13 HAZİRAN 2018 ÇARŞAMBA İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ ( YAVUZHAN )

MİSAE    ile    5’Lİ GANYAN

İstanbul programında seyre değer zevkli koşularla cazip bir program beklentisi içerisinde bütün yarışseverlerimize bol şanslar dilerim.

1.AYAK : 4 ve Yukarı arap atlarına ait uzun mesafeli  Handikap mücadelesinde zor bir yarışla başlıyoruz. Koşu içerisinde muhtemelen yarın agf tablosu içerisinde geri planda kalmış olacak olan fakat 2018 yılında ki başarısız yarışlarına son verecek çıkışı bu koşusunda gerçekleştirebilecek 2017 yılı takvimi içerisinde koşmuş olduğu yarışlarında bu tip mesafeler de bugün start aldığı bir çok rakibini geride bırakmış olan gözlerden uzak tutulması gerektiğini düşündüğüm grubun yüksek handikaplısı 1 SABRİNİN ATI başta önereceğim isim olup, son kazandığı yarışında M.kaya ile uyum içerisinde olan bugün üzerinde M.Kaya olmasa da bu tip mesafelerde kendi temposunu kurduğunda sonlarda rakiplerine inatçılığıyla çok zor anlar yaşatabilecek 7 SİGNORA, Son yarışında ki beşinciliğinde kıpırdamalar içerisinde olduğunu düşündüğüm idman pisti hazırlıklarında etkili gözüken es geçilmemesi gerektiğini düşündüğüm 8 AHMİN, sonlarda çok etkili düzlük sprintiyle son ana kadar bekleyip rakiplerini foto da mağlup edebilecek hazırlıklara sahip 4 DALİCİM, Uzun mesafeli son yarışlarında çok iyi bir performans sergileyen bugünde şansının yüksek olmasını beklediğim 6 ÖZDAMAR , Kum performanslı koşularında daha başarılı sonuçlar elde etmiş olsa da bugün idman görüntüsü çok etkili olup uygun rakipler yanında devreye girebilecek 2 TEZCANLI, artık yeterince hazır hale geldiğine düşündüğüm bugün etkili bir performans beklediğim müsait kilosuyla 11 AK FETİH kalabalık tuttuğum yarışta şanslı gördüğüm isimlerdir.

2.AYAK : 3 Yaşlı Arap taylarının Kısa Vadeli Koşusuna Günün ganyanıyla buluşan ikinci ayağa dikkat derim. Yarın Usta pilotu da sırtına alan ismin yarın agf tablosunda kazandığı iki yarışı ardından hatırı sayılır bir tablo içerisinde yer alacak olmasını bekliyorum. Fakat yarış saati geldiğinde muhtemelen benim gibi müşterek bahisçilerin de takip içerisinde olup ganyan yönünden agf tablosunda ilk üç içerisinde yer almasını beklediğim ismin hatırı sayılır bir ganyan basılmasını beklediğim ilk startında ki gösterişli birinciliğiyle bugün yarışın bana göre çok önde olan ismi 9 BALLIKIZ koşuyu kazanmaya yakın isim olup, Bu kadar hazırlandığım program üzerinde Usta pilotun fotoya atmasıyla birinciliğe ulaşması durumunda üzülmek istemediğim iki de iki yapan 3 MİRA MİRA ve yakın ara koşacak olmasına rağmen Ankara pistinde ki son ikinciliğinde beğenimi kazanan bugün mira miraya geçildiği yakın ara yarışının rövanşını alabilecek 1 BERENGÜL yarışta şanslı gördüğüm isimlerdir.

