izmir altili tahminleri barisci

13 MAYIS 2016 CUMA İZMİR ALTILI TAHMİNLERİ (BARIŞÇI)

1.Ayak: Oldukça zor bir koşuyla başlıyor program. Son dönemde Açık yarışlarda bile belli bir standardı yakalayan ZAFERİMOL(1), istikrar abidesi MARISSA(2), üst düzey formuyla MERTADAM(7) ve İzmir’de formunu daha da arttıran IŞKINAT(6) ayırımsız olarak değerlendirilmeli. Geniş oynayanların bu ayağı kapatmalarını tavsiye ederim.

2.Ayak: Kazanmak için uygun bir grup bulan SEVİMLİGÜZEL(3) favorim. Son başarılı koşularıyla SİDELİ(6) ve FANCYCHANCY(8) rakipleri. Küçük kuponlar için bu üç isim yeterli olur. Geniş kuponlar için sıralamam şablondadır.

3.Ayak: Maiden koşuda ekürilerin birbiriyle mücadelesini izleriz. ÜNALAMCA(5) bankom. Son dönemde moda olan ekürilerden birinin yarıştan çıkma ihtimaline karşı ekürisi onun yerine yazılmalı.

4.Ayak: HURRICANE FLY(1) uygun grupta alternatif bankom. Startta çok fazla oyalanmadığı son yarışını kazanan LEVES(4) yine benzer bir çıkış yapabilirse ilk rakibi olur. Mehmet Kaya’lı ŞANLIKAYA(3) ve orjin olarak bu mesafeyi iyi koşması gereken BALTIMORE(2) daha sonraki ihtimaller.

5.Ayak: BİTİRİMKARINCA(4)‘nın kalitesini konuşturma vakti geldi. Bankom.

6.Ayak: Bu ayakta kazanamaz dediğim safkan yok. Sıralamam şablonda olacaktır.

Altılı Şablonum

1.ayak:1,2,7,6/3,5,4,8

2.ayak:3,6,8/1,2,7,5,4

3.ayak:5 tek

4.ayak:1/4,3,2

5.ayak:4 tek

6.ayak:9,5,6,2,11,3,8,7,10,4,1

Herkese bol şans…

Yazar: Barışçı

Barışçı
1981 doğumluyum yaklaşık 17 senedir at yarışlarını takip ederim ve bahis yaparım. İzmir'de ikamet etmekteyim. herkese bol kazançlar diliyorum...
admin
Yönetici
admin

Bol şanslar Barışçı.

sercancakir
Üye
sercancakir

ben 4 ayakta leves me çiçekle tek olur düşüncesindeyim rakibi 1 numara 1 ayakta altılının ilk ayağında zaferimol tek rakip arayanlara 3 numara ateş yağmuru

Bombaci
Üye
Bombaci

Bol şanslar

Ümit
Üye
Ümit

Bol sanslar barisci son gunlerdeki basarin umarim devam eder hemserim..

Adrian
Üye
Adrian

Başarılar Barış kardeşim

ERTANBEY
Üye
ERTANBEY

Barışçı bol şanslar kardeşim..bende senin sayfana konuk olayım istedim bugün.yazı yazmadim fazla kalabalık olunca iyi olmuyor Gibi o yüzden burdan katılayım.tekrar başarılar..
1.ayak : mesafe seven yapısıyla ve idman performansı ile öncelik öncelik (3)ATEŞ YAĞMURU ve (7)MERTADAM olsada DESTICAĞ’a dikkat derim..
Sıralamam: 3,7,5,1,2,6,4,8
2.AYAK : formu cok iyi SEVİMLİ GÜZEL kazanabilir.rakip FANCY NANCY ve KOREL
Siralamam : 3 / 8,12
3.AYAK : Son yarışında saha da çok tutulan SABIRLIHANIM startta kalınca başarısız olmuştu.bence rahat olmasada kazanacaktır. Rakip CANCAHIDEM olur
Siralamam : 8 banko
4.ayak : hepsi
5.ayak : hepsi
6.ayak : CANKOPARAN her an süpriz yapabilecek kilo ve uygun şartlarda.KUZIKO eski günlerine dönüyor yavaş yavaş. BAŞOĞUL ve CANIM MİRA sigorta olur.
Sıralamam : 10.6.5.9

Ozer
Ziyaretçi
Ozer

1) H 2) H 3) 5 TEK 4) 1-4-2-3 5) 4-2-3-5 6) 11 ÖĞÜNSEL TEK
Barışçı geçen tşk edemedik altılı kazandırdığın için. Tebrikler isabetli yorumlara devam…

Hawk
Üye
Hawk

Denemelere devam , Barışçı nezninde herkese bol şans dilerim :)

Azor Ahai
Üye
Azor Ahai

ilk ayağa marissayı sığdırabilsen çok tatlı kupon olucakmış bana göre yazdığın gibi gelsin

Hawk
Üye
Hawk

hocam inan 2 kere yazıp çıkardım bakalım bu gibi durumlarda hep yazılan at gelir ama bu sefer olmaz inşallah yazıp başka bi yerden at çıkarmak istemiyorum nasip ötesi yok :)

Ozer
Ziyaretçi
Ozer

300 verir mi? Tebrikler barışçı :))

Bombaci
Üye
Bombaci

Tebrikler kardeşim.