13 OCAK 2019 PAZAR ADANA AT YARIŞI TAHMİNLERİ (COMMANDANTE)

1.AYAK: Her yarışında düzlük üzerinde yaptığı öldürücü sprintiyle kendine hayran bırakan ama bir türlü yetiştiremeyen yalnız bugün hem grubun uygunluğu hem mesafenin uzaması kendisine ilaç gibi gelecek olan yaz sezonunda bambaşka yerlerde göreceğimize inandığım 9-TOPRAKSU BANKOM.

2.AYAK: Üç yarış önce Istanbul çiminde çok sert bir grupta bu grupla mukayese bile edilmeyecek isimleri geride bırakıp yine aynı şekilde burada koşsa 1.05 ganyana koşacak isimlerin dibinde üçüncülük yapan daha sonra ara verip burada bir yarış gösterilen fazlaca sıkıştırılmadığı o yarışı sonrası çıktığı son sınavında ise DORSE ve ilk ayaktaki bankom TOPRAKSU’nun arkasında bu grubu geçecek bir performans ortaya koyan 3-ALICIKUŞ’un eğer jokeyi yol bulma sıkıntısı çekmez veya garip şeyler denemez ise (oturup kalkma gibi) ben sonlarda gelip gruba hakim olup kazanmasını bekliyorum favorim.

3.AYAK: Bugüne kadar start aldığı iki startında da 1.5 boy gec cikan ve ağırkanlı bir at görüntüsü veren bu sebepten grubun icerisine girebilmek için büyük efor sarfeden ve sürekli teşvik isteyen bir isim ben bugün mesafenin uzamasının en çok kendisine yarayacağını düşünüyorum favorim 5-MADENCİ.

4.AYAK: Benim kafamdaki senaryo şu şekilde, BİLDENHAN ve SATANHAN önde birbirlerine tempolarını kabul ettirmeye çalışırken arkalarında pusulanan 2-BAY EMİR rahat tempoda son viraja gelip viraj üzerinde yapacağı ataklar ile gruba hakim olması. 2-BAY EMİR alternatif tekim.

5.AYAK: AGF sıralamasında bayağı gerilerde kalmasına rağmen ben ilk şansı uzun mesafeleri daha iyi koşan ama son iki yarışı kendisine göre kısa mesafelerde olan fakat o yarışlarında bile ışık veren hafif kilo ile bu yarışa iştirak edecek olan 6-İSKEÇE son viraja tutarak gelip yarışı kazanırsa kimse şaşırmasın DİKKAT !

6.AYAK: Son yarışındaki üçüncülüğünün ara sonrası ve jokeyine rağmen gelmesi yüzünden çok değerli bulduğum 11-ROSEMARY favorim.

ALTILI ŞABLONUM

1.AYAK: 9

2.AYAK: 3/ HEPSİ

3.AYAK: 5-4-3

4.AYAK: 2/ 3-5

5.AYAK: 6/ 7-2-5-4

6.AYAK: 11/ 2-6

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: COMMANDANTE

COMMANDANTE
Üniversite mezunuyum, evli ve bir çocuk babasıyım, yaklaşık 15 senedir at yarışlarına bahissever olarak katılmaktayım.
6 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

Bol şanslar Arda

Ugur

Saglam kupon vere bilecek varmi

Bay Balcı

Bol şanslar COMMANDANTE

ADANA

1.AYAK : Toprak suyu görünce gözüm koşuda DORSAyi aradı.kosmadigini görünce eminim Topraksu da benim kadar sevinmiştir.son üç koşuda aynı ata çarpılması inşaallah kimyasını bozmamistir.hersey lehine hava ,toprak ,su ,ateş, tahta. TOPRAK SU.banko.

2.AYAK : ALICI KUŞ her ne kadar favori olsada sürpriz hakkımı bu atakta kullanacağım.sirasiyla PRENSES ASLI,ALBUENA,KİSMETKİZ, AÇIK KIRMIZI ve SEHERİN SESİ

3.AYAK: eğer koşu normal tempoda giderse BABAFİRAT koşuyu kazanır, mesafenin uzun olması ve safkanların uzunda deneyimi olmaması insanı tereddutte bırakıyor,yine orijin itibariyle uzunda da koşacak izlenimi veren EVERGRANDE ciddi rakip olur.

4.AYAK : koşuyu kafamızda canlandırdığımız zaman BİLDENHAN ve SATANHAN seri yapılarıyla kafayı alıp kaçacak,BAYEMİR de onları avlayacak gibi duruyor.bazen öyle olmayabilir , mesafenin 1500 m olması bu senaryoyu boşa çıkarabilir.Riske girmeden üçünüde yazıyorum.

5.AYAK : MY TİTANİUM aslında cazip bir tek gibi,son atakta Karakuş olmasaydı benim için günün en sağlam teklerinden biri olurdu.yikinca haliyle yanına at yazmak gerekti.sirasiyla DİDONATO,HERRİNG, İSKEÇE.

6.AYAK : güne tekle başladık tekle bitirelim.KARAKUS

KUPON

1.) 9

2.) 2,3,9,10,11,12

3.) 1,3

4.) 2,3,5

5.) 1,2,4,6

6.) 6

Toplam : 10 TL

Herkese bol şanslar diliyorum

Bay Balcı

içinden geçeni yazacakmışsın her zaman ister yatsın ister tutsun,yarınki bursada ve urfada öyle yaptım.bakalım ne olacak

Efe

BOLŞANSLAR teşekkürler usta

6
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x