3.AYAK : 3 Yaşlı İngilizlerin Handikap mücadelesinde son startlarında daha çok uzun mesafeli koşular koşan bugün kısaya dönmenin etkisini yaşamadığı taktirde form olarak bu rakiplerinden üstün gördüğüm 1 KOBRA ön planda olan isim olup, İlk startında gösterişli bir birincilik gelen sonra ki yarışlarında çıtayı yükseltip zorlu rakiplerle mücadele içerisinde olan ve bugün Usta pilotla birlikte kazanmak için start alacak olan 3 AFTER FOREVER ikilisi rakiplerine bir adım önde olan isimler olup , Koşuda ikramiye açısından sürpriz yapmasını beklediğim iki isme daha şans vermek istiyorum. Ara sonrası koşacak olmasına rağmen bu tip mesafeler de yapmış olduğu yarışlarında zaman zaman etkili sonuçlara imza atmış olan ve çok etkili hazırlık döneminin ardından dönüşünün farklı olmasını beklediğim 2 BUSE KIZI, Maidene veda ettikten sonra çıtayı otomatik olarak yükselten sahipleri Ankara sonrası İstanbula geri dönüp bir koşu koşan ismin bugün ki müsait kilosu ve yapmış olduğu idman durumuyla etkili bir sonuca imza atmasını beklediğim 7 FLİCK THE SWİCH yarış içerisinde şanslı gördüğüm isimlerdir.

4.AYAK : 4 ve Yukarı İngilizlere ait Kısa vadeli koşuda ara sonrası dönüşünde dahi eksiksiz kuponumda banko olarak önerimde bulunan kendisine hayran olduğum isimlerden olup dönüş ardından gördüğü iki yarışla birlikte kondisyonun zirvesine çıktığını düşündüğüm rakiplerine oranla seçilmiş gireceği bu koşuda sahiplerine birinciliği hediye edeceğine çok inandığım , son uzun mesafeli kum performansı hala gözümün önünde olan Iskyra gibi bir isime yakın ara fotoda kaybeden ismin bugün rakiplerine bariz üstünlük sağlamasını düşünüyorum. S.boyrazın üzerinden inip Ahmet çelik tercihiyle şansının daha fazla artığını düşündüğüm rakiplerinin çok önünde handikap puanıyla yarın agf tablosunun %60 ların üzerinde olmasını beklediğim altılı ganyana beşliye çevirecek kale isimlerden 7 MISAE günün KALESİ olarak kuponumda yer veriyorum. ( Dipnot olarak tek tercihlerimin yarıştan çıkması son zamanlarda sık yaşıyorum umarım bu isimde yarış saati içerisinde koşudan çıkmaz )

5.AYAK : 4 ve Yukarı Arap atlarına ait Handikap mücadele de bir önceki ayakta kale tercihimizle artık ikramiye bedeli kıpırdasın diye düşünceler içerisinde olduğumuz anda yardımımız türkiye jokey klubü koşarcasına bu koşu önümüze geliyor. 10 ismin start aldığı bu koşuda hangisi gelmez derseniz gelemeyecek at yok derim. O derece sürprize açık bu koşuyu muhtemelen yarın kuponlarda en kalabalık tutulan ayaklardan birisi olacağını tahmin edeceğim bu koşuda aman dikkat diyorum . İmkanlarınız ölçüsünde at yazmanızı önereceğim bu koşuyu çok fazla ayrıntıya girmeden HEPSİ diyerek arkama yaslanarak izleyip çift haneli bir ismin kazanmasını bekleyeceğim.

6.AYAK : 4 Yaşlı Araplarla Kapanışı yaptığımız Şartlı mücadele de oldukça fazla isim deklare olmuş evet olmuş ama iki ismin dışında bence boşa olmuş göz kalabalığı olarak nitelendirdiğim bu koşuda koşu içerisinde öyle bir iki isim var ki direk rakiplerinden sivriliyor. Kim bunlar derseniz birisi ara sonrası gördüğü yarışlarla artık tamamen fit duruma gelen idmanlarda etkili işleriyle dikkat çeken koşunun favorisi çıkması kesin isim 5 AKINSOY kazandım diyebilir mi ! bir adım önde evet ama bu rakipler içerisinde beni es geçmeyin dercesine kendisini kalabalığın içinde aman aman unutmayın dediğim bu rakiplerini çerez niyetinde yiyebilecek üst sınıf atlardan olarak gördüğüm çim pistte çok ters bir yapmasını beklediğim 11 YURDAKUL’u yazıp en az hatayı hangisi yaparın yanında sonuca ulaşırken yarış içerisinde rakiplerinden ayrılmasını beklediğim bu isimlerin zevkli mücadelesiyle kapanışı yapıyor bahtınızın ve şansınızın daima açık olmasını diliyorum.

İSTANBUL ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK : 1,7,8,4,6,2,11

2.AYAK : 9,3,1

3.AYAK : 1,3,2,7

4.AYAK : 7 MISAE

5.AYAK : 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10

6.AYAK : 5,11

TUTAR : 117,60 TL

 

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: yavuzhan41

yavuzhan41
Evli ve bir çocuk babasıyım. Kocaeli'de ikamet ediyorum. Yaklaşık olarak 18 yıldır at yarışlarına karşı bir aşinalığım mevcuttur.Ekip olarak sizlere elimizden geldiğince yardımcı olmak adına çıkardığımız kuponlarımızı sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz...
25 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

Misae bugüne kısmetmiş :) Bol şanslar

Mehmet28

bol şans yavuz

Mehmet28

zaman konusunda sıkıntılı bir dönem daha yaşıyorum ama bu gece zamanım oldu yazdım yorum. çalmak ne demek :)

Mehmet28

kısmetten ötesi olmuyor o nedenle o 5 atın haricinde de gelen olabilir :)

Mehmet28

toplamaya devam edersin umarım. ben de kaçayım iyi geceler

binbastar

Kendimi bildim bileli at yarışlarına derinden tutku ile bağlı bir yarışseverim.Bundan sonraki hayatımda da bu kesinlikle böyle olacak. Uzun bir süredir internet ortamında at yarışları ile ilgili tahminlerimi bundan hiçbir maddi menfaat gözetmeksizin sadece bu spordan keyif alan diğer insanlar ile paylaşarak onlara bir nebze de olsa faydalı olabilmek adına paylaşıyorum.Bu alandaki teorik ve pratik donanımımın gayet farkında olduğumdan dolayı da yeterli bir oyuncu olduğum hususunda tevazü gösteremeyeceğim.Tekrar belirtmek istiyorum ki tahminlerimi asla platformlardan veya insanlar üzerinden maddi menfaat sağlama amaçlı paylaşmadım, bu anlamda asla insanların özgür iradelerini yönlendirme ve manipüle etme yoluna da gitmedim.Bunun yanısıra farklı bütçeleri düşünerek herkese uygun olabilecek oyunlar vermeye çalıştık.Ayrıca hiç kimseye verdiğimiz kuponu zorla oynatmadık. Bu süreç içerisinde karşılaşmış olduğumuz ahlak ve nezaket kuralları çerçevesindeki eleştirilere kendimi bu alanda geliştirebilmek adına her zaman kulak verdim ve dozundaki sitemleri de anlayış ile karşıladım. Fakat bunu anlayabilecek kapasiteye bile sahip olmayan bazı ahlak yoksunu insanların şahsıma terbiye sınırları dışında yöneltmiş olduğu asla kabul edemeyeceğim çirkin söylemler bu insan müsveddeleri için çabalamanın maalesef gereksiz olduğunu gösterdi.Üzülerek görüyorum ki bazı insanlar kendileri için ortaya konan ve en ufak bir karşılık beklentisi olmayan çabayı ve emeği takdir etmek bir yana sadece paylaşma hissi ile yorum sunan bir insana ağza alınmayacak laflar ve küfürler sarfedebiliyorlar.Bu anlamda estetik,ahenk ve mücadelenin vücut bulmuş hali olarak nitelendirdiğim tabiatın eşsiz varlıkları olan yarış atlarının adrenalin dolu yarışlarından keyif alarak uzun yıllardır hobi edindiğim bu güzel spora en iyi ihtimalle uzun bir süre görüşlerimi paylaşmadan katılımcı olarak devam edeceğim. Ayrıca şunu asla hiç kimse unutmamalıdır ki yarışsever kimliğimiz dışında her birimiz ailevi,mesleki, sosyal çevreleri olan şerefli ve haysiyetli insanlarız. Bu yola çıktığımda aklımda sadece paylaşmanın doğuracağı pek çok güzellik varken şimdi dönüp geriye baktığımda boşa harcanmış zamandan başka bir şey göremiyorum.Zihnimin anlamlandırmakta zorlandığı bir diğer durum şu ki, bir insan ortadaki iyi niyeti görmek bir yana, gerçek hayatta bir kez karşılaşmadığı, tek bir kelime etmediği bir insan için nasıl bu denli nefretle dolu olabilir?IP adresi Hollanda olarak gözüken şahıs belki de kafası her daim güzel olan bir müptezeldir, bilemiyorum…Klavye arkasından şahsıma hakaretler yağdıran ve bela okuyan kişi,emin ol ki sana kızmıyorum, sadece acıyorum.Açıkçası insani hiçbir değeri gelişmemiş daha doğrusu sosyolojik evrimini tamamlayamadığı için fiziksel özellikleri dışında insan tanımını hak edemeyecek olan bu terbiyesiz kenef ağızlı bir anlamda bana, ailemde ve yakın çevremde sadece sağlam yürekli, ahlaklı,güzel düşünceli,empati kurabilen,naif ve zevkleri gelişmiş insanlar toplayabildiğim için kendimi çok şansı hissettirmedi değil. Umarım bundan sonra da kötü ve yüreğini kurum bağlamış insanlar asla yöreme dahi uğrayamadan transit çekip giderler.Bundan sonraki değerli zamanımı gerçek hayatta yanımıza dahi yaklaşamayacak çapsız, karaktersiz, edep yoksunu, aşağılık klavye kabadayıları şahsımıza hakaretler yağdırsınlar diye harcayacak değilim.Herkesin yazdığı gibi gelsin, şans yanınızda olsun.Bugüne kadar internet platformunda yollarımızın kesiştiği ve bir nebze de olsa kıyısından köşesinden faydamızın dokunduğu,selam alıp verdiğimiz tüm insanlara üzerlerinde hakkım varsa helal olsun,bana hakkı geçenler de haklarını helal etsinler.Umarım zaman dalgası ile hayat kıyınıza her daim güzel insanlar vurur,haydi eyvallah…

ALL RIGHTS RESERVED binbastar

admin

Çok üzgünüm, bu mesajı atmana sebep olan durum için. Güzel insanları bir araya getirebilmiş bu platformda binlerce takipçinin içinden maalesef bu tarz müsveddeler çıkabiliyor.

admin

Vpn arksına saklanarak yargı yolundan da kaçabileceklerini sanmaları ayrı bir budalalık. Bunları da bilsin bu kişiler.

binbastar

sizlerle tanıştığım için gerçekten çok mutluyum, umarım ileride tanışma fırsatı da yakalayabiliriz.kendine iyi bak adminim, şansın bol olsun

admin

Bilmukabele, yeriniz her zaman olacak bu sitede. Her şey için teşekkürler. Yolun açık olsun güzel insan.

Mehmet28

böyle boş tipler hep vardı olmaya da devam edecek. keşke takılmasaydın

toprak_tan

emeklerin için teşekkürler binbastar hakkım varsa helal olsun yolun açık olsun seni unutmayacağım

binbastar

teşekkür ederim, herşey gönlünüzce olsun

binbastar

iletişimde kalacağız elbette sizlerle yavuzhan kardeşim

Cris77

Yaaa ben bu insan evladi kadar nankor. Bi yaratilmis canli gormedim binbastar kardesimize yapilanlari kiniyorum bu siteden ayrilicam pek gaynyan paylasan kardeslerimiz hevesli deil haklilarda Allah a enanet olun. Binbastar kardesim whats apptan konusabilirmiyiz mumkunse

admin

Burada gönüllülük esas. Hevesli olmasaydı zaten paylaşım göremezdiniz. Bu iş tek taraflı olmaz, sizlerinde yorumlarınızla destek olmanız gerekiyor. Görüyorum ki ilk yorumunuz bu!

Cris77

Adminim ismim ugur bizde bilgilerimizi paylasabiliriz uygunsa

admin

Beklentimiz herkesin tahmin ve yorum paylaşması. Memnun oluruz.

25
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x