Ana Sayfa / Tahminler / 14 HAZİRAN 2018 İZMİR ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (UĞANBİKE BANKOM)

14 HAZİRAN 2018 İZMİR ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (UĞANBİKE BANKOM)

1 - AYAK: 1 - PRENSES MELEK grubun üstünde olsa da çim yarışları sonrasındaki gerileme ve kilosu ile güven vermiyor. Rakiplerin ise gücü denk, kimin ne yapacağını kestirmek güç. Sadece 1400m'de kazandığı yarış ile 4 - AKGÜN REİS biraz daha ağır basıyor. Hepsi yapmak ya da tek atma konusunda ikilemde kaldığım bu koşuda tercihimi AKGÜN REİS'i banko oynamaktan yana kullanıyorum.

2 - AYAK: Son başarılı yarışları ile 1 - GÖZÜM KALDI, tekrar kum piste dönen 2 - FERHATHAN, uygun rakiplerinin yanında 3 - BAYDÖKER, verdiği ara sonrası 3.lüğü güzel 4 - PANIGALE, gördüğü koşular sonrası form tutmaya başlayan 8 - KARŞIYAKARÜZGARI ve son koşusu ile ilerleme kaydettiğini gösteren 11 - DOLCE sıralamam.

3 - AYAK: Ağır kg'da başarılı koşabilen 1 - CAN DADAŞ ve güzel formu ile 2 - ANGEL HORSE ikilisi yeterli gözüküyor.

4 - AYAK: TJK henüz duyurumadı ama POMALİN koşmayacak. Siz yine de resmi duyuruyu bekleyin. Son yarışları çok başarılı olan 3 - UĞANBİKE bankom.

5 - AYAK: İlk yarışlarını 2. ve 3. bitiren 3 - LEAD SOLDIER ve 8 - LADY ADİLE favorilerim. Güzel işi ile 2 - FRIGHTEN bu ikiliye rakiptir. 1 - ATEŞİN KANATLARI sürpriz.

6 - AYAK: 18 atın koşacağı zorlu handikap koşuda tercihim Hepsi olacak.

Kupon

4
1-2-3-4-8-11
1-2
3
3-8-2-1
H

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.