izmir altili tahminleri bombaci

13 MAYIS 2016 CUMA İZMİR ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Selamlar İzmir için altılı tahminlerim şöyle oluştu.

1.AYAK: Bakıyorum bakıyorum evirip çeviriyorum bu ayak (1) ZAFERİM OL ve diğerleri gibi görünüyor.  Yani bu safkan gelmezse yada kötü koşarsa sanki herşey olabilecekmiş gibi. Gerçi üzerindeki pilot has pilotu yani uyum sorunu olacağını düşünmüyorum. Safkan da formda o zaman diyorum ki tek at. Çok sert grupta ki son yarışında da 14 gün ara vermiş.  Derecede çok sağlam. Ancak yinede yanına stepne olarak (2) MARİSSA yazıp bırakıyorum.

2.AYAK: Bu yarış da çok enteresan olacak. (2) KÜLÜNK AĞA’NIN liderliği alacağı yarışta arkasına  (1) BUNGEE JUMPER dolanacak bunlarında arkasında sırasıyla (3) SEVİMLİ GÜZEL, (8) FANCYCHANCY  (6) SİDELİ olacaktır. Bu beş safkanın önde koyacağı tempoya da kalitesi ile sadece (4) GOLD TO GOLD ‘un dahil olabileceğini düşünüyorum ki bence de bu kadar yeterlidir.

3.AYAK: Muhtamelen ekürilerin uzak ara AGF olacağı yarışta sevgili barışçı kardeşimin de dediği gibi ekürilerin arasında da karar vermek zorundayız.  Yani artık bunu da düşüneceğiz. Ben tercihimi  (2) HARZEMŞAHLI dan yana kullanıyorum. BANKOM dur.

4.AYAK: (1) HURRICANE FLY gerek orjini olarak gerek kalite gerekse mesafeye yatkınlık olarak ilk safkanım olacaktır. Bu safkanın yanına son yarışında 10 ganyanla gelip ortalığı dağıtan  (4) LEVES yazacağım.

5.AYAK: Burada muhtamelen (4) BİTİRİM KARINCA’nın uzak ara AGF çıkacağı yarışta farklı senaryolar üretmek niyetindeyim. Dileğen bu safkanı tek atabilir tabiki. Şimdi biraz geriye doğru gidelim. Bir ay önce hatırlarsanız  galiba son ayakta (2) DORABEY İN sürdirek favori çıktığı yarışta  (3) SIRACA’yı tek vermiş ve safkan da beni yanıltmayıp gelmişti. Tamam belki beşte kalmıştım ama olsun gelmişti :) Arkadaşlar  (2) DORABEY o yarıştan sonra 1 ay geri çekildi. Bu safkan cok öncede olsa zamanında BİTİRİM KARINCA’ya uzak bile yapmıştır. Yani benim SIRACA’yı tek verdiğimde haklı olarak günün AGF si idi. Bunu neden söylüyorum? Şu anda tam olarak hazır olduğuna inanıyorum. Özetle: (4) BİTİRİM KARINCA ilk safkanım, kalite olarak aşağı olmadığını düşündüğüm ve bu yarışta da tatlı bir suprize imza atabilecegine inandığım  (2) DORABEY ikinci safkanım.  Ve tabi ki o koşarsa onsuz altılı yapamıyorum  (3) SIRACA da bu defa üçüncü safkanımdır.

6.AYAK: Sıralamam şablonda olacak.

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK: 1-2

2.AYAK: 6-1-8-3-4-2

3.AYAK: 2 TEK 

4.AYAK: 1-4

5.AYAK: 4-2-3

6.AYAK: 10-9-6-7-2-3-4// 5-8-11-1

Herkese bol şanslar diliyorum.

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.
111 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Ümit

Bol sanslar bombaci

admin

Bol şanslar Bombacı. İstanbul sarmadı mı :)

admin

O kadar değil :) Yarın görüşürüz, iyi geceler.

Ümit

Dinlendirdim kendimi biraz bombaci :-) yarin izmirde ist.da sov yapacam :-)

Ümit

Hadi ben gece vardiyasindayim da siz bu saatte napiyonuz :-) is yokmu sabah

Ümit

Allah kolaylik versin sanada admine de…

admin

Teşekkürler, sanada kolay gelsin.

sercancakir

1.ayak:1-3 2.ayak:4-10-3 3 ayak:2-6 4.ayak:4//1 5.ayak:4//2-5 6.ayak:1-2-4-8 herkese bol şanslar

Ümit

Sagol adminim..

