13 MART 2019 ÇARŞAMBA BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİ ( YAVUZHAN )

Bursa programında güzel bir ikramiye çıkacağını düşünüyor tüm takipçilerimize Bol Şanslar diliyorum.

1.AYAK : İzmir pistinde kazanarak tam mesafesine çıkacak olan 2 ALPTUĞHAN koşuda ön plana çıkan isim olmasına rağmen bu ismin Bursa pistinde henüz adapte olarak çok fazla etkili olduğunu düşünmüyorum. Eksik koşması durumunda son startını kazanırken oldukça rahat gözüken 1 AKALP Kocaeli pistinde rahat bir birincilik elde etmiş, Bugün üzerinde apranti tercihi ve mesafenin uzamasına nasıl tepki verecek merak konusu.  AGF tablosunda performans olarak bu iki isim rakiplerine oranla daha ön planda çıkacağı kesin geri planda kalacak olan isimlerden ara sonrası gördüğü yarışlarla toparlandığını düşündüğüm idman pistinde ki hazırlıklarında gayet akıcı gözüken ve sevdiği mesafesinde rakiplerine diş geçirebilecek 6 GÜLENYÜZ ön plandaki ikiliye en ciddi rakip olur, son yarışlarında ki performansında eksik gözükmüş olsa da seri birincilik yakaladığı dönemde çok yakın aralarla koşmasına rağmen koşulardan birincilikle gelmeyi başaran ve bugün çok ters bir yarış yapmasını beklediğim 7 ZAFERİMOL ve son yarışını kazanırken koşudan kopmayarak birinciliğe asılan ve kazanan 3 ASARCIKLI koşuda ihmal edilmemesi gereken isimdir.

2.AYAK : Bir önce ki koşunun rövanşı olabilecek nitelikte bir koşu bugün değişen ekürisi ile beraber kendisi gibi idmanlarda iyi hazırlıkları bulunan ekürisinin desteği ile birlikte bugünde mücadeleden birincilikle ayrılabilecek güçteki 1 CANIMBABAM ilk şansa sahip isim olup, son koşusunda 1900 metre yarışında koşudan ikincilikle ayrılmış olan bugün uzayan 100 metrelik mesafenin kendisine birinciliğe getirebileceğini düşündüğüm 4 USTURA ikilisi rakiplerinin yine önünde koşmasını beklediğim ikili olup, koşuda bu iki isim dışına çıkması halinde ikramiye olarak da programın cazip geleceğini düşünüyorum. Bugün yıldız kardeşlerden Onur Yıldızın ustura'dan inip 5 FEYAT BABA tercihi ile beraber bu ismin uzayan mesafede yapmış olduğu üçüncülüğünün bugün birinciliğe uzanabileceğini düşünüyorum. Ara sonrası gördüğü yarışlarında çok fazla varlık gösteremese de bugün kendisi için ideal Jokeyi bulduğunu düşündüğüm sert jokey tercihi ile beraber Bursa idman pistinde ki hazırlıklarında aşama kaydettiğini düşündüğüm uzayan mesafede söz sahibi olabilecek 6 KIVRAKTAY, idmanlarında ki güzel işlerini koşuya yansıtması halinde ses getirebilecek 8 ŞAHSANCAK ve Gündüzeli ekürisine ait son iki startında ikincilik elde eden bugünde rakiplerinin birbirlerini erken mücadeleye düşmesinden yararlanabilecek 2 SURŞAHİNİ koşu üzerinde şanslı gördüğüm isimlerdir.

3.AYAK : Program üzerinde en zorlu gördüğüm koşu koşan isimlerin bu mesafede yakın dereceleri bulunması her an birbirlerini geride bırakma potansiyelini göze aldığımda koşunun az atlı olması sebebiyle risk etmeyeceğim bu zorlu koşuyu HEPSİ tercihi ile beraber geçmenin kendi şahsım adına daha doğru olacağını düşünüyorum.

4.AYAK : Seyir zevki olarak oldukça güzel bir koşuya sahne olacağını düşündüğüm uzayan mesafe ile birlikte koşuda sonlarının nefes kesmeye aday bir yarış. Koşu üzerinde Agf tablosunda rakiplerine oranla favori konumunda çıkmasını beklediğim uzayan mesafeyle birlikte çok etkili bir yarış ortaya koyması beklenen ve kendisini iyi tanıyan kantarması Kadir Tokaçoğlu idaresinde ki  1 Lexington Fire koşuda ön planda çıkacak olan isim olmasına rağmen bugün kendisinden çok fazla bir varlık beklemiyorum. Son startında 1400 metrede startta oturan ve derecesiz kalan ismin start probleminin son koşusunda oldukça ayyuka çıktığını düşünüyorum muhtemel tablo içerisinde bugünde koşuda startta oturmasa dahi oldukça geç çıkmasını bekliyorum. Bu doğrultuda koşudan birincilikle ayrılabilecek güç ve performansa sahip olduğunu düşündüğüm uzayan mesafenin etkili isimlerinden olup idmanlarında vermiş olduğu aranın ardından bugün sahaya çıkacak olmasına rağmen kendisini iyi tanıyan kantarması Mahsun Demirtaş idaresinde idmanlarında da yalnız bırakılmayan ismin bugün koşuda birinciliğe uzanmasını bekliyor ve 3 HOSLİ kuponumda BANKO tercih ettiğim isimdir.

