13 OCAK 2019 PAZAR İZMİR AT YARIŞI TAHMİNLERİ (POMALİN BANKOM)

1.AYAK: 6 – VANLIMAHO dereceleri ve son çalışmaları ile favorim. Rakip sıralamam şablondadır.

2.AYAK: İlk defa koşacak tayların arasında 2 – ÇATALKAYA, İzmir pistinde yaptığı galoplarla dikkat çekiyor. Tek olarak tercih edilebilir. 3 – DOKTORAT yine Bursa pistinde iyi çalışmalara sahip. 10 – PAVLOVA ise sürpriz.

3.AYAK: 4 – POMALİN: Seri kazandığı yarışlarda sürekli dışarıdan gelmesine rağmen bu sefer iç kulvarda kalıp rakiplerini geçtiğini düşünürken en dıştan güçlü gelen rakibine karşı yapacak bir şeyi kalmamıştı. Yine uygun grupta, bu sefer önlemini alacağını düşünerek banko geçiyorum.

4.AYAK: 4 – MUAMMER BEY son yarışında 3 – LEAD SOLDIER’ı 1 boyla geçerken tükenmiş rakibinden daha sermayeli gözüktü. 3 – LEAD SOLDIER ise önde sert tempoda kaçan Enjoy’u yakalamak için erken öne düşünce dışarıdan üçlü gelen rakibine direnemedi. Bu ikili ayrımsız oyunumda olacak olup koşu gören kalite isim 2 – ANGEL OF DEATH sürpriz.

5.AYAK: 5 atlık yarışta iki eküri bir de gizli eküri var. Analiz yapılabilecek bir koşu da değil, tercihim hepsi olacak.

6.AYAK: Son 2.liği ile 6 – FREEDOM FLIGHT favorim. İyi işlerini yarışlarına yansıtamayan 4 – GALLOPING LORD, son koşusundan sonra 13kg indirim ile koşacak 7 – KAVACIK BEYİ favoriye rakiplerdir. 3 – BABİ ve 1 – TAŞKESEN gruba göre daha iyi gruplarda çıkış yapabilmiş isimler olarak sürpriz.

Kupon

1-7-3-4-2-5-1-8
2 // 3-10
4
4-3-2
3(1)-2-4-5
6-4-7-3-1

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.
18 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Özcan34 (uzman34)

Bol şanslar
Bende erkenden izmiri atayim dedim
1 tek
2-1-6-7-4
4 tek
4 tek
3-2
6-13-11-14-8-3-10

4.90 kuruş

Hayırlı geceler

Bay Balcı

bol şanslar admin

Bay Balcı

bu gün AYDURU da israrlıyım.bursadaki on koşusunda sonlarda çok sert geldi,POMALİNDE ise sanki biraz yorgunluk hissettim ,ciddi olarak arttıramadı.eger AYDURU son viraja önlerde girerse potada olsa POMALİNİ avlayacaktır diye düşünüyorum.tekrar tekrar koşusu izledim…bence günün en sağlam güvenilir teki AYDURU.

Bay Balcı

Mesafenin son koşuya göre 200 m. daha uzaması Aydurunun lehine olacaktır diye düşünüyorum. Aynı şekilde mesafenin son koşuya göre 200 m daha kısalması da Pamolinin lehine gibi duruyor.bakalim nasıl olacak

Bay Balcı

GULFSTREAM

1.) son koşusunda bariyer dibine yaslanan yaslaninca önü kapanan, önü kapanınca çıkamayan, çıkamayınca da koşuyu üçüncülükle tamamlayan POESİA şüphesiz koşunun en şanslı ismi,yine aynı koşuda bakstan 15 boy geç çıkınca şansını kaybeden FORT OF LUXSORY POESİAnin en ciddi rakibi olacaktır.( 6-5 )

2.) Genelde Maiden koşuyu kazandıktan sonra ciddi bir rahafete kapılan atların koştuğu bu koşuda biri hariç diğerleri ikinci birinciliklerini almak için piste çıkıyorlar.HEPSİ
( 1-2-3-4-5-6 )

3.) Son galoplarini bugünkü jokeyi Luis Saez ile yapan GOLDEN DECİSİON eğer galoplarini yarışa yansitirsa koşuyu kazanacaktır.yine sabah erken saatlerde çalışmasını sürdüren AL TAWEL adeta bastığı yeri görmeden fotoyu mermi gibi geçerek kenterini tamamladı.yine guzel calismasini kosuya yansitirsa SOMETHİNG BİRD ve sürprizde geçen yıl ülkemize gelen ERZURUM CİRİT YARIŞLARINDA koşan İRİSH LETTERS diğer bir şanslı isim.
(1-4-3-9 )

4.) Ahırlar bölgesinde adı sıkça geçen fakat bir türlü kendinden bekleneni veremeyen HOUSE ON COMMONS için bugün koşuyu kazanır gözüyle bakılıyor,Yine bizim Süleyman’ın bağ evinde çokça konuşulan EL ZEUS, kısa bir tedavi sürecinden sonra tekrar pistlere dönen CANDY MAX diğer şanslı bir isim olarak kuponlarda yerini almalıdır
( 4-2-8 )

5.) Amerika’da kosmadik pist bırakmayan, dünkü çalışmasında iki seyisinin zor zaptettigi hatta bi ara diğer seyislerdende yardım almak zorunda kalinilan 3000m
koşup daha yokmu diyen ve sahibinin dün BBC ye” bu atlar arasında da bu koşuyu da kazanamazsak GOD niye canınızı almasın,atimiza çok guveniyoruz” açıklamasının ardından JUSTABREATHAWAY i sevgili yarisseverlere banko olarak öneriyorum.
( 4 )

6.) Yarisseveri canından bezdiren ha bu koşu gelecek ha şu koşu gelecek diye ömrünü yiyen W W CONCERTO,yine son koşusunda virajı 23 at içinde en geride dönen müthiş bir siprint atıp ancak ikincilikte kalan GİANT DİLEMMA, son koşusunu kazandığı halde gerideki beş rakibine birden faul yapan PEACE POİNTS.
(4-3-8)

Bol şans

Bay Balcı

Yukarıdaki yorumlar tamamen hayal ürünüdür:))

Bay Balcı

admin yabancı yarışı inceledin mi,güzel duruyor valla.

Bay Balcı

sana özel yorumumu degerlendir.bende aynısını oynayacagım,çıkan atlar çok oluyor diye son ana kadar bekliyorum:)))

Bay Balcı

yada boşver yarınkı BURSA harika: )))

18
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x