞU: İzmir'de sert grupta tabela yapan (1)BLUE POWER ilerleyen yaşına rağmen formuyla ön plana çıkan at. Kaba kuma uyum sağlamasını beklediğim (7) GÖLALAN ve sık koşmaya başlasa da (4) WIN FOR ME yazılabilecek isimler.

6. KOŞU: Kısrak babasının ilk yarışı hala aklımda. Coşkun abiyle birlikte tek atmışız, ganyanda yarışını izliyoruz. Yarış başladı, aldı kafayı gitti, uzak çekti. Çoşkun abinin bir el çenede hala televizyona bakıyor. Sonra ağzından "Mehmet oğlum; Maynatay değil Manyaktay bu" cümlesi dökülmüştü. Yarış hayatı uzun sürmedi, aygır olarak da tutmadı. (1) CAPTAIN STEEL hız konusunda dedesinin yanına yaklaşamaz ama çıkıp bitirebilir. Yarışa erken adapte olabilirse kazanabilecek durumdaki (8) UÇANKUŞ ve çalışmaları iyi (4) KAANBEYLİ rakip gördüğüm taylar.

7: KOŞU: Kaba kumdaki iki yarışı da başarılı (5) EMİRSOY kazanmaya yakın gördüğüm isim. Rakip gördüğüm isim bu pistte başarılı yarışları olan (4) TUTARLI. Sürpriz arayanlar için Zağnos.

 

ALTILIM
1.AYAK: 9,4,10/8,7
2.AYAK: 2,5,7,8
3.AYAK: 5,2,4
4.AYAK: 1/7,4
5.AYAK: 1/8,4
6.AYAK: 5/4

Hakkında Mehmet28

İsmim Mehmet, 37 yaşındayım ve İstanbul'da yaşıyorum. Zaman zaman ara versem de 20 yıldır at yarışı oynuyorum.

22 yorum

 1. Bombaci

  Yine benden önce yayınlamışsın :) bol şanslar

  • teşekkürler sana da bol şanslar
   yayınladım ve senin yorum yazdığını gördüm okumak için bekledim :)

 2. Bombaci

  Son ayak 4-5 iki at yazar misli alırım :):)

  • inşallah yakalarsın :)
   uçankuşa ben de çok takıldım yoksa 1i direk tek verebilirdim. öne gelmekte zorlanmazsa şansı çok yükselir

 3. binbastar

  bol şanslar mehmet

 4. COMMANDANTE

  bol şans Mehmet

 5. Teşekkürler arkadaşlar sizlere de bol şanslar

 6. Tek kullansam son ayağa daha yakındım ama teksiz oynayacağım

 7. 9
  2-9-11
  2-9-4
  1-7
  1-4
  5-2-9-10

 8. yavuzhan41

  Bol şanslar dilerim. Kocaeli de yaşayan birisi olarak Kocaeli yarışlarını es geçiyorum yalnız son ayak TUTARLI geçilmez deniyor bilginize :)

 9. Selamlar bolşanslar.

  1.2.3.4.6.7.8.9.10
  11.2.5
  7.4
  4.5.1
  8.1.2
  4 BANKOM

  30 TL

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir