14 HAZİRAN 2018 İZMİR ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (UĞANBİKE BANKOM)

1 – AYAK: 1 – PRENSES MELEK grubun üstünde olsa da çim yarışları sonrasındaki gerileme ve kilosu ile güven vermiyor. Rakiplerin ise gücü denk, kimin ne yapacağını kestirmek güç. Sadece 1400m’de kazandığı yarış ile 4 – AKGÜN REİS biraz daha ağır basıyor. Hepsi yapmak ya da tek atma konusunda ikilemde kaldığım bu koşuda tercihimi AKGÜN REİS’i banko oynamaktan yana kullanıyorum.

2 – AYAK: Son başarılı yarışları ile 1 – GÖZÜM KALDI, tekrar kum piste dönen 2 – FERHATHAN, uygun rakiplerinin yanında 3 – BAYDÖKER, verdiği ara sonrası 3.lüğü güzel 4 – PANIGALE, gördüğü koşular sonrası form tutmaya başlayan 8 – KARŞIYAKARÜZGARI ve son koşusu ile ilerleme kaydettiğini gösteren 11 – DOLCE sıralamam.

3 – AYAK: Ağır kg’da başarılı koşabilen 1 – CAN DADAŞ ve güzel formu ile 2 – ANGEL HORSE ikilisi yeterli gözüküyor.

4 – AYAK: TJK henüz duyurumadı ama POMALİN koşmayacak. Siz yine de resmi duyuruyu bekleyin. Son yarışları çok başarılı olan 3 – UĞANBİKE bankom.

5 – AYAK: İlk yarışlarını 2. ve 3. bitiren 3 – LEAD SOLDIER ve 8 – LADY ADİLE favorilerim. Güzel işi ile 2 – FRIGHTEN bu ikiliye rakiptir. 1 – ATEŞİN KANATLARI sürpriz.

6 – AYAK: 18 atın koşacağı zorlu handikap koşuda tercihim Hepsi olacak.

Kupon

4
1-2-3-4-8-11
1-2
3
3-8-2-1
H

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Tahmin paylaş.x
()
x