Ana Sayfa / Tahminler / 13 MART 2019 ÇARŞAMBA BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİ (ALPTUĞHAN / LEXINGTON FIRE)

13 MART 2019 ÇARŞAMBA BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİ (ALPTUĞHAN / LEXINGTON FIRE)

1.AYAK: 2 - ALPTUĞHAN kazandığı yarışlar sonrasında bu tip gruplarda ilk ikide kalmaya devam edecek gibi gözüküyor. Risk alarak banko geçiyorum.

2.AYAK: 4 - USTURA ve 1 - CANIMBABAM ikilisi son koşuları ile favorilerim. 3 - FEYAT BABA'nın ilk uzun mesafe deneyimindeki tabelası ile daha iyi koşacağının sinyalini verdi, bu ikiliye rakiptir.

3.AYAK: 6 - BRAVE COLLEEN 4 boy farkla kazandığı yarış derecesi çok iyiydi, favorimdir. Hiç beklemediğim bir performans çıkaran 2 - EYÜPŞAH rakibidir. Sürprizde 4 - DOKUZAĞAÇ denenebilir.

4.AYAK: Son yarışında starttan çıkmayınca derecesiz kalan 1 - LEXINGTON FIRE'ın sorun yaşamaması halinde bu grubu geçmesini bekliyorum, bankom.

5.AYAK: Kazandığı yarış sonrası 8 - PISSCA, formunu yükselten 2 - IMMORTAL LIFE ve start sorunu yaşamazsa 1 - DİLBAR favorilerim. Sürpriz beklediğim bu ayakta diğer rakiplerin sıralaması şablondadır.

6.AYAK: Uzayan mesafede sürpriz bekliyorum. Hepsi.

KUPON

2
4-1-3
6-2-4
1
8-2-1-3-4-5
H

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
Deniz Tekin Deniz
Ziyaretçi
Deniz Tekin Deniz

Bol şanslar ADMIN

Deniz Tekin Deniz
Ziyaretçi
Deniz Tekin Deniz

Bol Şanslar Arkadaşlar

Bursa
1. Ayak 1,2,7
2. Ayak 1,2,4,8,9
3. Ayak 2,4,3,6,1,5
4. Ayak 1 LEXINGTON FIRE BANKO
5. Ayak 2 IMMORTAL LIFE BANKO
6. Ayak Sürpriz Olur HEPSI

Kavas
Ziyaretçi
Kavas

Bursa
2-1
5-2-1-3-4
6-4-5-2
1-3
8-2-1
9

Bolşanslar

tepsiovic
Ziyaretçi
tepsiovic

Lexington Fire ayagini coklu gecicem. Bu aralar banko dusunduklerim hep tersi oluyor :)

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.