Anonim

Selamlar. Bombacı abim senin yorumların olmadan zevki olmuyor altılı oynamanın. Bi kaç gündür yoktun sanirim. İzmir yorumların için teşekkürler.

Ümit

Herkese gunaydin hayirli cumalar bol sanslar dilerim..bombaci ustamin sayfasina biraz yorumlu bi sablon paylasmak istedim.umarim faydali ve basarili olurum..
1.ayak..favorisi 1 ZAFERİMOL bugun kucuk kuponlarin teki olabilir.rakipleri hepsi :-)
2.ayak..3 SEVİMLİGUZEL en sansli isim.kalitesiyle 4 GOLD TO GOLD rakip olacak.supriz atlarim 12 KOREK, 1 BUNGE JUMPER, 8 FANCYCHANCY yeterli olur.
3.ayak.türkiyenin teki olacaklar belki ekuriler ama benim ilk atim 6 CANCAHİDEM sonra ekurilerden 2 HARZEMSAHLİ…
4.ayak.favorisi 1 HURRİCANE FLY VE 4 LEVES yazip cayimi yudumlucam :-)
5.ayak 4 BİTİRİM KARİNCA bu grubu gececek performansa sahip ama 3 SİRACA VE 2 DORABEY sigorta olur..
6.ayak.butun atlara bastan asagi soldan saga baktim MURATEFE den baskasi olmaz dedim.riskli olacak olsun.2 MURATEFE BANKOM
1///HEPSİ
3,4,12,1,8
6,2
1,4
4,3,2
2 MURATEFE sablon tutari 28.80tl

crone

Gunaydin ark.lar.. Bol sanslar bombaci

Azor Ahai

herkese bol şanslar yazdığınız gibi gelsin

konyali_54

Hepimize bol şans.İlk paylaşımım biraz acemi işi.
1.Ayak..1.Tek
2.Ayak..HEPSİ.
3.Ayak..2..Tek
4.Ayak..1.2
5.Ayak..HEPSİ
6.Ayak..HEPSİ.
Hiç bir çalışmam yok pekte anlamam.Uzun zamandır sizlerin yazdıklarınızdan karma yapıp oynuyorum.Ayda 2-3 kez altılı buluyorum ufak rakamlarda olsa cepten gitmemiş oluyor.Sağolun sayenizde.

Adrian

Başarılar Bombacı

Azor Ahai

1.KOŞU ZAFERİMOL u bu kadar öne çıkarttığınız için yazıcaz mecbur :) ama bende MARİSSA ilk at daha sonra IŞKINAT olucak 3.tercihim ZAFERİMOL ile ayagı kapatmış olucam :)
2.KOŞU 8.FANCYCHANCY çok gözüme batıyo dişi oluşu uzun mesafede dezavantaj ama zaten rakip olarak at yazsaydım yine çoğunluğu dişi olan bi grupla geçicektim o yüzden risk alıp tek atıcam ağır kilosundan dolayı külünk ağanın önde pres yapsa bile çabuk kopacagını KOREK te kaçakmış ama kalıte farkı oldugundan yıne erken kopacagını ve duzluğu 4-5 boy avantajlı cıkmasını beklediğim 8.FANCYCHANCY kosuyu önde geçen isim olur.
3.KOŞU mehmet kayanın kendi atları oldugunu bildiğim bu 2 eküri tr nin en büyük teki çıkar ama bence iç kulvardan çok sert gelicek olan CANCAHİDEM üstündeki bi terslik yapmazsa koşuyu kazanır.rakibi m.kayanın tercihlediği ünalamca
4.KOŞU 4 atıda tutmuyorum açıksası param ne kadar yeterse o kadar yazıcam sıralamam 1-3-4-2
5.KOŞU 4.BİTİRİMKARINCA zamanı geldi artık kazanmasını bekliyorum yinede 2.DORABEY i ekleyip kapatıcam koşuyu
6.KOŞU 8.UÇANHABER bugun çok gerilerde kalmış ben yeterli avansı alırsa çıktığı gibi bitirebiliceğini düşünüyorum.. 9.CANIM MİRA–6.KUZİKO–2.MURATEFE– diğer isimlerdir başka at tutmuyorum.
1-2-6
8
5-6
H
2-4
2-6-8-9 hem uygun bütçeli oluşu hemde sadece içime sinen atları yazdığımdan dolayı çok hoşuma giden ve tutucağına inandığım bi kupon oldu. söyleyeceklerim bu kadar hakim bey tazminat olarak 450 lira talep ediorum