5.AYAK : Son ayak dururken burada risk alınır mı ? sorusu açıkçası tercih ettiğim isim için çok net sorulabilir. Fakat nedense maiden koşuda uzayan mesafe ile beraber bir sürpriz bekliyorum. Koşuya dönecek olursam bugün kendisinin Agf tablosunda muhtemel şartlarda koşan isimleri göz önüne aldığımda ilk dört safkan içerisine kendisini atmasını bekliyorum. Koşmuş olduğu ara sonrası iki startında takip listeme aldığım ve başarılı bulduğum ismin bugün mesafe konusunda kafamda soru işareti olsa da kendisini son üç yarıştır yalnız bırakmayan ve antrenörlüğünü de Yavuz ailesinin yaptığı çok gerilerde yarışı takip etmemesi halinde viraj dönülürken muhtemelen bariyere yaslanarak koşuda rakiplerine çok fazla şans vereceğini düşünmediğim uzun bir aranın ardından özlediği birinciliğe kendisine uygun rakipler yanında kavuşmasını beklediğim 1 DİLBAR'ı çok riskli bir konumda olsada BANKO tercih ediyorum. ( Bugün koşuda en ciddi ve tek rakibinin son startını kazanma başarısı gösteren 8 Pissca olduğunu düşünüyorum )

6.AYAK : Bir önceki koşuda bahsettiğim gibi günün oldukça yüksek favori çıkmasını beklediğim ve agf tablosunda yarışseverlerin güvenini kazanacak eküri isimlerin yıkılması halinde altılı ikramiye bakımından oldukça iyi yerlere gelecektir diye umut ediyorum. Özellikle koşu üzerinde uzayan mesafeyle birlikte nasıl bir netice çıkacak açıkçası kestirmek zor. Fakat bugün eküri isimlerden 6 REASON WHY ön planda çıkacak olan diğer ekürisine nazaran çok daha etkili koşmasını bekliyor ve ilk şansı bu isme veriyorum. Fakat sürpriz arayacağım bu koşuda rakip olarak gördüğüm isimler ; Uzayan mesafede etkili bir yarış yapmasını beklediğim anne kısrak babası Galetto temsilcisi ve idmanlarında ki iyi işleriyle beraber 2 HIGH LEVEL öncelikli ciddi rakip olarak gördüğüm isim olup, Ara sonrası koşmuş olduğu 1300 metrelik kısa yarışında oldukça beğendiğim ve bugün uzayan mesafe ile beraber yine anne kısrak babası champs to champs gibi uzunu seven 9 YUNUSELİ RÜZGARI ve yunuseli rüzgarı ile aynı antrenörlüğünü yapan yetiştircisinin sağlam bir eküri olduğunu ve İstanbul pistinde sahaya çıkıp uzun aranın ardından Bursa pistinde koşu görüp bugün uzayan mesafe de denenecek olan idmanlarında ciddi hazırlıklarıyla dikkat çeken 8 STAR GOLD koşuda bir diğer şanslı gördüğüm isim olup kuponumda tercih ettiğim isimdir.

BURSA ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK : 2,1,6,7,3

2.AYAK : 1,4,5,6,8,2

3.AYAK : 1,2,3,4,5,6

4.AYAK : 3 HOSLİ

5.AYAK : 1 DİLBAR

6.AYAK : 6,2,9,8

TUTAR : 50,40 TL 

Yazar: yavuzhan41

yavuzhan41
Evli ve bir çocuk babasıyım. Kocaeli'de ikamet ediyorum. Yaklaşık olarak 18 yıldır at yarışlarına karşı bir aşinalığım mevcuttur.Ekip olarak sizlere elimizden geldiğince yardımcı olmak adına çıkardığımız kuponlarımızı sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz...
admin
Yönetici
admin

Bol şanslar Yavuz

Barutselim
Ziyaretçi
Barutselim

Yorum yapmadan Bursa altılım
1.ayak 2 /7.1
2.ayak 1.2.4.5
3.ayak 6
4.ayak 2.3.1.4.5
5.ayak 8.2.1
6.ayak 5
Bol şanslar dilerim

Deniz Tekin Deniz
Ziyaretçi
Deniz Tekin Deniz

Bol Šanslar YAVUZHAN

Deniz Tekin Deniz
Ziyaretçi
Deniz Tekin Deniz

Bol Şanslar Arkadašlar
Bursa
1. Ayak 1,2,7
2. Ayak 1,2,4,8,9
3. Ayak 2,4,3,6,1,5
4. Ayak 1 LEXINGTON FIRE BANKO
5. Ayak 2 IMMORTAL LIFE BANKO
6. Ayak Sürpriz Olur HEPSI

salim
Üye
salim

Bursa altılı
6.gulenyuz rakip 2.alptuhan
1.6.4.2.5
2.eyupşah banko
4.3.1.3.5
8.pissca banko
1.9.6.4.2
Herkese bol şanslar

Derince
Ziyaretçi
Derince

Bursa sanki firtina oncesi sessizlik gibi bir program

İlk alptughan goze batsada,bursada birinciligi yok yikmak icin guzel sebeb bu.
Siralama 672345

2.ayak 12345

3.ayak. gercek gucunu ve pilotunu bulan eyupsah banko

4.ayak startan cikarsa 1 banko ya cikmazsa ??
Dolayisiyla hepsi.
5 ayak . Artik kazanira giren immortal life
Riskli bankom
6. ayak 91246 ayirmiyorum.

Duruma gore eyupsah tek besliye kacabilirimm

ayhan
Ziyaretçi
ayhan

H
H
H
1TEK
3TEK
6TEK

RİSK ALARAK 3 TEKLE GİRİS YAPTIM.HERKESE BOL SANS