Ana Sayfa / Tahminler / 14 AĞUSTOS 2016 PAZAR İSTANBUL ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (can911)
istanbul altili tahminleri can911

14 AĞUSTOS 2016 PAZAR İSTANBUL ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (can911)

İki tane Grup koşunun yer aldığı çekişmeli bir İstanbul programı var. Hele ki Araplara mahsus Nedim Ökmen koşusunda bütün kalite safkanların bir araya geldiği bir koşu olacak ki sonucunu şimdiden merakla bekliyor olacağım. Yazdığımız gibi gelmesi ve kazançlı olması dileklerimle... can911

1.Koşu: İlk iki koşularından 1.lik çıkaran iki isim 4 (BLUE LİON) ve 2 (MY NUMBER) arasında geçeceğe benziyor.

2.Koşu: Yamak sınıf aprantileri izleyeceğimiz Şartlı mücadelede ters sonuçlar ortaya çıkabilir. Sadece bir ismi dışarda bırakarak tercihlerimi şöyle sıralıyorum. 6 (ZENGİN KIZ), 2 (BESSEY), 1 (SONYAĞMUR), 3 (PAMUK NİNE) ve 4 (COŞKUNKIZ)

3.Koşu: Geldiği İzmir'den yolda etkilenmediyse veya kilodan etkilenmezse çim performansı yeterli seviyede olduğunu gösteren 1 (ŞÜKRÜ) kazanmalı. Tek rakibi olsa olsa 4 (ERTAŞ) olur.

4.Koşu: Adeta karakolluk bir mücadele. Klas farkı nedeniyle öncelikli tercih edilebilecek isimler varken mesafe uyumu nedeniyle daha başarılı olacak isimler nedeniyle biraz kalabalık tercihliyorum burayı. Önceliğim mesafe ve pist seçen 3 (MERİH) olacak. Form durumu üst seviyedeki  7 (ULUER), bugün son günlerdeki kötü performansını silmeye çalışacak olan Akın'la start alacak olan (bugün Akın'a dikkat!!!) 5 (TANATAR), olağanüstü performansıyla es geçilemeyecek olan 10 (İZŞAN) ki binici değişikliği nedeniyle sona attım, kısa mesafede daha etkili olabilen 4 (METECİK) ve klasıyla 2 (DEMİRDÖVEN) de ilave ediyorum. (Kısalan mesafe Yılmabaşar'a bu rakiplerin yanında yaramayacaktır diye tercih etmedim)

5.Koşu: 13'er ismin katılacağı günün maiden ayaklarının ilkinde, son koşusuyla benim pistim çim değil şeklinde koşan 6 (ERTEMİZ) bugün maidena veda edecek isim olur. BANKO arayanlara veya küçük oynayacaklara tek önerim. İdman görünümüyle ki 8 (HELYUM) ve 7 (HABERŞAH) geniş oynayacaklara ilave önerilerim.

6.Koşu: Uzun mesafeye de tecrübe yapan kısalan mesafede yine etkili yarışını sergileyebilecek olan 3 (FASHİTİVE) ve kilo dezavantajına rağmen 1 (RUNNER CAT) Halis-Selim rekabeti izleriz.

7.Koşu: Fatih Sultan Mehmet koşusunda hali hazırda Yıldırımbey de yokken Haliç koşusunu ilk üçte bitiren 7 (PERFECT WARRİOR) ve 2 (BLAZE TO WİN) arasında geçeceğe benziyor. Her ne kadar binici tercihleri aklımda soru işaretleri bıraksa da artık safkanların geçmiş referansına güvenmek durumundayım.

8.Koşu: Diğer maiden ayakta son yarışında öncelikle önerdiğim tatlı bir sürpriz yapacakken 2.likte kalarak bir çok kişinin favorisi olacak olan 1 (BENYOĞUM), ilk üç yarışında iyi bir performans çizen 9 (ŞEHLEVENT) ve idmanda oldukça iyi görünen Bilgin temsilcisi 6 (ÖZBİLGİN) yeterli olacaktır.

9.Koşu: Maidena veda eden fakat sonrasında istikrarsızlık konusunda yarışlarını sürdüren isimlerin Handikap mücadelesi var. İçlerinde en oturaklı olan isim 6 (SASANİ KAPLANI) önceliğim. Eşgaline olan fazla güvenden mi kaynaklandı bilemedim ama ilk üç yarışında oldukça önemli gruplar tercih eden yine de çok sırıtmayıp tabela yakınlarında gezinen 12 (HANÇERHAN) ve seri 2.liklerini yaptığı binicisiyle tekrar start alacak olan 7 (MEHMETİN OĞLU) bugünkü son tercihim.

1.Altılı Ganyan Şablonum:

1.Ayak: 4-2

2.Ayak: 6-2-1-3-4

3.Koşu: 1-4

4.Koşu: 3-7-5-10-4-2

5.Ayak: 6-8-7

6.Ayak: 3-1

Kupon Tutarı: 43,20 TL

 

2.Altılı Ganyan Şablonum:

1.Ayak: 3-7-5-10-4-2

2.Ayak: 6-8-7

3.Ayak: 3-1

4.Ayak: 7-2

5.Ayak: 1-9-6

6.Ayak: 6-12-7

Kupon Tutarı: 38,88 TL

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

5
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000
admin
Yönetici

Bol şanslar Can Bey.

COMMANDANTE
Üye

Bol şanslar Can abi.

nurtekin
Ziyaretçi
nurtekin

Son ayak 14 tek olur

Yazar: can911

can911
1975 Almanya doğumluyum.İzmir' de yaşıyorum.Bu oyunu kumar boyutuna getirmeden,iyi yaptığımı düşündüğüm tahminlerim nedeniyle sürdürüyorum.Kazanmanın tamamen oyun kurgusunu iyi oluşturmak ve iyi takip etmekten geçtiğini öğrendiğim bu oyunda seviyeli ve tarzıma uygun yazarların olduğunu gördüğüm bu sitede bulunmaktan çok memnunum.Saygılarımla