Ana Sayfa / Tahminler / 14 HAZİRAN 2018 İZMİR ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (UĞANBİKE BANKOM)

14 HAZİRAN 2018 İZMİR ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (UĞANBİKE BANKOM)

1 - AYAK: 1 - PRENSES MELEK grubun üstünde olsa da çim yarışları sonrasındaki gerileme ve kilosu ile güven vermiyor. Rakiplerin ise gücü denk, kimin ne yapacağını kestirmek güç. Sadece 1400m'de kazandığı yarış ile 4 - AKGÜN REİS biraz daha ağır basıyor. Hepsi yapmak ya da tek atma konusunda ikilemde kaldığım bu koşuda tercihimi AKGÜN REİS'i banko oynamaktan yana kullanıyorum.

2 - AYAK: Son başarılı yarışları ile 1 - GÖZÜM KALDI, tekrar kum piste dönen 2 - FERHATHAN, uygun rakiplerinin yanında 3 - BAYDÖKER, verdiği ara sonrası 3.lüğü güzel 4 - PANIGALE, gördüğü koşular sonrası form tutmaya başlayan 8 - KARŞIYAKARÜZGARI ve son koşusu ile ilerleme kaydettiğini gösteren 11 - DOLCE sıralamam.

3 - AYAK: Ağır kg'da başarılı koşabilen 1 - CAN DADAŞ ve güzel formu ile 2 - ANGEL HORSE ikilisi yeterli gözüküyor.

4 - AYAK: TJK henüz duyurumadı ama POMALİN koşmayacak. Siz yine de resmi duyuruyu bekleyin. Son yarışları çok başarılı olan 3 - UĞANBİKE bankom.

5 - AYAK: İlk yarışlarını 2. ve 3. bitiren 3 - LEAD SOLDIER ve 8 - LADY ADİLE favorilerim. Güzel işi ile 2 - FRIGHTEN bu ikiliye rakiptir. 1 - ATEŞİN KANATLARI sürpriz.

6 - AYAK: 18 atın koşacağı zorlu handikap koşuda tercihim Hepsi olacak.

Kupon

4
1-2-3-4-8-11
1-2
3
3-8-2-1
H

Hakkında admin

At yarışlarında 20 yılı aşan tecrübe ile altılı tahminlerim her gün sizlerle. Canlı sonuçlar, günlük bülten ve canlı yayın linkleri ile tahminlerimizi mobil uygulamalarımızdan takip edin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir