Ana Sayfa / Tahminler / 13 MAYIS 2016 İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (GUFRE)
istanbul altili tahminleri

13 MAYIS 2016 İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (GUFRE)

1.AYAK:  Favori çıkıp beşinci bitirdiği yarışta hayal kırıklıgı yaratmasına rağmen, uyum sağlayacağı çim pistte 9.UNCLE MEVLÜT kazanacaktır, bankom.

2.AYAK: Son yarış ASLANPARÇASI'nın ataklarına dayanamayarak ikinci kalan 4.KIZILTUĞLUM ve aynı yarışın üçüncüsü 1.ZAL ilk düşündüğüm isimler. 3.HÜRBEYİM, Selim Kaya ile 5.OLGUNBABA  6. ZİLZAAL rakp gördüğüm isimler. Fakat tehlikeli bir yarış olduğunu düşünüyorum, rahat bir yarış izlemenin tek yolu Hepsi yapmak gibi görünüyor.

3.AYAK: Fetih Koşusu'nda favorim son işinde 600/36,5 (24) yaparak formunu bulduğunu gösteren şampiyon safkan 2.BLAZE TO WIN. Alternatif tek adayım; bu mesafede kendisini 1.ARTIC MAN ve 7.SANZATU zorlayabilir. Fakat ben Halis Karataş ile iyi bir bekleme ve güçlü sprintle kazanacağını düşünüyorum.

4.AYAK: 3 Yaşlı Arapların şartlı 1 mücadelesinde orjin olarak öne çıkan bir isim yok.  Çalışmalarına göre 1.AVCIBATUR, 2.BAMBAM 5.GÖRKEMCAN 6.PRENS KEDO ve 7.HÜZMELİ yazılabilir. Kafkaslı temsilcisi ve 55 kiloya deklare olan Kocakaya için 8.TETINA da ilave edip geçiyorum.

5.AYAK: Son yarışında çok sert gruptaki yedinciliği ölçü olmayan 7.PAN AMORE hemcinslerinin yanında favorim. Eksik koşması halinde 4.ESQUELA, 5.GASPERINI, 6.LADY BEAUTY, 3.ALY GIRL rakip olacaktır.

6.AYAK: Geçen yıl yarış hayatına başlarken büyük beklenti içinde olduğum fakat bir türlü istediği yarışları koşamayan 11.MUFASA, iki hafta önce aradan sonra bir yarış gördü, artan nefesiyle bombayı patlatabilir, ilk yazacağım isim. 6.BÜYÜK BEYAZ, 2.ASLANAĞZI rakip gördüğüm isimler.

Herkese bol şans.

Altılım

9

4,1,3,5,6 / H

2

1,2,5,6,7,8

7,4,5,6,3

11,6,5

Çatı: 27 TL

13 Mayıs İstanbul Galopları

14
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
1000
admin
Yönetici

Bol şanslar Gufre

admin
Yönetici

Twitter da gördüm hesabını, kurcaladım biraz 🙂 Orhan Veli altılı tahmini mi vermiş 🙂

admin
Yönetici

Oktay Rifat, 1 Aralık 1950 tarihli Yeditepe dergisinde yayımlanan değerlendirme yazısında, at yarışı severlerin diliyle seslenir okura: “Türk şiiri onun kalemi sayesinde Avrupa şiiriyle atbaşı geldi.” Orhan Veli’dir, yazıda sözü edilen. 1921 yılında, Halife Abdülmecit’in Yıldız Sarayı’nda düzenlediği düğünde sünnet edilen çocuklardan biri olan Orhan Veli’nin, ölümü şüpheli görüldüğü için doktorlar tarafından otopsi yapılan ince, narin bedeni Cerrahpaşa Hastanesi’nin morguna kaldırılırken, elbiseleri de depoya gönderilir. Kardeşinin elbiselerini teslim alan Adnan Veli, ceketin ceplerini karıştırdığında, sarı ambalaj kağıdına sarılmış bir diş fırçası bulur. Fırçanın sarılı olduğu kağıt açıldığında, Aşk Resmi Geçidi adlı bir şiirin yazılı olduğu anlaşılır. Bu şiirinde Orhan Veli,… Read more »

Bombaci
Üye

Harika :)))

admin
Yönetici

BLAZE TO WIN son yarışında kulvar değiştirip sprinti atana kadar çok geç kaldı. 3 ay aradan son yine de çok iyi koştu. FLY BY ME ise virajdan sonra çok iyi doldurdu hatta yarışa gidiyor görüntüsü vardı ama sonra basmayınca tabela dışı kaldı. İki isimde 6 ay aradan sonra ilk koşularını gördüler.

SANZATU ve FLY BY ME kapışırken Karataş aradan sıyrılacak gibi gözüküyor. Yorumlarınızı bekliyorum.

Estimator
Üye
Estimator

BLAZE TO WIN ‘e gecen senenin ayni tarifesini uyguluyorlar.2014 10.aydan sonra A 3 kosturmuslar 5.olmustu ve sonra G3 de yine 5. olmustu,ardindan KV 8 kazaniyor.Bana kalirsa ayni tarife uzerinden bu G3 yarisinda tabelada yerini alir.Benim HALLING yavrusu GALIPHAN galip gelir.

admin
Yönetici

BTW 5. olduğu yarışlarda gücünde koşmadı, burası için ölçü olmayacaktır. Aynı mantıkla gidersek Galiphan sadece bir kere A3 kazandı ve o günde çim pist 5.2 ağırlığındaymış. At süper kopup geliyor ama bu gruplarda fotoyu bulamıyor.

Estimator
Üye
Estimator

BTW icin acik ve net soylemem gerekirse 2400 mesafelerde o gaziyi kazandigi yildaki formlari dışında cok cok zayif grup olmadigi sürece bu tip yarislrda yarış kazanmasi cok zor.Ayni sey bence fly by me icinde gecerli istanbulda bu mesafede yaris kazanmisligi yok,ustelik bir de Sadettinle hic şansı yok.Sanzatu desen ankara dışında istanbulda selim ile hic koşamaz.Geriye Articman kaliyor KV atindan öteye bir at degil.SON NOKTAYI GALIPHAN YAPAR.

admin
Yönetici

Tebrikler

Adrian
Üye

Başarılar Gufre

Estimator
Üye
Estimator

tesekkur ederim admin

Yazar: Gufre

Gufre
İstanbul'da yaşıyorum, 31 yaşındayım, 15 yıldır at yarışlarını takip ediyorum, takip ettiğim programlara oyun oynuyorum Herkese bol şanslar.