13 MART PAZARTESİ BURSA ALTILI GANYAN TAHMİN VE YORUM

Merhabalar bankotahminler takipçileri,
Uzun aranın ardından dün sayın adminle yaptığımız görüşme neticesinde yeniden yazmaya karar verdim. Her programa katılma şansım olmasa da haftanın bazı günleri ve netice alabileceğimi düşündüğüm programlara yorum yazmaya çalışacağım, umarım bankotahminler ailesi için faydalı işlere imza atarız. Şimdiden herkese bol şanslar dilerim.

1.AYAK : Altılı ganyanın ilk ayağını oluşturan maiden mücadelede ön plana çıkan bir kac isim olsa da çok bariz bir ismin olmaması koşuyu sürprize açık duruma getiriyor. Zira böyle bir durumda programı riske etmek pek olası görünmüyor bu sebeple HEPSİ demek mantıklı olur.

2.AYAK : 1-MERTADAM ve 2-EMBİR HAN‘ın zevkli mucadelesine sahne olacak gibi görünen koşuda ayrımsız bu iki isim favorim. Yarış hayatına başladığından itibaren katıldığı 5 koşunun ikisini kazanıp iki kezde tabela içinde yer bulan Halil KAPLAN oldukça başarılı işlere imza atacak gibi görünüyor. Bugun YURTTAY ile şans verimeli.

3.AYAK : Günün Şartlı-5 mücadelesinde etkili isimlerden 1-İLGAR TAY ve 2-MADRABAZ arasında zevkli mücadele de bir tık daha üstün gördüğüm 2-MADRABAZ fotoyu önde geçecektir.

4.AYAK : Dört isminde eşit şartlara sahip olduğu koşuda ayrımsız HEPSİ demek kuponun tek garantisi.

5.AYAK : Herkesin olduğu gibi bugünde bu ayaktaki favorim 3-JUST RUN ve 1-KUPALIM, 2-PEKİN GOLD favorinin en ciddi rakibi. 4-BİREY HAN dikkat edilmesi gereken safkanlardan ihmale gelmez.

6.AYAK : Günün kapanış mücadelesinde 4-WARRIOR LADY ve 2-DOUBLE STEEL arasında en az hatayı yapn safkan fotoyu önde geçer.

ALTILI GANYAN KUPONUM
1.AYAK : HEPSİ
2.AYAK : 1.2.6
3.AYAK : 2
4.AYAK : HEPSİ
5.AYAK : 3.2.4
6.AYAK : 4.2

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Ramazan Yılmaz

Avatar
32 yaşında evli bir adamım altılı ganyan oyunlarıyla tanışmam 8-10 yıl gibi bir zamana dayanıyor ve bu süre içinde altılı ganyandan aldığım ikramiyeler hatrı sayılır ikramiyeler oldu. Altılı ganyanın şans ve tesadüften ziyade takip ve dikkat isteyen bir oyun olduğunu düşünenlerdenim. Ben oyunları para hırsıyla değil zevk için anlık heyecanlar için oynarım herkese de böylesini tavsiye ederim. Hırs yaparsan kaybedersin, kaybedersen daha çok hırslanırsın. Agf, favori falan pek fazla dikkat etmediğim hususlar bu yüzden güvendiğim isin sıralamada sonuncu at dahi olsa tek yazmaktan çekinmem pişman olmaktansa o heyecanı yaşamak daha değerli. Paylaşmayı severim ve bu sebeple bankotahminler ailesindeyim.
18 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
COMMANDANTE

hayırlı olsun, bol şanslar.

admin

Hayırlı olsun Ramazan, bol şanslar

haticeg

ramazan bey bey merhaba;
bugün burs at yarışları tahminlerini yazarmsınız.
tşk ler

Azor Ahai

yukardaki tahmin zaten ramazan ın..

bol şanslar hayırlısı olsun.

Kuafor

Azor bey bir tek verirmisin

Azor Ahai

Ben yorumlarımı barışçı nın sayfasında paylaşmıştım bugün bol şanslar

can911

Değerli Ramazan kardeşim hoşgeldin…ailemizin eksik bir yanı daha tamamlandı böylece..Şans ve başarı her daim yanında olsun

silivrili

Bol şanslar Ramazan
Hayırlı olsun.

Adrian

Hayırlı olsun Ramazan bey, heoşgeldiniz tekrardan, bol şanslar

ERTANBEY

Efsane geri döndü, Şansın bol Bahtın açık olsun 😎

ERTANBEY

Buda benim kuponum şans getirsin diye senin sayfanda yazayım bol şanslar hepimize
3 cukka tek
6.9.1.2.3
6.1.2.4.3
4.2.1
3 Just run tek
Hepsi

18
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x