Ana Sayfa / Tahminler / 13 MART 2015 CUMA KOCAELİ AT YARIŞI TAHMİNLERİ ( BY CREED )

13 MART 2015 CUMA KOCAELİ AT YARIŞI TAHMİNLERİ ( BY CREED )

Öncelikle belirtmek isterim ki bugün gerçekten çok güzel program var. Bütün ayakların çekişmeli geçeceğini düşünüyorum. Emeklerimizin boşa gitmemesi dileğiyle..

1. Ayak Son 2 yarışında gerçekten çok başarılı koşan (1) DARK RAIN favorimdir. Starttan sağlıklı çıktığı taktirde bu gruba üstünlük sağlayabilecek olan (2) KADBEY öncelikli rakibi. Daha sonra Kocaeli pistine geldikten sonra sınıf atlayan (4) HATTUŞAŞ, bu tip mesafeleri gerçekten çok iyi koşan (6) KONDANSATÖR, tanıdığı binicisiyle dış kulvardan kendini gösterecek olan (7) LEO ve son olarak çalışmalarında çok sağlıklı gördüğüm (8) PAŞA GÖNLÜM.

2. Ayak Starttan çıkamayan ve vasat atların biraraya getirildiği bu koşuda (8) PRENSES YAĞMUR favorimdir. Safkan hemen hemen her yarışında birincilik mücadelesinde. Bugün benim kanaatim uygun grupta kazanması normaldir. Öncelikli rakibi son yarışında çok iyi gördüğüm ve çalışmaları da kötü olmayan (6) KAYLAKIZ, starttan çok seç çıkmaması durumunda (10) SLEVEN, TALİP HAN ve YAVUZSEL gibi ülkemize kalite safkanlar vermiş ORATORIO'dan kardeş olan (2) OTTONE yazacağım. Normalde bu safkanı banko tutardım lakin kaba kuma ilk defa çıkacak olması beni tereddüt ettirdi. O yüzden gerilerde önerdim. Uyum sağlaması durumunda bu vasat rakipleri rahat geçebilir.

3. Ayak Son yarışını son düzlüğe çok rahat dönmesi formda rakibi GÖREME'yi geçmeye yetmedi. Aynı şekilde koşması durumunda karşısında GÖREME kadar dirençli olabilecek bir safkan göremiyorum. Lakin birbirine denk safkanların mücadele aldığı bu yarışta (5) KORALAY favorim olmaktan öteye gidemez. Önde istediği tempoyu kurabileceğini düşündüğüm (2) SUBAŞI öncelikli rakibi. Ekuri desteğiyle (3) ANILBEY, ters bir yarış koşmasını beklediğim (6) TAYCAN, ağır kilosuna rağmen koşmak isterse iyi koşacak olan (1) GÖKBAKIR ve son olarak bu grupta hiç işi olmayacağını düşüneceğimiz lakin çok tatlı bir sürpriz yapabilecek olan son yarışına göre 6 kilo avantajı bulunan (9) SEVİMLİ yazıp kapatıyorum.

4. Ayak CHARİSMA'nın süratlendireceği yarışta yarışı hemen arkasında bekleyecek olan (1) HAŞMET favorimdir. Safkan gerçekten Kocaeli pistini benimsedi ve çok iyi yarışlar çıkartıyor. Düzlükte CHARİSMA'yı atlatıp direnmesini bekliyorum. Gerilerden etkili gelebilecek olan (3) BALIKESİRLİ yazmak istiyorum. Safkan tempolu yarışlarda gerçekten çok iyi sprint atıyor. Tam lehine şartlarda koşacak. İhmal etmeye gelmez.

5. Ayak Son yarışıyla gerçekten sonunda kalitesini gösteren TAMERİNOĞLU (3) ULAKÇI favorimdir. Tek rakip olarak bütün rakiplerini sonlarda toplayabilecek olan (2) CENGAVERİM yazacağım.

6. Ayak İlk maiden koşusunda gerçekten çok sert rakiplerle koşan, 2. koşusunda ise ŞARTLI 5 yarış koşup güçlü rakiplerine kafa tutan hayranı olduğum VICTORY GALLOP yavrusu olan, çalışmalarında ki mükemmellik ve idman pistinde jokeyiyle birlikte çalışan (2) CRASSUS BANKOMDUR. Yanına at yazarsam kalemim kırılsın.

ALTILI ŞABLONUM ;

1. Ayak : 1,2,4,6,7,8

2. Ayak : 8,6,10,2

3. Ayak : 5,2,3,6,1,9

4. Ayak : 1,3

5. Ayak : 3,2

6. Ayak : 2 TEK

KUPON TUTARI : 34,56 TL'dir.

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

3
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000
admin
Yönetici

Bol şanslar

fatsali 52
Ziyaretçi
fatsali 52

Oncelikle herkeze bol bol sans lar bugunku altilim 1ayak/ H/ 8/1 2 3 4 5 6 /1/1 2 3/ 3

Yazar: Bycreed

Bycreed