Azor Ahai

1.koşuda mertadamı atlamışım ilavemdir

Azor Ahai

eyw saolasın ihtiyacım yok gerçi :P dünkü mükemmel ankara tevzinden sonra bugunku kuponun simitçi gibi kalmış ama olsun :)

Azor Ahai

aynen öyle ama japon askeri gibiyiz hep savaştayız büyük zaferimiz yok :)

eymen

Günaydin herkeze bol kazancli günler dilerim ;) Benim kurgum biraz farklı olacak
1 ayak. Kesinlikle ihmal edilmemesi gereken 2 safkan var 4 numara ateş yağmuru diğeri 7 numara mertadam rakipleri de 1 2 6 olur.
2 ayak. Kimin geleceği belli değil 11 numaralı hassa tatli bir süprize imza ata bilir oyüzden burasi 1 2 3 4 5 6 8 11 12 dedik ve gectk :)
3 ayak.burayida her ne kadar favori olsa da 2 numaralı harzemşahli ben yanina 7 8 yazicam.
4 ayak.burayida m.kaya ile satart alacak olan şanlikaya kazanır grsndeym ama hepsi deyip rahat izlicem :)
5 ayak. Her zaman olduğu gbi yine sevdiği pistte birinciliğe uzanmasini bklicem yarisi 3 lükte takip edeceğine virajla arttiracagini dsndğum 2 numaralı dorabey yine tekim.
6.ayak kimi yazmasam gelecek gbi duruyor ama ben 9 numarali canim miranin bu kosuyu kazanacağı grsndym.

Timothy

Merhaba arkadaşlar. tahminler doğrultusunda ağır favorilerin olduğu, nispeten kolay gibi gözüken bir program ile karşı karşıyayız. Bu hem iyi hem de kötü olabilir. Tüm katılımcıların favoriler üzerinde yoğunlaşması, ters bir kaç at ile altılının tatlı paralar vermesine sebebiyet verebilir.
MERTADAM, SEVİMLİGÜZEL-FANCYCHANCY, İ. GÜÇLÜ ekürileri- HURRİCANE FLY, BİTİRİMKARINCA ve MURATEFE üzerine dönecekmış gibi duruyor oyunlar…
Zaten bunlardan birkaçı kazanacak. (Hepsi kazanırsa Gevrekçiler bayram eder. Ben de öyle altılı bulmayayım.)
İlk ayakta her ne kadar MERTADAM favori çıkıyorsa da mesafe sanırım uzun. At 1400 ün üzerindeki bir mesafede hiç ganyan olamamış. Bu yüzden diğer atlara yönelmek gerekir diye düşünüyorum. MARISSA, ATEŞYAĞMURU, IŞKINAT, ZAFERIMOL ve hatta ve hatta DESTİÇAĞ olabilir. 2.ayakta FANCYCHANCY tek olur. Rakibi SEVİMLİGÜZEL, LİTTLE BIRD, BUNGEE JUMPER ve SIDELI olur. 3.ayakta İ.GÜÇLÜ ekürileri ağır favori. Tek rakipleri CANCAHİDEM. 4.Ayakta HURRİCANE FLY gelmezse, diğer atların eşit Şansı var. 4 atla kapat gitsin. aynı şeyleri 5.ayakta BİTİRİMKARINCA için de söyleyebiliz. Ya tek ya haş. Son ayakta MURATEFE tek olur. Gelmezse hangisi gelir, bilmem. O kadarına aklım ermiyor… Herkese bol Şans.

xcanerx02

Ïlkauakda 3sonaya8 dikat

crone

7//
1//
5.4.6.8.2
3.4.1
4.5.2.3
3.2.5.6.8.9.10

benim altılımda böyle…

crone

ya hero ya mero :))

mehmetonur22112211

ilk ayaga bakar crone bolsans

mehmetonur22112211

son ayaga ko kadar yazmisin benim 2 atida ekleyiver

crone

aklımda olan isimler onlar esasında.. ekliyecem…

mehmetonur22112211

1.AYAK: 6.1…………./HEPSI

2.AYAK: 1 tek BUNGEE JUMPER

3.AYAK: 5.6.7

4.AYAK: 1.2./4.3

5.AYAK: 4 tek BİTİRİMKARINCA

6.AYAK: 7.11.2.9.6/.5.8

Herkese bol şanslar

mehmetonur22112211

diger ayaklarda cok tuttugum atlar
IŞKINAT
ÖĞÜNSEL ve ASİL BAKIŞ at yazmayi dusunenler degerlendirsin

mehmetonur22112211

ilk ayaga at eklesen kimse tutamaz seni

crone

2.6.7
1//
2.5
3.4.1
4.5.2.3
2.3.5.6.7.8.9.10.11

bu dahamı mantıklı mehmetonur??

