14 HAZİRAN 2018 PERŞEMBE ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ (MEHMET28)

1. KOŞU: Son düzlükte öndeki rakiplerini yakalamasını beklediğim (4) SER EMİR’i tek atabilirdim ama çalışmalarına verdiği aradan tedavi gördüğünü düşündüğüm için yanına yarış gören (6) GÜRHANŞAH ve (3) İNANLIM’ı ekledim.

2. KOŞU: Performans olarak ön plana çıkan (6) OĞUZBOYLU’yu ilk tek olarak kullanıyorum.

3. KOŞU: Bursa seferi yapmamış veya yakın koşacak a olmasa (4) KIZILTUĞ’u tektabilirdim. Kapatmamak için eleme yaptım, yanına 2 at yazdım.

4. KOŞU: Aradan çok iyi dönen (5) OZANŞAH’a stili rakiplere rağmen ilk şansı vererek kalabalık tutuyorum.

5: KOŞU: İlk yarışında hayal kırıklığı yaratsa da (3) ER MEYDANI ile birlikte kumda daha etkili koşmasını beklediğim (8) YEŞİL DENİZ ve Tunca torunu (1) AKILLIOL ile bu maidenı geçmeye çalışacağım.

6. KOŞU: Kısrak koşusunda düzlük üzerinde iki kez önü kapanınca Uğur Polat’ın enseye bastığı (2) PERSISTANCE, uygun rakipler yanında kazanmaya yakın gördüğüm isim. At yazacaklar için ilk önerim Victory Cry.

ALTILIM
1.AYAK: 4/6,1
2.AYAK: 6
3.AYAK: 4/5,1
4.AYAK: 5,2,7,9,8,10,6,4
5.AYAK: 3,8,1
6.AYAK: 2

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: Mehmet28

Avatar
İsmim Mehmet, 37 yaşındayım ve İstanbul'da yaşıyorum. Zaman zaman ara versem de 20 yıldır at yarışı oynuyorum.
guest
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
yavuzhan41

Bol şanslar mehmet.

admin

Bol şanslar

4
0
Tahmin paylaş.x
()
x