Ana Sayfa / Tahminler / 14 KASIM 2017 SALI KOCAELİ AT YARIŞI TAHMİNLERİ (BİNBA STAR)
kocaeli altili tahminleri

14 KASIM 2017 SALI KOCAELİ AT YARIŞI TAHMİNLERİ (BİNBA STAR)

1.ayak:  Arap kısraklarına mahsus oldukça karışık bir koşu. Bu kez etkili bir koşu çıkartmasını beklediğim ATICIKIZ-3- favorim. Gelişim sürecine girdiğini düşündüğüm MAVİ-11- bugün iyi koşacak bir diğer isim.İstikrarlı koşan DİLLERE DESTAN-4- ve yarış hayatına ekürisinin büyük ümitleri ile başlamasına karşın bu beklentilere cevap veremeyen SARAY CARİYESİ-8-bu kez uygun grupta daha sonra şans verdiğim safkanlar. Çalışmalarında etkili gözüken SANEM KIZ-7-,İZSU-5- ve FATMA GELİN-10- ihmale gelmez.Son koşusunda kendisine oldukça güvenmeme ve fena koşmamasına rağmen sonlarda dama diyen SELAYATLI-9- bir kez daha değerlendirilmeli, geriye kalan isimler güne rahat bir başlangıç yapmak isteyen isimlerce değerlendirilebilir.

2.ayak: Son koşularını kazanırken göz dolduran YEŞİL MASKE-2- ve AHMİN-7- ikilisine öncelikli şansı tanıdığım koşuda, önlerde boş kalırsa bir kez daha tehlikeli olabilecek SULTANBATUR-10- ve kuma yatkın BERATBEY-8- daha sonra şans verdiğim isimler.Bu gruba yetebilecek performansları ile KIZILHAN-5-,CEFAKEŞ-4-,ÜNALAMCA-1- heran devreye girebilirler.Formunu yükselten VELİAHTIM-9- daha sonra şans verdiğim isim olup bu koşu için Bursa’da etkili hazırlanan ÖZDAMAR-6- sürpriz yapabilecek isimdir.

3.ayak: Son dönem performansları ile BALYECİ SALİH -2-ve JUNIOR ZAPPA-4- ikilisi rakiplerinin bir adım önüne çıkıyorlar. Bu koşuya etkili hazırlanan ASLAN KOÇUM-6- ve ağır kilosuna karşın klas isim BÖRTEÇİNE-1- ihmale gelmezler. Son koşuları olumlu ALL ACCOUNTED FOR-9- ve MARMARAY-7- daha sonra şans verdiğim isimler.

4.ayak: Kum pistte ve bu tarz mesafelerdeki performansını beğendiğim BLUE POWER-1- uyumlu binicisi ile bir kez daha kazanmaya yakın gördüğüm isimdir.Zorlu gruba rağmen rakiplerinin bir adım önünde gördüğüm safkan mevcut koşullarda riski karşılar.

5.ayak: Son ikinciliğini beğendiğim ve düzenli idmanlarda ağır kilolar ile ortaya koymuş olduğu tatminkar performansı yeterli bulduğum CAPTAIN STEEL-1- bu kez maidenden çıkmaya yakın gördüğüm isim, zorlu program üzerindeki ikinci bankom

6.ayak: İdmanlarını beğendiğim ATEŞİN HIRSI-1- ve EMİRSOY-5- mücadelesine son koşularını kazanırken göz dolduran KULA-8- ve CÜRCEVELİ-2- katılmaya çalışacak.

Kupon

3-11-4-8-7-5-10-9//2-1-6

2-7-10-8-5-4-1//9-6

2-4-6-1//9-7

1

1

1-5-8-2

53//142 tl

ETC
Üye

Şansın bol olsun Binba dostum. Uguru seninle olsun

Mehmet28
Üye

Bol şanslar

Erdal
Ziyaretçi
Erdal

Bol şans tşk

yavuzhan41
Üye

Şansın bol olsun binba.

Yazar: binbastar