Ana Sayfa / Tahminler / 14 AĞUSTOS PAZAR İZMİR AT YARIŞLARI TAHMİNLERİ (COMMANDANTE)
izmir altili tahminleri

14 AĞUSTOS PAZAR İZMİR AT YARIŞLARI TAHMİNLERİ (COMMANDANTE)

1.AYAK: 2-GOLIATH ve 6-SON OF SOUL'u başta tutsam da her sonuca açık bir maiden yarışı olarak görüyorum. Tercihim HEPSİ sıralamam şablondadır.

2.AYAK: Son yarışını binicisiyle anlaşamadığı ve binicisinin gereksiz öne çıkmasından dolayı önemsemediğim 6-YEŞİLLİ BEY favorim. Son startında 5 boy makinede kalan ama sonlarda çok etkili gelip ikinci olan 4-YILDIRIM ŞAH ilk rakibi. Son yarışında fotoya kadar mücadeleden kopmayan 2-HAKUNA MATATA, ağır kilosuna rağmen 1-TAMERLANO, sonlarda etkili gelebilecek 3- BEZMİ ALEM, son yarışını kazanan 7-ARCHMAN ve 5-COUNT ON YOU sırasıyla şans verdiğim isimler.

3.AYAK: Start problemi başarılı olmasını engellese de kalite olan 3-BADE HANIM çalışmalarında da formda gözüküyor. Ben bugün rakiplerini geride bırakacağını düşünüyorum. BANKOM.

4.AYAK: 6-OĞLUM EMİR'i başta tutsamda tercihim HEPSİ olacak. Sıralamam şablondadır.

5.AYAK: Son yarışında gelir gibi olmasına rağmen nefessizlikten etkilendiğini düşündüğüm 11-TORUNUM MİRA'nın tabela şansı kalmayınca binicisi tarafından fazla sıkıştırılmadı ve yarışı 5. bitirdi bugün topladığı kondisyonu ve geliştirdiği formuyla yarışı kazanabilir favorim. Tek rakip olarak istikrarı ve güzel çalışmalarıyla 4-PREDESTINATION'ı görüyorum.  Çıkan at yerine 1-ADALSON yazıyorum.
6.AYAK: 4 yarış önce kazandığı yarıştaki mesafeyi bulan, son yarışında sprint mesafesini ayarlayamadığından dolayı tabela dışı kalsa da fotoya diri giren 7-KUMKAT bugün aynı hataya düşmez ise kazanması normal sonuç olur. BANKOM.

ALTILI ŞABLONUM

1.AYAK: 2.6.1.4.8.10.12.11.3.5.7.9

2.AYAK: 6.4.2.1.3.5.7

3.AYAK: 3

4.AYAK: 6.4.5.1.2.9.7.8

5.AYAK: 11.1

6.AYAK: 7

Herkese Bol Şanslar.

İyi pazarlar.

Hakkında COMMANDANTE

COMMANDANTE
Üniversite mezunuyum, evli ve bir çocuk babasıyım, yaklaşık 15 senedir at yarışlarına bahissever olarak katılmaktayım.

25 yorum

 1. Bol şanslar Arda

 2. Bol şanşlar 5ci ayakta 10numara torunummira demişsiniz ama torunummira 11 numara

 3. sheva

  2. Ayak 2 Hakuna Matata. Kazanmış :))

 4. 5.ayağı tekrar yorumlar mısın?
  8 ve 9 u da yazalım mı?
  Saygılar.

  • sheva

   7 8 9 10. İyidir :))

  • COMMANDANTE

   Tebrikler sayın sheva :) keşke ilk ayak 2-6 ikinci ayak 2 tek gireydim :)

  • sheva

   gönül isterki daha yüksek ganyanlı atları söyleyim gelsin ama bana kadar gelince kazanıcak bilgisi otomatikman ganyanı azalıo atın :) gerçi zor kazandı ama sonuç önemli

  • COMMANDANTE

   Yazmak isterseniz yazın tabi ben bütçem gereği 11-1 yazacağım. Yoksa shevanın da dediği gibi 7-8-9-10 olabilir. 1 numaranın geçildiği rakipler fena gelmedi gözüme çalışmalarda keza öyle. Bol şanslar

 5. Bombaci

  Arda selam bol şans BADE HANIM senden diğerleri benden olsun

 6. Hawk

  İzmir ‘ de bugün hedefim son ayağa kadar gelip mutluluk hormonunu (serotonin) salgılamak :) Yeri olanlar son ayağa mutlaka eklesinler derim.Commandante nezninde tüm dostlara bol şanslar dilerim.

 7. Savasci

  favoriden yattık yine.)))

 8. Hawk

  Şu favoriden yatma hastalığı ne kadar kötü bir hastalıkdır arkadaş her kuponunda bu sefer favoriden yatmıcam dersin ama bir türlü elin gitmez o gelcek olan favoriyi yazmaya :D

 9. COMMANDANTE

  Sıralı Oğlumemir sahipbey oynuorm olmayınca olmuyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir