13 MART 2019 ÇARŞAMBA İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (CORCOVADO – REKOR)

1.AYAK: İdmanlarına göre 4 – ALLEGRO FIDDLE, 8 – HIGH EGOS GIRL, 3 – DANIELAS DAUGHTER, 2 – MACCHIATO, 6 – COOL IMAGE ve 7 – SENSİZİM hazır durumları ile favorilerim.

2.AYAK: 5 – YAĞIZAT, 3 – BALTACI ve 1 – GÜRGÜRBABA çekişmesine toplanmaya başlayan 7 – KASMANBEY katılabilir. Uygun kg ile koşacak 9 – BAWEPİR ve 10 – GÜLDÜRGÜLDÜR sürprizde.

3.AYAK: Son koşusunda Kızıltüy’ün yakınında takip edip düzlükte istediği sprinti atamayan 1 – UĞUR BUBAM uzayan mesafede çok farklı koşabilir. 2. koşusunda ve ilk uzun mesafe deneyiminde bitmiş gözüken yarışı tabela dışından gelerek kazanan 3 – MEGALADON rakibidir. Son galobunda kanat takan 4 – INVINCIBLE BABY sürpriz.

4.AYAK: 5 – CORCOVADO, 4 aydır koşmamasına rağmen Şubat ayından bu yana yaptığı çalışmalarla hazır olduğunu gösteriyor. Rakiplerinde de toparlanmalar var fakat bu ismin kazanacağını düşünüyorum, bankomdur.

5.AYAK: 1 – ÇEKO DAYI son yarışında rakipleri ile arasında yaklaşık 10KG olmasına rağmen güzel kazandı. Daha güçlü rakipleri yanında ağır kg altında kalabilir. Özellikle 4 – REKOR güzel hazırlıkları ile 1.liğin güçlü adayı olarak benim de bankomdur.

6.AYAK: 6 – OLRIC uygun grupta sırıtsa da sürpriz arayacağım. Hepsi.

Kupon

4-8-3-2-6-7
5-3-1-7-9-10
1-3
5
4
6 // H

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Kavas

İstanbul
7
3-4-5-10-6
3-6
5-2-3
3-4-1
6-3

Bolşanslar

SADRAZAM

Bugün tüm şablonlar G.KOCAKAYA ya göre fikslenmiş görünüyor.
1.ayak : Şartlı-1 kazandığı koşu sonrası çok büyük beklentiler içerisinde KV, Şartlı koşular gören, bugün çok daha uygun rakipleri yanında en iyi pist derecesiyle (6) COOL IMAGE AGF nin çok alt sıralarında olacağını düşünüyorum ve kurguma sürpriz TEK ile başlayacağım. Rakip arayanlara (1) ELAGÖZLÜM derim.
2. ayak : (5) YAĞIZAT kazanabilir. Ama (10) GÜLDÜRGÜLDÜR burada ki rakiplerini zaman zaman geçmişliği var, kimse tekrarlamayacağını söyleyemez, (3) BALTACI ekürisyle çok şanslı, H16 koşuların genelde ağır kg bittiğini düşünürsek (1) GÜRGÜR BABA sız oynamam ve son olarak ben sentetikte de iş yaparım diyen (8) OĞLUM VOLKAN bu gruba yeter.
3. ayak : (4) MEGALADON ağır favori ve çok yetenekli bir tay dileyen tek atabilir. Ama ben bu akşam para arıyorum, (6) URLA KARASI bu kez favoriyi avlayabilir. Çok iyi bir pist derecesi olmasa da, koşuyu tekrar tekrar izledim, koşuyu hızlandıracak bir durum olmadığından 2,09 gibi bir dereceyle bu mesafeyi son koşusunda kazanan (2) ROCKABYE Sadettin le 3/3 yaparsa şaşırmam.
4. ayak : İşin gerçeği (5)CORCOVADO nun öyle dinçlik yarışı yapıp kazanacağına inanmadım, ama yine de kalitesiyle yazacağım, asıl favorim ise (1) ESKAYRA ve A.ÇELİK ile çok rahat bir galibiyet alacak. Bu 2 tay bana göre yeterli..
5.ayak : (3) SCİFO, (4) REKOR bana göre bitmiş ikili. Ancak sentetiğe hızlı dönüş yapan (2) ANDİAMO aradan sıyrılabilir. (1) ÇEKO DAYI işi garantiye almak.
6. ayak : M. Kaya 13 kere binmiş getirememiş, artık yeter demiş ve son galobunu kendisi yaptırmış. (4) KARADAĞLI son ayakta tekim.

ALTILIM
(6) COOL IMAGE
5-10-3-1-8
4-6-2
5-1
3-4-2-1
(4) KARADAĞLI

salim

İstanbul beşli
9.7.1.5
6.2.3.1
3..black wasp
4.6.3.2
1.5.4
Bolsans herkese

4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x