Ana Sayfa / Tahminler / 14 KASIM 2017 SALI KOCAELİ AT YARIŞI TAHMİNLERİ (BİNBA STAR)
kocaeli altili tahminleri

14 KASIM 2017 SALI KOCAELİ AT YARIŞI TAHMİNLERİ (BİNBA STAR)

1.ayak:  Arap kısraklarına mahsus oldukça karışık bir koşu. Bu kez etkili bir koşu çıkartmasını beklediğim ATICIKIZ-3- favorim. Gelişim sürecine girdiğini düşündüğüm MAVİ-11- bugün iyi koşacak bir diğer isim.İstikrarlı koşan DİLLERE DESTAN-4- ve yarış hayatına ekürisinin büyük ümitleri ile başlamasına karşın bu beklentilere cevap veremeyen SARAY CARİYESİ-8-bu kez uygun grupta daha sonra şans verdiğim safkanlar. Çalışmalarında etkili gözüken SANEM KIZ-7-,İZSU-5- ve FATMA GELİN-10- ihmale gelmez.Son koşusunda kendisine oldukça güvenmeme ve fena koşmamasına rağmen sonlarda dama diyen SELAYATLI-9- bir kez daha değerlendirilmeli, geriye kalan isimler güne rahat bir başlangıç yapmak isteyen isimlerce değerlendirilebilir.

2.ayak: Son koşularını kazanırken göz dolduran YEŞİL MASKE-2- ve AHMİN-7- ikilisine öncelikli şansı tanıdığım koşuda, önlerde boş kalırsa bir kez daha tehlikeli olabilecek SULTANBATUR-10- ve kuma yatkın BERATBEY-8- daha sonra şans verdiğim isimler.Bu gruba yetebilecek performansları ile KIZILHAN-5-,CEFAKEŞ-4-,ÜNALAMCA-1- heran devreye girebilirler.Formunu yükselten VELİAHTIM-9- daha sonra şans verdiğim isim olup bu koşu için Bursa’da etkili hazırlanan ÖZDAMAR-6- sürpriz yapabilecek isimdir.

3.ayak: Son dönem performansları ile BALYECİ SALİH -2-ve JUNIOR ZAPPA-4- ikilisi rakiplerinin bir adım önüne çıkıyorlar. Bu koşuya etkili hazırlanan ASLAN KOÇUM-6- ve ağır kilosuna karşın klas isim BÖRTEÇİNE-1- ihmale gelmezler. Son koşuları olumlu ALL ACCOUNTED FOR-9- ve MARMARAY-7- daha sonra şans verdiğim isimler.

4.ayak: Kum pistte ve bu tarz mesafelerdeki performansını beğendiğim BLUE POWER-1- uyumlu binicisi ile bir kez daha kazanmaya yakın gördüğüm isimdir.Zorlu gruba rağmen rakiplerinin bir adım önünde gördüğüm safkan mevcut koşullarda riski karşılar.

5.ayak: Son ikinciliğini beğendiğim ve düzenli idmanlarda ağır kilolar ile ortaya koymuş olduğu tatminkar performansı yeterli bulduğum CAPTAIN STEEL-1- bu kez maidenden çıkmaya yakın gördüğüm isim, zorlu program üzerindeki ikinci bankom

6.ayak: İdmanlarını beğendiğim ATEŞİN HIRSI-1- ve EMİRSOY-5- mücadelesine son koşularını kazanırken göz dolduran KULA-8- ve CÜRCEVELİ-2- katılmaya çalışacak.

Kupon

3-11-4-8-7-5-10-9//2-1-6

2-7-10-8-5-4-1//9-6

2-4-6-1//9-7

1

1

1-5-8-2

53//142 tl

8
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
1000
ETC
Üye

Şansın bol olsun Binba dostum. Uguru seninle olsun

Mehmet28
Üye

Bol şanslar

Erdal
Ziyaretçi
Erdal

Bol şans tşk

yavuzhan41
Üye

Şansın bol olsun binba.

Yazar: binbastar

binbastar
1982 Bursa doğumluyum. Maden Mühendisiyim.Uzun yıllar yurtdışında birçok farklı ülkede ve şehirde çalıştım.Şu anda İstanbul'da yaşıyorum.1993 senesinden beri amatör olarak at yarışları ile ilgilenmekteyim.Koyu bir Beşiktaş taraftarıyım.Ayrıca yine amatör olarak edebiyat, fitness, sinema, yüzme ve satranç ile ilgilenmekteyim.Mümkün olduğunca geniş ve paylaşımcı bir yarışsever kitlesine ulaşarak, at yarışına amatör veya profesyonel bahis anlamında gönül vermiş insanlara bir nebze faydalı olabilmek adına buradayım.