Anonim

Kafada mertadam tek olur bence

mehmetonur22112211

2 misli olmusda pencereyi kapat super o zaman

mehmetonur22112211

hayret ya BİTİRİMKARINCA bu kiloyla bunlari sirtina alip gelir vay arkadas ya ona guveneceginize disilere falan saldiriyonuz arkadas size basbas soyluyom karilara guven olmaz diye

Estimator

Bombaci bol sans oncelikle.Bence 4.ayak 1 numarayi tek birak ilk ayaga 7,8 de ekle kupon bence daha guzel olur.

mehmetonur22112211

tabiri degisiyim o zaman bayanlara guven olmaz\
ne zaman ne yapacaklari ozellikle disi yarislarda :)

ERTANBEY

Bol şanslar Bombacı ve diger katılımcı arkadaşlar..Hepinize başarılı bir gün diliyorum.ben de barışçı arkadaşımın sayfasına ekledim kuponumu..ekuriler %78 agf çıkmış enteresan bir durum.maiden yarışında bu kadar büyük favori ilginç. Bence orada 8 SABIRLIHANIM kazanacaktır..ben tek yazdım..gelmezsede ablamın canı sağolsun :) tekrar bol şanslar..

Azor Ahai

startta kalıyo 8 SABIRLIHANIM sordum denemelerde yine takılıyomuş box içinde haberin olsun ertan reis.. çıkarsa bende güzel yarış bekliyorum ama öyle huysuz beygirleri kuponda fazlalık görunce kalbim sıkışıyo :) ben yazmam

mehmetonur22112211

GEL BU SEFER BENI DINLE BOMBACI BOMBACI

mehmetonur22112211

AMA BISEY SOYLIYIM GENELDE TEKLERIMDE HANGISINE GUVENIYOSAM DAHA AZGUVENDIGIM GELIYOR

mehmetonur22112211

BENDE ERTAN DEDI DIYE 8 EKLIYECEM

mehmetonur22112211

MISLIDE OYNAYACAM AMA ERKEKLERIN YANINDAKI DISILER GELMEZSE MISLI BULURUM

Estimator

Mehmet onur ne alemsin hangi hatundan darbe yedin de bu kadar cekiniyorsun onlardan.Hatunlar baş tacıdır onsuz biz erkekler bir hiçiz :)

Anonim

Atlari soruyosan cok var ertanbey

Anonim

Son bIr aydaki disi yarislara bak

Anonim

Arkadaslar son dakika tiyosu ekurilerin ikiside bomba gibiymis 5 m. Kayanin kendi atiymis

Anonim

Ekuri bitirirler diyolar
Tamam bombaci kesin misli koydum bugun

Ümit

4. Ayak 4 LEVES tek mi atsam acaba.ustalar bi fikir alayim :-)

Azor Ahai

bu sefer önde hızlı tempo olmaz 4 at birlikte koşarlar o yuzden erkeklerden yazmanı tavsiye ederim rakip olarak

ERTANBEY

Leves te start problemi nuksetmezse çok şanslı o yüzden ben h yaptım orayı emin olamadım

BAY UZMAN

4.ayak herkez 4 ve 1 eodaklanmış amaaaaa 3 numara şanslıkaya bugünün bombası

BAY UZMAN

buralardayım işlerim vardı çoluk çocuk hep beraber gittik çok şükür bitti geri döndük ….beşlinde olsun gelince para yapar zaten kaynak saglam olmasa özellikle sana yazmazdım m. kaya ile gelmesi lazım ..

BAY UZMAN

ayrıca tatile çıkan tek ben degilim bombacı sizde yoktunuz ne zamandır artık bazı arkadaşlar sitede isyan ediyordu bombacıııı nerdesın diye

Ümit

Tesekkurler arkadaslar..sablon gene degisti:-)

Anonim

1siz oynamayin diyolar hurricane fly

Azor Ahai

simitçilermi ?

