14 HAZİRAN 2018 SALI ANKARA AT YARIŞI TAHMİNLERİ (COMMANDANTE)

1.KOŞU: Geçen sezon yaptığı güzel yarışlar ile hafızamızda yer eden 6-GÜRHANŞAH yaklaşık sekiz aylık aranın ardından bir ay önce gördüğü koşusunda tabela dışında kalsa da ben yarışını beğendim ilk şansı veriyorum. Son iki yarışını kazanan 3-İNANLIM ve son koşusunda sprintinde geciken 5-UÇANATEŞ sırasıyla rakip olarak gördüğüm isimler.

2.KOŞU: Aslında her koşusunda ataklarında geç kaldığı için kazanamayan 6-OĞUZBOYLU için uzayan bu mesafe ilaç gibi gelecektir diye düşünüyorum bir ara tek oynamayı da düşündüm ama sonra yine geç kalırsa diye düşünmeden edemedim rakiplerine baktığımda iki isim dikkatimi çekti bunlar; ilk startını ölçü almadığım bu sefer şansını kumda deneyecek olan 5-NAİFBABA, kendi atlarına deklare olan Hışman Çizik idaresinde bu senenin taylarda dikkat çeken bir detay olan Şimşeğinoğlu yavrusu 7-ŞİMŞEKBERK.

3.KOŞU: Lord ve Katı Semih’in önde kapışmalarını ve bununda yarışın yüksek tempolarda seyretmesine neden olacağını bekliyorum. Öndeki rakiplerinin arkasında kolay tempoda düzlüğe çıkıp onları ayırmasını beklediğim, bana göre en sevdiği mesafeye çıkacak olan 5-YOLDAŞ BANKOM.

4.KOŞU: Son GRUP yarışını önemsemediğim ve belirli bir seviyeye gelen 7-MOSKOVA ATEŞİ favorim. Son yarışının kendisine kısa geldiğini düşündüğüm 6-HÜRADAM ve son yarışında düzlük boyunca başına gelmedik kalmayan bir türlü istediği sprinti atacak kulvarı bulamayan 4-YİĞİTEFEKAAN sırasıyla şanslı gördüğüm isimler.

5.KOŞU: Bence çok daha iyi uyum sağlayacağı kum piste çıkan ve mesafenin uzaması ciddi şekilde lehine olan 5-ONATKAN favorim. İlk yarışında yarışa adapte olmakta oldukça zorlanan ve bundan dolayı jokeyi tarafından fazla da zorlanmayan 3-ER MEYDANI, ilk start alacağı yarış öncesi aynı koşuda çalıştırdığı üç isimden biri olan ve o gün bu atı seçen M.Akyavuz bugün yine 2-ATOM SAÇAN‘da ısrarcı bakalım beklentileri karşılayabilecek mi göreceğiz. 1-AKILLI OL ve 8-YEŞİL DENİZ sonrasında şans verdiğim isimler. ONATKAN çıkacak duyumunu aldım çıkmasa da şablondan çıkartıyorum yerine 9-ALICIKUŞ ekliyorum. GÜNCELLEME 13:15

6.KOŞU: Son yarışı her ne kadar bu gruptan çok daha müsait rakipler arasında olsa da beni koşu içerisindeki rahatlığı ile kendisine hayran bırakan, o gün son düzlüğe kadar çok kolay tempoda elde gelen, binicisi haydi dediği anda bir anda uzayan 1-CRICOOR bugün benim favorim. Kısrak koşusunda canına kastedilen çok ciddi faullere maruz kalan ve şansı bir anda sıfırlanan 2-PERSISTANCE bugün uzayan mesafede gerekeni yapabilir. Son yarışını kazanarak ciddi bir sürprize imza atan 5-AYBÜKE, bugün ters bir yarış beklediğim 3-VICTORY CRY, Adana pistindeki son yarışını çok beğendiğim 8-SOUR TIMES, son yarışını kazanan 4-KÜÇÜK BEYZA ve bomba beklediğim isimler, 9-VANGA, 10-AIGRETTE ve 11-ROYAL SUN.

ALTILI ŞABLONUM

1.AYAK: 6-3-5

2.AYAK: 6-5-7

3.AYAK: 5

4.AYAK: 7-6-4

5.AYAK: 3-2-1-8-9

6.AYAK: 1-2-5-3-8-4-9-10-11

KUPON TUTARI: 85,05 TL

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: COMMANDANTE

COMMANDANTE
Üniversite mezunuyum, evli ve bir çocuk babasıyım, yaklaşık 15 senedir at yarışlarına bahissever olarak katılmaktayım.
22 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
efe

Emeğine sağlık iyi bayramlar

admin

Bol şanslar Arda

admin

3 atla yazmadım Şimşekberk’i. Yoldaş gelirse çok güzel olacak.

admin

Elazığ’dan gelen atları gözden kaçırıyorum. Seninki tutsun o da olur :) 2. altılıdan devam.

admin

Kupon güzeldi yazık oldu. İzmir daha cazipmiş aslında. 3 5 bayram götürür :)

admin

Şu kuponu beklemek lazımdı. 2 yıkılırsa katlayacak ikramiyeyi.

admin

Ah be ne para verdi altılı. Senin at bile gelse bir 10 bin varmış.

ERKAN

2.52 ₺
Durum Oynandı
1.Ayak
3 – İNANLIM (1)
2.Ayak
6 – OĞUZBOYLU (2)
7 – ŞİMŞEKBERK (1)
3.Ayak
4 – KIZILTUĞ (1)
5 – YOLDAŞ (4)
6 – LORD (5)
4.Ayak
1 – ÖZERDİNÇ (6)
2 – VAKURKIZ (4)
6 – HÜRADAM (1)
5.Ayak
1 – AKILLIOL (6)
6.Ayak
3 – VICTORY CRY (1)
6 – MISS TUDOR (9)

admin

Geçmiş olsun bu kupon da fena kaçmış.

admin

Süpersin Arda, İyi bayramlar :)

Mehmet28

tebrikler arda, bayram harçlığını yapmışsın güle güle harca

yavuzhan41

Tebrikler commandante iyi günlerde harcaman dileğiyle.

22
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x