14 HAZİRAN 2018 ANKARA ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (PERSISTANCE BANKO)

14 Haziran 2018 Ankara altılı ganyan tahminleri, Ankara 1. altılı tahminleri.

1 – AYAK: Yaklaşık 9 ay sonra bir koşu gören ve o koşuda 1sn geriden 5. olan 6 – GÜRHANŞAH favorim. Aynı koşunun 1.si 3 – İNANLIM rakibidir.

2 – AYAK: Maiden yarışta 3 isim ön planda gözüküyor. 11 – SANCAKCA, 6 – OĞUZBOYLU ve 4 – FATİHBABA.

3 – AYAK: Denk grupta şanslar eşit gözüküyor. 4 – KIZILTUĞ ve 3 – KATI SEMİH başta olmak üzere tercihim Hepsi olacak.

4 – AYAK: Güzel çim pist performansı ile 7 – MOSKOVAATEŞİ favorim. Tekrar form tutan 8 – AGAH, Bursa’da kazanarak gelen 9 – ADİLABİ,son kazandığı koşu ile muhtemelen favori çıkacak 2 – VAKURKIZ, formda 5 – OZANŞAH ve kuponlarda mutlaka bulunması gereken 6 – HÜRADAM kuponumdaki isimler.

5 – AYAK: 8 – YEŞİL DENİZ’in ilk koşu derecesi grup için yeterli gözükse de ilk yarışında açık ara favori olan fakat yarışa tam olarak adapte olmayan 3 – ER MEYDANI rakibidir.

Çıkan at Yeşil Deniz yerine4 – LAZOĞLUM eklendi.

6 – AYAK: 2 – PERSISTANCE, son katıldığı uzun mesafe yarışta varlık gösteremedi. Bu sefer mesafe 300m kısaldı. Biraz riskli olsa da uygun rakipler yanında bu handikapı aşacağını düşünüyorum.

Kupon

6-3
11-6-4
4-3 / 5-6-2-1
7-8-9-2-5-6
3-4
2

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.
7 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
yavuzhan41

Bol şanslar adminim.

Mehmet28

bol şans adminim

yavuzhan41

persistance ayağında sürpriz kokusu geliyor adminim :)

7
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x