13 MART 2015 CUMA İZMİR TAHMİNLERİ ( BY CREED )

1. Ayak Son yarışında GÜRSOY‘un arkasında net bir 2. lik elde eden (5) HAPPY VALENTİNE favorimdir. Bu mesafeye yatkın olan en iyi dereceye sahip (1) SIMENTAL ve sonlarda etkili gelebilen son çalışmalarında formda gördüğüm (3) KASAP FARİZ rakipleridir.

2. Ayak Bilindik bir şekilde YORUM liderliği alacaktır. 3 ekuriyle yarışa katılan Kurteller sanırım bu safkanı göz ardı etmemeyi düşünmüşlerdir. Önde ki temponun süratli gideceğini düşünüp son yarışını önemsemediğim şuan kendini tanıyan aprantisiyle yarışa katılacak olan (2) FAHRİYE HANIM favorimdir. Bu grubun üstünde gördüğüm (6) KATRE ve sonlarda çok etkili gelebilen (9) RENGÜL yazıp burayı kapatacağım.

3. Ayak Son yarışını stilinde rakiplerinden dolayı eksik koşan lakin bu yarışta önde bomboş kalıp tempoyu kendi belirleyecek olan (1) ADAAĞASI favorimdir. Son yarışını jokeyinin hatasından dolayı kaybeden (6) YILMABAŞAR, gerek formuyla gerek jokeyiyle olan uyumuyla burada kazanabilecek güçte olan (3) BAŞKAYNAK ve son olarak formsuz olan ama kalitesine inandığım (2) ATASOY.

4. Ayak (3) BADE HANIM favorimdir. Önde kuracağı tempoyla sonlara kadar direnebileceğini düşünüyorum ama bir GRAND AKARCA gerçeğini de es geçemeyeceğim. BADE HANIM‘ın süratlendireceği yarışta büyük ihtimalle PRINCESS MAHRA ona ayak uydurmaya çalışacaktır. Bu da BADE HANIM‘ın yıpranmasına son düzlüğe diri bir şekilde girmemesine neden olucaktır. (1) GRAND AKARCA nasıl bir yarış izler bilmem ama bekleme yarışı yaparsa kazanabilir. Ama o da önlerde yürümeyi tercih ederse kesinlikle (2) OCEAN LOWER devreye girecektir.

5. Ayak Yarışa baktığımda gerçekten çok seri safkanlar var. Önde bir kaos oluşacağı kesin. SAVAŞER, ALTINOLUK,AKKURT ve DOĞUHAN‘ın süratlendireceği yarışta. Favorim (3) DOĞUHAN’dır. Safkanın gerçek gücünün bu olduğuna inanmıyor. Düzlük dönülürken bu rakiplerinden kurtulup fotoya kadar direnmesini bekliyorum. Rakip olarak tırnağının ucundaki (4) GARANTİ ve son olarak son yarışıyla formuna ulaştığını gösteren (8) DÖNMEZBEY.

6. Ayak Son ayakta ise son yarışlarını çok beğendiğim stili rakiplerine olmasına rağmen onun kadar seri safkanın yarışta olmadığını düşündüğümden dolayı son düzlüğe son yarışında ki gibi rahat dönerse bu yarışı rakiplerini uyutarak kazanacağını düşündüğüm (3) AIRTOUCH BANKOMDUR.

ALTILI ŞABLONUM ;

1. Ayak : 5,1,3

2. Ayak : 2,6,9

3. Ayak : 1,6,3,2

4. Ayak : 3,1,2

5. Ayak : 3,4,8

6. Ayak : 3 TEK

KUPON TUTARI : 19,44 TL’dir. Bol şanslar dilerim.

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: Bycreed

Bycreed
guest
9 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Adrian

başarılar

Anonim

daha tekli kupon olsa

cem

Ben ilk 2 ayagı kapatmayı düşünüyorum ilk defs senin yorumunu okudum tesekkürler ilk ayak 2 numara bakalim neyapacak

Anonim

Bidahaki sefere :)

cem

Evet rahat kazanmisti

Anonim

Garanti tek olurmu?

cem

Akkurt var grandakarcadan yattim:(

9
0
Tahmin paylaş.x
()
x