bursa altili tahminleri barisci

13 MART 2017 PAZARTESİ BURSA ALTILI TAHMİNLERİ (BARIŞÇI)

1.Ayak: Uzun mesafeli maiden koşuda CUKKA(3) favorimdir. YILDIRIM ATEŞİ(8), YARİSSA(7), ORHANLARINORHANI(4) ve RECEPCAN(6) diğer şanslı isimler.

2.Ayak: En yakın rakibi görünen Mertadam’a göre 6 kilo avantajı bulunan EMBİR HAN(2)‘ın çok uzun aradan sonra koşacak olsa da kaliteli bir eküri avantajı da var. Dezavantajı ise kendisini çok iyi tanıyan jokeyi bu sefer üzerinde olmayacak. Etkilenmeyeceğini düşünenler tek olarak değerlendirebilir. Rakip olarak toparlanma aşamasında olduğunu çalışmalarında gösteren YURTTAY(6) ile ağır kilosuna rağmen çok iyi formuyla MERTADAM(1)‘ı öneriyorum.

3.Ayak: Çok üzerine gidilmeden yarış seçtirilerek koşturulan İLGAR TAY(1) Bursa’da ki geçilmezliğini sürdürebilir. MADRABAZ(2) da çok iyi forma sahip. Bu ikilinin öndeki kapışmasından URLA DESTANI(4) yararlanabilir.

4.Ayak: BABADÖKER(1) mi? RÜZGAR ETO(2) mu? Bu kapışmadan yeni bir pist rekoru çıkar mı diye düşünüyorum açıkçası. Yüksek tempodaki kapışmadan FRATELLİ(4) yararlanmak isteyecek.

5.Ayak: Ekürilerin ikili bitirme şansını çok yüksek görüyorum. KUPALIM(1) bankom.

6.Ayak: Misliciler iyi formuyla BEZMİ ALEM(1)‘i değerlendirebilir. DOUBLE STEEL(2), WARRIOR LADY(4), ÇÖLAN RÜZGARI(5) ve SESSİZCE GEÇER(10) rakipleridir.

Altılı Şablonum

1.ayak:3,8,7,4,6

2.ayak:2//6,1

3.ayak:1,2,4

4.ayak:1,2,4

5.ayak:1 tek

6.ayak:1//2,4,5,10

2,7 TL / 40,5 TL

Herkese bol şans…

 

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Barışçı

Barışçı
1981 doğumluyum yaklaşık 17 senedir at yarışlarını takip ederim ve bahis yaparım. İzmir'de ikamet etmekteyim. herkese bol kazançlar diliyorum...
silivrili
Üye
silivrili

Bol şanslar
Barış.

admin
Yönetici
admin

Bol sanslar baris

Azor Ahai
Üye
Azor Ahai

1.ayak Bu koşudaki atların hiçbirinin gelecekte iyi at olacağını düşünmediğim için 10 defa koşşunlar aynı isim üst üste kazanamaz bu grupta o yüzden takip ettiğiniz safkanları bütce dahilinde ekleyin benim sıralamam 4-8-7-3-5

2.ayak embirhan kalitesi ile bu grupta öne çıkmakta yamak yarışı olmasa kadir üstünde olsa tek atardım hiç kuşku duymadan ama şimdi formda olan mertadam eklemesi yapıcam.YURTTAY ın saglık sorunları vardı düzeldi dediler bu yarışla beraber takibe almışken hazır yamak yarışı süpriz umudu ile onuda yazıcam.

3.ayak ILGARTAY eğer kendi geçilmek istemezse bu grupta hiçbiri geçemez bu formuyla kötü koşarsa zaten 2 rakibi var MADRABAZ ve URLA DESTANI ben tek atmaktan yanayım.

4.ayak az at koşuyo hepside elle tutulur at diye genelde hepsi yapılarak geçilen bir ayak olucak açıkcası bende öyle oynamayı düşünüyodum ama bursadaki arkadaşlarım sadece startta görürler 1200 metre arkasından gelirler BABADÖKER in dedikleri için onlara güvenip tek atıoyorum.

5.ayak 2 safkanda alagöz ekürisine geçtikten sonra form sıçraması yaşadı kupalım 1800 metrede şov yapmaya başladı bugün birçok kişinin haklı olarak teki ama ekürisi olmasa ben kupana yazmazdım.hatta inadım tutarsa onuda yazmayabilirim.yarışın ŞAHDAMAR VE BİRBEYHAN arasında geçiceğini düşünsemde diğer ekürileri sigorta olarak bulundurucam.

6.ayak En fazla at yazmaya müsait olan koşuda BEZMİ ALEM favori olmayı hak ediyor.Bugün kazanırsa sessizce geçmez birçok kişiye kupon yırttırır bu yüzden SESSİZCE GEÇER diğer şanslı isim.diğer isimleri geri planda tutsamda yerim olduğu için 2-3-4-5-6 nolu safkanlırda blok halinde yazıcam.HERKESE BOL ŞANSLAR….

1.ayak 4-8-7-3-5
2.ayak 2-1-6
3.ayak 1*** 2-4
4.ayak 1 TEK
5.ayak 7-4-3
6.ayak 1-10//// 2-3-4-5-6

COMMANDANTE
Üye
COMMANDANTE

MADRABAZ kazandı bile ILGAR TAY güzel bir ikincilik yapar ama :)

can911
Üye
can911

Barışçı kardeşim gönlüne göre bol şanslar olsun

COMMANDANTE
Üye
COMMANDANTE

Barış kardeşim sana da bol şanslar dileyip bir kılıç da sana çekiyorum :)) beşinci ayakta KUPALIM bu kiloyla ikincilik yaparsa büyük atmış derim :)

Azor Ahai
Üye
Azor Ahai

bence tabelaya girmez :) bu şartlar altında büyük ihtimalle uzak çekicek biliosun dimi arda :))

COMMANDANTE
Üye
COMMANDANTE

sende benim gibi düşünüyorsan garanti uzak :)

COMMANDANTE
Üye
COMMANDANTE

Azor’u bitirdim sırada sen varsın barış kardeşim kolla kendini KUPALIM ilk ikiye girmez :)))