Ümit

Son hali bu artik..
1,2,6,7
1,3,4,6,8,12
2,6,8
4 LEVESSS TEK
2,3,4
2,5,9,10

BAY UZMAN

ilk ayak marisa başta hepsi
2.ayak 10 orkunhan.4.3.6
3.ayak(2.5)
4.ayak3…..1
5.ayak gümbür gümbür yokkken 4 bitirim karınca
6.ayak 9 canım mira.3.678

BAY UZMAN

yine 5 te kaldık

BAY UZMAN

hemde 2. ayak favoriden 8 fancy hancy

Onbasi

izmir izmir güzel izmir 2 kupon yaptım 1. ayakda yatmakdan bıktım :D:D:D

1. ayak hepsi
2. ayak 4,11
3 ayak 2
4. ayak 4
5 ayak 5
6. ayak 2,4,5,9
*** 3,84tl

1. ayak: 2
2. ayak: 1,4,5,11
3. ayak: 2
4. ayak: hepsi
5. ayak: hepsi
6. ayak: 4

**** 4,80tl herkese bol şanslar

Azor Ahai

atlarını beğenmedim ama bu tür cazip kurgular hep hoşuma gitmiştir zamanım olsaydı aynılarını yatırırdım atları hiç tutmasamda :)

Azor Ahai

BÖYLE DANDİK Bİ SPİKER ANLATMASI GÖRMEDİM BEN YA KOŞU BİTTİ 1 BOY FARK VAR HALA ZAFERİMOL ÖNDE DİYO TAMAM Bİ AÇI VARDIR ANLATTIĞI YERLE AMA BU İŞTEN PARA KAZANIYOSANIZ ANLATTIĞINIZ YERİDE ONA GÖRE AYARLAYIN KARDEŞİM

Ümit

Hooop güüm yattik gene :-) gecmis olsun

Azor Ahai

devam edenlere bol istanbul yolcusu kalmasın :)

Azor Ahai

bahis oynamadan koşu izlemek çok sıkıcı oluyo yeni arap tayları çok güzel çalışmalar yapmışlar sırf onlar için oynuycam küçük bişiler

BAY UZMAN

bugün istanbul iki altılı var 1.altılı
1.ayak3.5.8 hepsi
2.ayak2 saraybosna
3.ayak1 fahriye hanım ve figuranlar
4.ayak çimde süper koşanHELGALEIN le kardeş olan
9 UNCLE MEVLÜT ve çimde ilk koşusu olacak 1 büyük ajiba karataşal 10
5.ayak 7 aslan sütü 5 olgun baba
6.ayak4.7.2
ikinci altılı
1.9.10
7.5
4.7.2
4.5.7.8.1
3.9
2.3
ve yedili plase
1 tek
9.1
5.7
7.2
4.5.7.8.1
39
2.3
herkeze bol şanslar

Onbasi

büyük kuponum yattı ama küçük kupon dewam ediyor :D:D büyük 4,80 küçük 3,80 :D:D

Barışçı

onbaşı senin küçük kuponların benim geniş altılıdan daha değerli benim gözümde :) bol şans

Azor Ahai

FANCYCHANCY olmasan bu 6lı çekilmez :) desticağ ı geçen yarış 2 atta yazıoz bugun 4 ata koymazsan olucağı o

Onbasi

çok merci teşekkür ederim barışbey yaw walla bana eğlence lazım ikili tabela ganyan ben yolumu buluyom zaten altılıyı da 2 dk yapıyom kuponları hiç emek yok :D:D şansa bala mevlam kayıra

Onbasi

ahan ben de yattım :D:D

Yardımcı Bombacı Emrah

Bugün baya geç geldım ama kuponu 5 olarak yaptım herkese bol şans bombacı abim seni seviyorum 😄

Yardımcı Bombacı Emrah

Bende seni özledım valla abi bugün taptın kuponada bakamadım yaptım kadarı ile ama yine senin kupona benzemiş hadi hayırlısı 😄😄 bugün içime kadar ıslandım valla bir türlü işi bitiremedik ya şimdi bitti yatıştayım

Timothy

FANCYCHANCY geldi. MURATEFE de gelirse altılı bende. Diğer ayaklar tıkalı tıkalı. Herkese bol Şans

Timothy

FANCYCHANCY geldi. MURATEFE de gelirse altılı bende. Diğer ayaklar tıkalı tıkalı. Herkese bol Şans

Azor Ahai

ertanbeyin 8 gelir inş üzülmem boşuna 6 gelirse çok koyar

Anonim

Bombaci bi dinlemiyosun beni

Anonim

Misliyi kacirdik ona uzuldum

Anonim

Misliyi kacirdik ona uzuldum

Anonim

Bugun 3,5 dan 4 tek verdim daha ne yapayim bombaci
Mislimiz disi attan yatti gene:)))
Hastayim disilere

mehmetonur22112211

HEP SENIN TERSINI OYNAMIYORUMKI ASKOLSUN

111
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x