14 HAZİRAN 2018 PERŞEMBE ANKARA AT YARIŞI TAHMİNLERİ ( YAVUZHAN )

Ankara 2.Altılı ganyandan tercihimi yapıyorum. Bütün yarışseverlerimize Bol şanslar dilerim.

1.AYAK : Son yarışında ön tarafta rakibinin presine maruz kalmasına rağmen eski günlerine döndüğünün sinyallerini veren bugün kendisini çok fazla yıpratmak için canla başla çalışacak bir rakibinin olmadığını düşündüğüm Ankara idman pistinde yapmış olduğu idmanlarında yarış içerisinde koşuyu kazanmaya en yakın isim 8 AGAH olup, son yarışı kazanırken sert rakiplerini geride bırakmayı başaran bu tip rakipleri arasında olmazsa olmazlardan 2 VAKURKIZ, ara sonrası dönüşünde dahi çok etkili işler ortaya koyup son koşusunu kazanma başarısını gösteren yükselen form grafiğiyle bugünde kazanmaya yakın olan 5 OZANŞAH üçlüsü diğer rakiplerine göre ön planda değerlendirilmesi gereken isimler olup, bugün ters bir yarış koşmasını beklediğim son işlerini beğenip istikrarlı bir grafik içerisinde olan 6 HÜRADAM koşu içerisinde şanslı gördüğüm isimlerdir.

2.AYAK : Zorlu geçmeye aday Maiden mücadelede ilk şansı eküri avantajı elinde olan bu kez kazanmaya yakın olarak gördüğüm 4 LAZ OĞLUM’a veriyorum. Bugün Ö.Yıldırım idaresinde tekrar start alacak olan ve idmanlarda artan formuyla etkili olmasını beklediğim 3 ER MEYDANI, son işlerinde yine kıpırdamalar içerisinde olan etkili bir yarış gelebilecek 5 ONATKAN, İlk startında ki üçüncülüğünün ardından bugün koşu içerisinde ön planda olmasını beklediğim 8 YEŞİL DENİZ  ( 2 ATOM SAÇAN )ve ilk startında yine etkisiz kalan isimlerinden olmasına rağmen bu kez güzel bir koşu izleyebileceğimiz hazırlıklara sahip 9 ALICIKUŞ koşu içerisinde şanslı gördüğüm isimlerdir.

3.AYAK : Koşunun uzun mesafeli ve dişilere ait olması ters sonucun olma olasılığını yükseltiyor. Son startında ki ikinciliğinde oldukça etkili gözüken ve devam eden formuyla sonlarda çok etkili yürümesini beklediğim Ankara da ki idman görüntüsü oldukça etkili olan 11 ROYAL SUN ön planda tuttuğum isim olup, Bu grup içerisinde ilk bakıldığında koşuyu kazanması çok normal olarak gözüken bugün iyi bir yarış ortaya koyacak 2 PERSISTANCE, Adana pistinde ki son üçüncülüğünde sonlarda iç bariyerden çok etkili yürüyüp koşudan üçüncü ayrılan bugün için de etkili bir performans gelecek 8 SOUR TİMES, Kazandığı maiden yarışından sonra uzun ve kısa yarışlara çıkan bugün tekrar uzuna dönen ters bir yarış gelebilecek 9 VANGA, son kazandığı yarış sonrası bugün yine kazanabilecek forma sahi olan 5 AYBÜKE sıralaması koşu içerisinde şanslı gördüğüm isimlerdir.

4.AYAK : Çok fazla istikrarlı ismin bir araya gelmediği bu zorlu yarışta çok riskli olsa da tek tercihimi yapacağım. Adana sezonunu kapattıktan sonra ara veren Ankara pistinde hazırlıklarına devam eden bugün ki hazırlıklarında dinçlik yarışı yapmasını beklediğim ön tarafta çok fazla kendisini rahatsız edecek bir isim de göremediğim çok uygun sıkleti ve sevdiğim isimlerden Samet erkuş idaresinde ki 8 SOYDAN’I günün Bankosu olarak kuponumda tek geçiyorum.

5.AYAK : Bölünen Maiden de iki ismin ön planda olduğunu düşünüyorum. İlk startında ki üçüncülüğüyle bu koşuya çok daha hazır girecek olan 2 KARAKEÇİAĞASI ve eküri isimlerden çok hazır durumda olan 7 ÖZERMAN arasında geçmesini beklediğim koşuda iki ismin ayırımsız kuponlarda olması taraftarıyım.

6.AYAK : Kapanış ayağında bugün yanında ekürisi olmasa da koşuyu kazanmaya en yakın isim grubun üstünde olduğunu düşündüğüm 4 MELEKSİMA olup kum piste etkili yarışları olduğunu yakından bildiğimiz ve kendisine denk rakipler arasında koşu içerisinde es geçilmeyecek 5 ALOSYHA rakiplerinin önünde değerlendirmesi gereken isimler olup koşu için yeterli gördüğüm isimlerdir.

ANKARA ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK : 8,2,5,6

2.AYAK : 4,3,5,8,9,2

3.AYAK : 11,2,8,9,5

4.AYAK : 8 SOYDAN

5.AYAK : 2,7

6.AYAK : 4,5

TUTAR : 28 TL

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: yavuzhan41

yavuzhan41
Evli ve bir çocuk babasıyım. Kocaeli'de ikamet ediyorum. Yaklaşık olarak 18 yıldır at yarışlarına karşı bir aşinalığım mevcuttur.Ekip olarak sizlere elimizden geldiğince yardımcı olmak adına çıkardığımız kuponlarımızı sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz...
6 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

Bol şanslar Yavuz

Mehmet28

Bol şans Yavuz

6
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x