Ana Sayfa / Tahminler / 14 HAZİRAN 2016 SALI ANKARA AT YARIŞI TAHMİNLERİ(ErtanBEY) 1.ALTILI
ankara altili tahminleri ertanbey

14 HAZİRAN 2016 SALI ANKARA AT YARIŞI TAHMİNLERİ(ErtanBEY) 1.ALTILI

1.AYAK : İstanbul,İzmir,Kocaeli derken evliya Çelebi gibi gezen ve en sonunda Ankaraya gelen son yarışında da buraya boşa gelmediğini ispatlarcasına çok rahat bir şekilde yarış kazanan form durumu olarak bu grupta ön plana çıkacak olan Ö.Kaya idaresindeki (2)EYVAH UZUN MEHMET kilo farkını çok hissetmez ise kazanmaması için hiç bir sebep yok alternatif BANKOMDUR.Rakip ise galoplarında guzel dereceler sergileyen ve son yarışlarını önemsemediğim (3)HALENAY ile son yarışında tabelayı tamamlarken fena Görünmeyen ve bu yarışına özenle hazırlanan (1)AŞK VE GÜL olacaktir..

SIRALAMAM : 2 banko / 3,1

2.AYAK : Son yarışında 7 boy gibi ciddi bir mesafe kadar startta kalınca beklentileri karşılayabilecek bir performans sergileyemeyen sürekli artan formu ve son galoplarıyla (1)DEMİRCİEFE start sorununu yinelemez ise kazanma ihtimali en yüksek safkandir ve alternatif bankomdur.Rakip olarak ilk planda Ö.kaya ile start alacak olan 1000/1.10 galobuyla (6)KATİPHAN ve ilk ve son yarışlarında startta oyalanip geç adapte olduğu için başarısız olduğunu düşündüğüm ve bu sefer uygun sayılabilecek rakiplerinin yanında iyi formu ve formda Jokeyi A.Çelik idaresindeki (2)FIRATIN ÖFKESİ en yakın rakip olarak kuponumda yer alacaktır..Bombayı ilk iki yarışında hayal kırıklığı yaratsada idmanda formda gözüken iyi pedigrisiyle (4)KAFKAS İMPARATORU yapabilir dikkat!!

SIRALAMAM : 1 / 6,2 / 4

3.AYAK : Son 4 yarışında 2 birincilik 1 ikincilik elde eden 1 yarışında ise Grup3 koşup harika bir sprint ile THE LAST LEGEND,İMPULSİVE arkasına yarım boy ile tabelayı tamamlarken çok çok beğendiğim ve idmanlarinda mükemmel formunu devam ettiren (4)PERİ BEYİ kazanacaktır ve banko olarak kuponumda yer alacaktır..Rakip yazmak isteyenlere mesafeyi sevecegini düşündüğüm ve sürekli artan formuyla (1)THÉ YILDIZER ve 4te 4 yapmak için piste çıkacak olan (3)ANKARALI olabilir.

SIRALAMAM : 4 banko /1,3

4.AYAK : öyle yaptım böyle yaptım şöyle yaptım,devreyi dedim yinede bu SALAMİS'i deviremedim kafamda.aslına bakarsanız hiç tarzım değil böyle büyük bankoları tek başına yazmam fakat bu formu idmanda ki harika dereceleri göz ardı etmek mümkün değil tek rakip bulabildim son anda oda TRITON birde Baktım ki ekuri koşuyorlar,daha ne olsun, o yuzdendir ki kesinlikle ve kesinlikle (4)SALAMİS banko..

SIRALAMAM : 4 bankoooo

5.AYAK : Yavaş yavaş kendine gelmeye başlayan ve ileride daha iyi yerlerde olacağını hissettiğim (10)BOZKIZI ve ilk yarışında sıkıştırılmadan koşturulan formda pist görüntüsü ve cok formda ekürisi ile (5)KAYIKÇI favorim olmakla birlikte çok şeyler beklenen (3)GECENİN SESİ Selim Kaya ile birinciliğe adaylarımdır.Bomba ise Selimin gardaşı Ömerden gelebilir oda (1)BEYBARAN'dır

6.AYAK : Günün en zor ayaklarından biri hatta en zor yarış burasi olur ve bu ayağa HEPSİ yakışır..Unutulmaması gereken ve Ön planda tuttuğum safkanlar ise en sevdiği mesafede ve pistte koşacak olup son 600/40 400/26.5 galobuyla (7)ARAPKIR ile son yarışında harika koşan ve hazırlıkları güzel olan (2)UCARER olacaktır..

SIRALAMAM : HEPSİ 

Veee beklenen unutulan şablon geldi :))

Altılı Kuponum :

2

1,6,2,4

4

4

10,5,3,1

7,2,8,9 / 1,6,5,3,4,10

Herkese bol şanslar diliyorum kazançlı bir gün olsun hepimize.Toplam 9.60 TL yapıyor.Kurguyu Bütçeleriniz ölçüsünde takdirinize bırakıyorum..

Savasci
Üye
Savasci

Bol şanslar ErTanBey…

Bombaci
Üye

Bol şans Ertan. Atlari boşver seni tutabilene aşk olsun 🙂

Bombaci
Üye

Ben mi göremiyorum. Şablonu da yazsaydın iyidi 😎

Ümit
Üye
Ümit

Bol sans ertanbey. Biz millet olarak hazira alismisiz bedavayida seviyoruz ertanbey sen su sablonu yaziverde özúmüzden ödün vermeyelim :)))

COMMANDANTE
Üye

Bol şanslar Ertanbey başarılar benim de tekim Arapkır bugün.

Azor Ahai
Üye

Valla artık kılıç çekmeyi bıraktığım kişisin arda ne zaman olmaz desem geldi atların şansta var tabi :))) büyüksün ne dersen o arapkır tek yıkarsam ellerim kırılsın :)))

COMMANDANTE
Üye

Şans önemli hepimizin yanında olsun 🙂 bildiğini oyna sen sheva kardeşim ama bulunsun Arapkır yazmamazlık yapma:)

COMMANDANTE
Üye

Hava ve Pist şartları da lehine 🙂

Anonim
Ziyaretçi
Anonim

Teşekkürler

Azor Ahai
Üye

1.altılı
1.ayak 4 2 5 3
2.ayak 2 11 6 1
3.ayak hepsi
4.ayak 4
5.ayak 3
6.ayak 1 2 3 9 6 7 8
Cazip bi kupon ama hepsi dediğim yerde favori gelirse kupon parasını geri alırız tutsa bile :))

Timothy
Ziyaretçi
Timothy

Merhaba arkadaşlar. Ertanbey kardeşim incelemelerin ve değerlendirmelerin için teşekkürler. Çok çalıştığın belli. Bir çok atta mutabıkız. İnşallah şans yanımızda olur. ☺
Ama bendeki bu çene hiç durmuyor. İllaki çomak sokacak bir şeyler buluyorum. Umarım kimseyi zehirlemem.
Öncelikle program 5.li ganyan gibi. 4.ayakta SALAMİS in rakibi ekürisi olunca, oyun kendiliğinden kolay bir hâle geldi. Ben ikinci tek tercihimi 2.ayakta KATİPHAN dan yana kullanacağım. Son şart 2 yarışta geçtiği tayların tamamı yarış kazanmış, tecrübeli taylar. (Poyrazateşi, Lord, Gocaoğlan ve Boztepebeyi gibi…) ertanbeyin de dediği gibi son galobu da şapşahane olmuş (1.10.50 – 28.5 rahat). Üzerinde formda jokey de var. Daha ne isteyebiliriz ki ?
İlk ayakta EYVAH UZUN MEHMET e bir şey demem. HALENAY ve AŞK VE GÜL de tamam. Ama BORANEFE çok geri planda kalmış. Bence çok şanslı.
3.ayakta ANKARALI ve PERİ BEYİ başta olmak üzere hepsininde şansı var. 5.ayakta GECENİN SESİ ve BEYBARAN öne çıkıyor ancak bugün bu atların yanında PİNARBEYİ ni de yazın derim. Çalışmalarını çok beğendim. İlk yarışı çimdeydi, hiç işlemedi. Bu gün kuma çıkıyor. Neden olmasın?
Veee son ayak. Burası bana karışık gelmişti. 6 at yazmayı planlıyordum ancak ARAPKIR ı yazmamıştım. Herkes bu at üzerine yoğunlaşınca, benim görmediğim ne diye bir kaç kez daha baktım valla.. Sanırım Sheva da bu ata inanmıyor. Kafam iyice ambale oldu. En sonundabir kaç yerden at çalarak burayı hepsi şeklinde geçtim. Gerçi ben hepsi dedim dıye muhtemelen Agf. BAŞPEHLİVAN uzak yapar yaaa… neyse, lafı fazla uzattım. Herkese bol Şans.

Savasci
Üye
Savasci

kupon gümledi.))))

Timothy
Ziyaretçi
Timothy

Bu ne yaaa? Düzlük boyunca hiç mi çalışma sergilemez insan yalandan da olsa… Bu kadar bariz mi oluyor artık bu işler…. Ö.KAYA resmen kayba koştu. Bombacı bugünkü KATİPHAN yorumunda demişti, maidenden ne kadar para hedeflediklerine bağlı kazanıp kazanmayacakları diye. Haklıymış. Biz de kalkmış yarış yorumluyoruz. Adamlar yormayın kendinizi, biz bildiğimizi okuruz dediler.

COMMANDANTE
Üye

Bu katiphan biraz kazanma özürlü yanındaki atı çok zor atlıyor.

Adrian
Üye

Bol şans Ertan üstadım

jeanpierrea
Üye
jeanpierrea

adrian bey eskisi gibi tahmin verirse çok mutlu oluruz

admin
Yönetici

Adrian bey yazarlıktan ayrıldı maalesef. Fakat kuponlarını sürekli paylaşıyor.

Yazar: ERTANBEY

1978 yılında doğup Turkiyede büyüyen at yarışını hobi olarak gören ve eğlenmek için oynayan birisiyim.Özel bir şirkette çalışıyorum.amacım bilgi ve birikimlerimi sizlerle paylaşmak.umarım karşılıklı etkileşim ile bunu sağlarız.